Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Dukan diyeti cok farkli surekli protein yemekle geciyor ama sonucu cabuk aliyosun.vucudu oldukca yoruyosun resmen izdirap gibi bisey.karatay beslenmesi boyle degil.sonucu zamana yayiyorsun.saglikli besleniyorsun.ayriyetenvucudunda dinc kaliyor.
Ben dukan yaparken aniden böbrek ağrısıyla hastaneye yattım ürik asit yükselmiş. Çok tehlikeli bir diyet ya.

Eskiden çok çabuk verebiliyordum. Tiroit hastası olmamdan itibaren inancım çook kırıldı. Ama iki ay sonra nikahım yaza düğünüm var bir taraftan vermek zorundayım.
Troidin yavas calisiyor sanirim cabuk kilo aliyorsan.
Oyleki kronik bile olsa bunun ustesinden gelen kisilerde var. A Anka nin dedigi gibi ozetlik bisey gecmek olmuyor.bizi takip et neler paylastigimiza bak aklina takilan olursada bize sor.seni aramizda gormek isteriz neden olmasin

Troidin yavas calisiyor sanirim cabuk kilo aliyorsan.
Oyleki kronik bile olsa bunun ustesinden gelen kisilerde var. A Anka nin dedigi gibi ozetlik bisey gecmek olmuyor.bizi takip et neler paylastigimiza bak aklina takilan olursada bize sor.seni aramizda gormek isteriz neden olmasin
Ameliyat oldum ve tiroit bezim tamamen alındı şimdi haplarla sağlıyoruz hormonu. Yarın sabah başlıyorum o zaman sizinle

IMG-20161220-WA0000.jpg

Daha yukleyemedigim bi cok firma var.urunlere dikkat edelim.arkadaslar canan hoca bosa demiyor pakete girmia her urun uyduruktur diye.

Dr Umit Aktasin Mutluluk Kurleri kitabini suan okuyorum.bazi seyleri cok guzel ozetlemis.bunlardan biri iseannenin cocuguna saglikli bi hayat sunabilmesi icin neler yapacagi;
Antibiyotik kullanmayin
Mide ilaclarindan uzak durun(nedeni sudur mide inhibitorleri mide asidinizi azaltir rahatlama saglar ama midenize giren mikroplari olduren asit gittiginden mideden bagirsaklara mikroplarin girmesi kolaylasir)
Klorlu su icmeyin
Sekerli gidalardan hamur islerinden tahillardan katki maddeleriyle dolu yiyeceklerden uzak durun
Gdo lu besinleri ozellikle bugdaydan uzak durun
Seciminizi oRganik gidalardan yana tutun(mesela kurtlu bir elmayi secin)
Endustriyel market tavuklari yerine serbest dolasan tavuklari yercih edin(markete gelen tavugun nasil yetistirildigini gorseniz markette onunden bile gecemiyecegimizi )
Kefir ev yogurdu probiyotikten zengin sirke tursu gibi gidalari kendiniz yapin ve tuketin

X