Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Öğle yemeği yedim bebis uyudu kahve iciyorum... hava serin olmasa adimsayar ve bebis le yuruyus park a fln gidecektim ama okulda cok usudum bugun hem uyanması hazırlanması akşam üstünü buluyor soğuyor brz daha hava o yüzden kizi cikarmayacagim. Dolayısıyla adımlarım dune göre az olacak
aynı şeyden müzdaribiz.ben kışı çok severdim her zaman ama çocuk olduğundan bu yana baharı yazı iple çekiyorum.sosyal hayat sıfır.ee çıksam hasta olacak sabiyi peşimde sürüklemek istemiyorum.evde kaldık öylecene:KK51:haftada bir kaç gün tekrar edlim bu yarışmayı:KK66:

Herkese selam :KK76:

Bugünki 1.öğünüm;
2 haşl. yumurta, siyah zeytin, yeşil zeytin, peynir, ceviz, keten tohumu, zeytinyağı, domates, susam, 2 bardak limonlu çay

2. öğünüm;
Soğanlı biberli kıymalı omlet (3 yumurtalı)

Gün içinde 2.5 lt su, ayran ve bitkiçayları

kızlar menüm
1. öğün
2 yum ile karnabaharlı omlet
peynir
zeytin şekersiz çay

2. öğün
kabağı tost makinasında presleyip üzerine yoğurt ve pulbiber döktüm
boll salata
sonrasında sütlükahve

su 2,5 tamamlicam
spor
50 dk yürüyüş,100 twist

Herkese selam :KK76:

Bugünki 1.öğünüm;
2 haşl. yumurta, siyah zeytin, yeşil zeytin, peynir, ceviz, keten tohumu, zeytinyağı, domates, susam, 2 bardak limonlu çay

2. öğünüm;
Soğanlı biberli kıymalı omlet (3 yumurtalı)

Gün içinde 2.5 lt su, ayran ve bitkiçayları
Canım sen benim yarışmada var mısın. Başkasıyla mı karıştırdım acaba

Uff bugün biraz cozuttum
Birde tartıda biraz fazla çıktım
Malum donemdeyim bundan dolayı canım çok tatlı çekiyor ama yarına istikrarlı başlıca insallah

0103755_tul-detayli-puantiyeli-bordo-elbise.jpeg
bu elbiseye bayıldımmm.ya ben de giymek istiyorum artıkk

Ne güzel sarışın ve mavi gözlü olmak
Güzel hatunsun demekki :KK66:
Kilo olduktan sonra :KK12:ziyan oluyor.süt kardeşimin düğününde resim çekip atarim ama sonra silerim eşim söyleniyor sonra.o zaman a kadar ne kadar daha kilo veririm bilemem ama o_Osu an icin 8 gitti yani :KK48:

Kilo olduktan sonra :KK12:ziyan oluyor.süt kardeşimin düğününde resim çekip atarim ama sonra silerim eşim söyleniyor sonra.o zaman a kadar ne kadar daha kilo veririm bilemem ama o_Osu an icin 8 gitti yani :KK48:
Bence 6-7 gider daha diye düşünüyorum

MRB ben de bugün hep protein aldım ekmek tatlı yemedim yumurta peynir tavuk domates yedim tarçınlı çay içtim işe yarar inşallah.Neden verdiğim kiloyu geri aldım yiyeceklerin esiri olduğum için yediğimde mutlu olduğum için.Sonrasında ise çok mutsuz oldum bıktım artık çevremdekilerin iğneli sözlerinden.Bir hafta sonra akşam yemeklerini hiç yememeyi planlıyorum yapabilirsem.Hepinize kolay gelsin

Sabah
Salçalı yumurta
5 zeytin
Bir parça peynir
Bir tutam dere otu 3-4 dal
Akşam
7 ızgara köfte
Salata
Ayran

Salçalı yumurta ne ola ki :hamarat:emziren kadınların biz cnm herşeyi çekiyor bu nedir arkadaş:)

Sabah zeytinsiz kk+yarım elma
Öğle: (okulda başım döndü sabah iyi yemediğimden galiba eve gelmeden önce çocuklara dağıtılan kuş üzümlerinden yidim :bicak:)lahana sarması+1 köfte+yoğurt
Akşam:2 adet sarma+ayran+biraz hummus

Akşam ikisine bir aynı anda yemek yedirmeye çalışınca az yedim doydum anlamadım bir şey:)
Şimdi de mutfak bana battı heryeri çamaşır suyuyla sildim şu an da kızçem meme de

Allahım çok yorgunummmm

X