Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Hihh işte bu yaa bende fırsat bulamıyorum diye salatami malzeme yi doğrayıp sosu koymadan üstünü strecleyip dolaba koyuyorum

Hihh işte bu yaa bende fırsat bulamıyorum diye salatami malzeme yi doğrayıp sosu koymadan üstünü strecleyip dolaba koyuyorum

Kızlar menum
Sabah
2 has yumurta
4 zeytin salatalık çay çeyrek ekmek

Aksam
Et sote
Salata doyasıya yedim

Su 1 5 lt

Kaçamaksız 3. Gün
Sabah
Maydanozlu peynirli omlet
Zeytin
Sütlü
Kahve
Yer fıstığı
Akşam
Tarhana çorbası
Dünden kalma kebap
Turp
Yeşillik
Sütlü kahve

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Günaydın arkadaşlar. Sabah Karatay kahvaltımı yaparak diyetime başlamış bulunmaktayım. Tartım da bozulmuş galiba 73 gösterdi bu gün.

olmuyor olmuyor yenilenmemiz ve artık kış uykusundan uyanma vaktimiz..

neler yapalım yarışalım mı?

beslenme tamam en büyük sorunumuz spor......

önerileriniz nedir kızlar

olmuyor olmuyor yenilenmemiz ve artık kış uykusundan uyanma vaktimiz..

neler yapalım yarışalım mı?

beslenme tamam en büyük sorunumuz spor......

önerileriniz nedir kızlar
evet yaa bende öyle düşünüyorum ama hepimizin küçük münnoşları var ev temizliği yemek çocuk misafir derken gerçekten fırsat kalmıyor yaanapıcazz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…