Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Yani direk o vitaminlere baktırmadım ama genel olarak çok sağlıklıyımdır, normal kan testi yaptırırım arada hiç sorun olmazdı. Ama artık baktım veremiyorum gidicem ölçtürücem. Kilolu değilim aslında ama gitgide alıyorum onu engellemek ve 6-7 kiloda vermek istiyorum. Yazayım bende hergün yediklerimi bakalım.

Dün mesela bunları yemişim arada 2-3 bardak şekersiz çay ve şekersiz nescafe içmiştim.

Hadi kolay gelsin bakalım. Ben de öğleden sonra etrafa bakınıcam adım sayar varsa alacağım bakalım.. Çok hareketli bir hayatım olduğunu düşünüyorum ama bakalım adımsayar ne diyecek.
sağol canımmbu adımsayarların ayak bileğine bağlananları varda ancak netten sipariş veriliyormuş ben çok bakınmıştım da bulamamıştım netten siparişide eşim izin vermedi en son tele indirdim.yalnız benim bugünki adımsayısı eşimin teliyle benimkinin toplamını yazıcam.oğlan yatıımı fön sesini açıp uzağına koyuyoruz daha doğrusu o sesle yatırmaya çalışıyoruz.o yüzden eşimin teli kaldı cebimde bir süre

gülüm benim başlangıç kilom 87 idi

Youtubedan mı açıyorsun.

bence herşeyin doğalını yemeye çalış bazen yediklerimiz az olsa bile spor olmadığı sürece kilo veremeyebiliyoruz

osman müftüoğlu ne demişti?
HER GÜN MUTLAKA
PASLANMAMAK İÇİN 5000 ADIMM
YAĞLANMAMAK İÇİN 7500 ADIM
SAĞLIKLI YAŞLANMAK İÇİN 10000ADIM

ATMALIYIZ....KALDIKI POPİŞLER YERİNDEN OYNAMIYOR.

bence herşeyin doğalını yemeye çalış bazen yediklerimiz az olsa bile spor olmadığı sürece kilo veremeyebiliyoruz

Evet spor çok istiyorum, havalar biraz ısınsın,yüzmeye gitmeyi düşünüyorum. Ama şimdi hiç fırsat bulamıyorum.
Sabahtan akşama kadar iş,eve git yemek hazırla,ye,mutfağı topla,duş al.Saat zaten 9u geçiyor. 1 saat otur yat ancak

Aynı ben benim de halim ve vaktim kalmıyor.. bir de bebek var

Bende bebek olsa naparım bilmiyorum . Yeni evliyim bende, ev işi yemek temizlikten spora zaman bulamıyorum,birde oturmayı film izlemeyi,kitap okumayı severim. Onları da yapmazsam depresif oluyorum
Evet kendine zaman ayırman lazim çocuk olunca herşey çok farklı oluyor tabi çok gzl bir duygu Allah isteyen herkese versin. Gece uykusuna hasret kalıyorsun ayaklarını uzatıp brz dinlenmeye spora sosyallesmeye ihtiyaç duyuyorsun her zaman olmuyor...

napıyorsunuz kızlar
Öğle yemeği yedim bebis uyudu kahve iciyorum... hava serin olmasa adimsayar ve bebis le yuruyus park a fln gidecektim ama okulda cok usudum bugun hem uyanması hazırlanması akşam üstünü buluyor soğuyor brz daha hava o yüzden kizi cikarmayacagim. Dolayısıyla adımlarım dune göre az olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…