Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

seni izliyorum şuan eski ve yeni halimi görebilirsin.dün tatlı yicektim hemde öyle böylle değil takımdaki arkadaşlarım sağolsun onların desteğiyle atlattım
Aferin sana zaten burası beni de çok motive ediyorGöremedim cnm resimleri eve gidim bir daha denerim

boyun çok iyi sen nasıl 44 giyiyorsun?kalıp farkı olabilir büyük ihtimal
Olabilir canım biraz iriyim sanırım oda etkili olabilir :KK66: aman boşver öyle böyle girmişsin 40 bedene gerisi gelir inşallah sen azimlisin yaparsın

Ben de dün memleketime geldim diyet gitti tabi gelenler gidenler davet edenler...verdigim 1.5 kiloyu dünden beri aldim sanirim.Enazindan leptine devam✌

Selam kızlar ben de sabah 8 de çıktım yeni girdim eve çok yoruldum. Ben de dun 42 beden pardesumu giydim oldu. 42 bedenmişim ben :KK70:
Süpersin canım ben 42 bedene giriyorum ama çok oturuyor üzerime dökümlü olmuyor ama sen ölçülerini al kilo gitmiyorsa bile incelme vardır demiştin cidden 84 kilo iken almıştım ölçülerimi 83 kilo bile olmadım tam ama 6 cm incelmişim

_20170330_202420.JPG :KK54::halay:

ben bu başlığı ve internette karatay diyetiyle ilgili bir sürü şeyi düzenli olarak okuyorum ama yazmıyordum. bunu size de söylemek istedim.

bugün iki aydır ilk kez tatlı yedim. dut kurusu, çiğ fındık, kakao ve yumurta akından kurabiye yaptım. internette bulduğum bir tarifti. yemin ediyorum bir mutluluk geldi anlatamam. kahvemin yanında süte banarak ımmm ımmm diye diye yedim. iki ay önce olsa kurabiye diye ağzıma bile sürmezdim bunu (malum benim standartlarımda çok sağlıklı) :KK70: sanıyorum artık yediklerimizden farklı tatlar almaya başlıyoruz. o rafine şekerlere bağımlılığımız gittikçe başka tatlara açılıp onlardan zevk alabiliyoruz. unsuz şekersiz günler diliyorum size!

not: gayet tok gezerek 6 şubat 59 kilo. 30 mart 54 kilo =)

menüm kızlar bugün niyetliydim Allah kısmet ederse yarında niyetliyim.Çok şükür Rabbime... 3 yıldır oruç tutamıyordum insülinden dolayı muhteşem bir manevi rahatlık Rabbime şükürler olsunn:dua:

sahur
2 haş yum
2 parça tavuk
salatalık sütlükahve

iftar
1 tabak kabak
salata
yoğurt turp
sütlükahve

su yatana kadar 2,5 yapmaya çalışıcam
spor 250 twist,620 side bend yürüyüşte yapıcaktım 20 dk da eşim geç geldi yürüyüş kaldı

günaydın kızlar çok yorgun düşmüşüm dünden akşama halım kalmamıştı.bugünde bir tuhaf durumdayım

X