Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Gunaydin azimli hanimlar. Iyisiniz insallah. Bi kac gun yazmadim. Iyice saldim onun mahcubiyetiyle yazamadim. Ama vazgecmek yok
Mahcubiyet yok canan hoca bile kabul editor yuzde yuz kacamiyoruz ama kacabilecegimiz kadar diyor.kacamaklar tabiki olacak.onemli olan zarari azaltmak

FB_IMG_1483829368290.jpg

Ben 18 kasımdan beri şeker ve ekmek tüketmiyorum. Tahmini olarak kasım sonundan beri de Karatay usulü sağlıklı yaşama geçtim. Hala çok eksiklerim var. Telafi etmek için bu forumu takip ediyorum.

Takviyeleri uygun fiyata aldığınızı söylemişsiniz. Ben Bolu'da yaşıyorum. Bu uygunluktan faydalanabilmem mümkün olur mu?

Sosyal medya kullanıcısı değilim.
Facebook ve instagramdan dediğiniz sayfaları takip edemiyorum bu yüzden.

Takviye olarak spirülina ve omega 3 kullanıyorum. Daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum unutmazsam. Evliliğimi bitirme aşamasındayım. Bu yüzden hayat kalitem ve beslenme düzenimde aksamalar olabiliyor.

Burayı takip ederek sağlıklı yaşama devam etmeyi düşünüyorum.

Desteğinizi alacağıma inanıyorum :)

Ben 18 kasımdan beri şeker ve ekmek tüketmiyorum. Tahmini olarak kasım sonundan beri de Karatay usulü sağlıklı yaşama geçtim. Hala çok eksiklerim var. Telafi etmek için bu forumu takip ediyorum.

Takviyeleri uygun fiyata aldığınızı söylemişsiniz. Ben Bolu'da yaşıyorum. Bu uygunluktan faydalanabilmem mümkün olur mu?

Sosyal medya kullanıcısı değilim.
Facebook ve instagramdan dediğiniz sayfaları takip edemiyorum bu yüzden.

Takviye olarak spirülina ve omega 3 kullanıyorum. Daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum unutmazsam. Evliliğimi bitirme aşamasındayım. Bu yüzden hayat kalitem ve beslenme düzenimde aksamalar olabiliyor.

Burayı takip ederek sağlıklı yaşama devam etmeyi düşünüyorum.

Desteğinizi alacağıma inanıyorum :)
Tam dogru yerdesiniz birlikten guc dogar neden basarmayalimki.

Takviye konisuna gelince google a neyi nerden aliyoruz woto yazin orda bulvar eczanesinin numarasi var bulamazsaniz ben veririm size.
Kampanya icin bisey yapmiyosunuz telefonda saglikli yasiyoruz grubundan ariyorum demeniz yeterli.onlar size uygun fiyattan kampanya yapiyolar.
2 kutu ocean omega 3 aldim k2 vitamini bedavaya geldi.quenzim Q10 de yari fiyatina.
Evliligimi bitirme asamasindayim demisiniz zor bi donem sizin icin ama hayat kalitenizden kendinizden odun vermeyin.beslenmenize dikkat edin.ruh haliniz bile beslenmenize bagli.

Sizi listeye eklememi isterseniz ekleyebilirim.biz burdayiz.

Takviye konisuna gelince google a neyi nerden aliyoruz woto yazin orda bulvar eczanesinin numarasi var bulamazsaniz ben veririm size.
Kampanya icin bisey yapmiyosunuz telefonda saglikli yasiyoruz grubundan ariyorum demeniz yeterli.onlar size uygun fiyattan kampanya yapiyolar.
2 kutu ocean omega 3 aldim k2 vitamini bedavaya geldi.quenzim Q10 de yari fiyatina.
Evliligimi bitirme asamasindayim demisiniz zor bi donem sizin icin ama hayat kalitenizden kendinizden odun vermeyin.beslenmenize dikkat edin.ruh haliniz bile beslenmenize bagli.

Ekleyin ama ben hiç tartılmıyorum. Kilo umrumda değil pek. Hamilelik için başlamıştım sağlıklı yaşama :KK43: nereden nereye işte...

Ekleyin ama ben hiç tartılmıyorum. Kilo umrumda değil pek. Hamilelik için başlamıştım sağlıklı yaşama :KK43: nereden nereye işte...
Kac kilo oldugunuzu bilmiyormusunuz? Devam edin bence duzenli ve saglikli beslenmeye.hamilemisiniz yoksa dogum mu yaptiniz

Canım ödemeyi nasıl yapıyorsun.

8 saat uyumak çok değil mi. Bana uykuda geçen vakit boş geliyor hep..

Tarti gunumuz sali gunu.isterseniz sali ac karnina tartilirsaniz daha iyi olur.telefon numarasini atarim.size
Bana da atar mısın?

Aksam yemegim coktan bitti .ama dalginligimdan yazamadim.

Yoresel yemek tirsik corbasi 1 kaseden biraz fazla
Yine yoresel yemek sillik pilavi ama 1 kasik
Salata

Cok sukur rabbime bugunde doydum

X