Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Nasılsınız kizlar öğlen yemeği yedim kızım uyurken türk kahvesi içiyorum geçmişi okudum.yazmak istedim
oglen yemek yoktu karatay kahvaltısı badem gun kurusu 3 tane peynir lor zeytin cok canim cekti ceri domates salatalik sucuk yumurta menemen yedim çay içtim akşama çorba köfte salata yapmayi düşünüyorum

Evet çok haklısınız aslında ben çok hızlı alıp çok hızlı veriyorum ama olmuyor gözüm dönüyor bi anda. Kendimden geçiyorum. Gece mesela sabaha kadar kızı salladım. Arada bebek de uyandı Bi yandan kızı sallarken bi yandan bebek emzirdim. Uyumayınca sutum de azdı bebek doymadı o ağlamaya başladı. Eşim mama yaptı geldi ama mamayı mümkün değil içmiyor. Çıldırdı zor sakinleştirdim. Sonra sabah 6 oldu. Oğlanı okula hazırladım. O sırada çikolata kasesi gördüm aldım elime kaşığı yedim baya. Midem bulandı resmen ama ben yine yedim... Sonra pişman oldum ama yok gitti yani. :cry:
Canım en azından çok kilo almıyorsun farkındasın senin konumunda olsam ben daha çok yerdim belki o yüzden biraz dikkat biraz gevşeme ile küçük bebiş büyüyene kadar dikkat et o yaşına girince daha rahat olur inşallah

arkadaşlar bir şey sorucam. benim de tiroid problemim var hatta sol tarafda nodüller de var. ama ben "ilaç tedavi etmez, geçirmez. aksine bagımlılık yapar" vesaire diye ilaç almıyorum. sizce ilaç bu şekilde negatif sonuçlar doğurur mu? kullanan ve tiroidi düzene giren var mı? lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.
İlacını düzenli kullan ve dereotu kürü yap rabbimin izni ile benim nodüllerim geçti senin de geçer inş

Canım en azından çok kilo almıyorsun farkındasın senin konumunda olsam ben daha çok yerdim belki o yüzden biraz dikkat biraz gevşeme ile küçük bebiş büyüyene kadar dikkat et o yaşına girince daha rahat olur inşallah
İnşallah canım bakalım. Ama benim sabrım yok hem bi an önce zayıflamak istiyorum hem kendimi kontrol edemiyorum böyle değişik duygular içerisindeyim.

napıyorsunuz kızlar?gün içinde daha aktif olsak keşke ya daha motive oluruz

İlacını düzenli kullan ve dereotu kürü yap rabbimin izni ile benim nodüllerim geçti senin de geçer inş

peki canım kilo vermeni kolaylaştırdı mı? artık daha hızlı kilo verebiliyor musun? tiroid çünkü benim kilo vermemi engelliyo. hayatımda hiç 57 kg olmamıştım tiroid sayesinde oldum. boyuma göre ideal kilodayım ama işim gereği daha eski fiziğime kavuşmak istiyorum.

menüm
1. öğün
2 haş yum,salatalık peynir
sütlükahve

2. öğün
2 yum ile menemen
salata
yoğurt
turp

su 2,5 lt
spor 545 karın eğzersizi,200 twist,30 yarım mekik,40 ar tane kol egzersizi

peki canım kilo vermeni kolaylaştırdı mı? artık daha hızlı kilo verebiliyor musun? tiroid çünkü benim kilo vermemi engelliyo. hayatımda hiç 57 kg olmamıştım tiroid sayesinde oldum. boyuma göre ideal kilodayım ama işim gereği daha eski fiziğime kavuşmak istiyorum.

Ben birden kilo almıştım anlamıyordum sürekli drnartıyordu ilaçları kullanmaya başlayınca kilo Almam durmuştu

menüm
1. öğün
2 haş yum,salatalık peynir
sütlükahve

2. öğün
2 yum ile menemen
salata
yoğurt
turp

su 2,5 lt
spor 545 karın eğzersizi,200 twist,30 yarım mekik,40 ar tane kol egzersizi
Dün 3. Öğün yemedin sanırım ben bunlarla doymuyorum 2 ogunle yanlış anlama sakın sen doyuyor musun ben de mi sorun var acaba o yüzden sordum

X