Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Evet canım oğlan oldu. Sen de Karatay yap çok sağlıklı... Kabızlık konusunda fikrim yok canım ya. Belki arkadaşlar fikir verir..spor için Evde leslie walk at Home videolarından yapıyorum ben. Sen de yap. Çok eğlenceli

Çok güzel bir yoldasınız, arada yolunuza kek, börek, fast food gibi taşlar çıkacaktır ancak kanmayın, diyelim ki kandınız bırakmayın.

Amacınız sadece zayıflamak olmasın, zayıfladım diyerek bu beslenmeyi bırakırsanız verdiğiniz kiloları geri alırsınız.

Ben de Karatay beslenmesi yapıyorum, fazla kilom bu beslenme düzeni sayesinde yok.
Arada kaçamak elbette yapıyorum, ama sınırını hep koruyorum.

Sevgiyle, sağlıkla kalın.

Ben daha önce yaptım canım Karatay ve lesli yi
Karatay ı istediğim kiloya gelince bıraktım
Lesli dede dizim ağrıyor diz kapağım sorunlu benim korkuyorum diziden Sakatlanynırım diye
Hava az düzelse yuruyucem inşallAh

Aslında ben hiç bırakmamak istiyorum ama olmuyor işte nefis
Sulalede şeker hastası olmayan yok benimde son um bu belki gecıkdırrım yapabilsem

Bugün sabah kahvaltısı bademli pestil arasına ceviz ve kuşburnu çayı idi.evde değildim pestil ide çok severim bir daha nerede bulacam de dim cevize güvenip yedim :)
Öğlen de lavaş vardı kaçamak olarak. Bugün hiç olmadı yani akşama Allah kerim
Saatıde tuttyramıyom zaten 19 da anca yiyebiliyorum

Birlikte hersey guzel olur sen istersen

Tesekkur ederim cok saolun..saglikli beslenmenizin devamini dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…