Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bayram öncesi topigi kapatmak bana nasipmis seraym gelmezse tabi :))

Cok beklersin sekerim. Seraym'da o goz var mi? Dun beni besikte sallar gibi salladi hatirlamiyor musun? 😂😂😂

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hoş geldin hamiloşum

allah kabul etsin hepimizin dualarını,,sana da kolaylıklar versin 2 çocuk bide karnında sıcaklar bi yandan evde misafirler bi yandan işin zor,,,,

bebişimizde iyidir inşallah ,,,kalbini ferah tut canım....her şerde bi hayır vardır derler iyi olmuş emzikten kurtulmanızda

marifetli hanım iki canlı herşeyleride hazırlamış,,,ellerine sağlık

Sağol ablam allah hepimizin dualarini kabul etsin. Çok yogunsun sende allah yardimcin olsun..evet sicaklar çok bunaltiyor abla sanki ayak tabanlarimda kalorifer takılı o kadar yanıyor
misafirlerimiz k.v de kaliyorlar bende kalsalar bu halimle mahvolurdum.biz gidiyoruz sürekli onlarin yanına. Ufaklıkta tamamen düzeldi. Bu bayram hazirliklari klasiklesti bizde..kedinin dedigi gibi ne çektim bu boreklerden.tatli siniri koydum kendime sadece iki yerde yemeyi düşünüyorum ev baklavasi onlarda.su böreğini çok özledim:KK43: az hasarla geçer umarım bu bayram

Oh oh sarmalar, su boregi. O zaman bayramda size geliyoruz :KK56:
Yarin minik pasayi gorunce rahatlarsin, iyi haberlerini bekliyoruz :KK54:

Iyi tatiller canimm, insallah cok dinlenirsin. Bende seni cok opuyorum, iyi bayramlar :KK54:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Oyy ne guzel, anneni ellerinden op bizim icin. Cok ozlemistir sizi.

Beklerim canim ne dimek zevkle.ben ne borekler acarim size karatay hoca duymasin:)

Şükür canim.sadece bebegin suyu fazlaymis biraz onun dışında her sey yolunda..takip gerekiyormus artarsa tehlike artmazsa sıkıntı yok inşallah

Yarın bildirim varmi felaket ateş basio beni..regl oldum olucam olsada rahatlasam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de dun tartilmayi unuttum :KK43: tabi se bastan yemistin vaktidir ^_^

açmış gibi oldun canım...resmi yeter bize....ben o bir tabağı yemeyeceğime göre seninde açmana gerek kalmadı

:KK1::KK1::KK9::KK9: bir kahvenin 40 yıl hatrı varmış ona göre...

kedi kılıklı seni:KK1:

Hahah aynen o baklava yenmeyecegine gore bi kahveni aliriz ^_^

Mutlu huzurlu nice güzel bayramlar dilerim hepinize..Gül abla senin ellerinden diğer çıtırlar sizin de yanaklarinizdan operim... güzel haberler alacagimiz ,kalorisi düşük, bol muhabbetli sevdiklerinizle nice bayramlara. .

Allah oruclarinizi kabul etsin

Gazze'de ki muslumanlarin da allah yardimcisi olsun:KK43:

Sağol ablam allah hepimizin dualarini kabul etsin. Çok yogunsun sende allah yardimcin olsun..evet sicaklar çok bunaltiyor abla sanki ayak tabanlarimda kalorifer takılı o kadar yanıyor
misafirlerimiz k.v de kaliyorlar bende kalsalar bu halimle mahvolurdum.biz gidiyoruz sürekli onlarin yanına. Ufaklıkta tamamen düzeldi. Bu bayram hazirliklari klasiklesti bizde..kedinin dedigi gibi ne çektim bu boreklerden.tatli siniri koydum kendime sadece iki yerde yemeyi düşünüyorum ev baklavasi onlarda.su böreğini çok özledim:KK43: az hasarla geçer umarım bu bayram

Beklerim canim ne dimek zevkle.ben ne borekler acarim size karatay hoca duymasin:)

Şükür canim.sadece bebegin suyu fazlaymis biraz onun dışında her sey yolunda..takip gerekiyormus artarsa tehlike artmazsa sıkıntı yok inşallah

Oy canim hadi buyuk gecmis olsun. Sen de yormayiver kendini bu kadar. ^_^

Bayraminiz mubarek olsun canim, ailecek nice bayramlar goresiniz. ^_^

Mutlu huzurlu nice güzel bayramlar dilerim hepinize..Gül abla senin ellerinden diğer çıtırlar sizin de yanaklarinizdan operim... güzel haberler alacagimiz ,kalorisi düşük, bol muhabbetli sevdiklerinizle nice bayramlara. .

Amin canim. ^_^

08:00
2 yumurta ile omlet
Bol limonlu sumakli maydanoz
Badem+ceviz
Limonlu Cay
5 adet kucuk cilek
2 ince dilim salatalik

Peynir ve zeytin cok tuzluydu yiyemedim. Zaten o kadar doymustum baska seye yer kalmadi.

^_^

Spor: Butun evi supurdum ^_^
Merdivenleri 5-6 kez indim ciktim ^_^

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406539626.001086.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hahah aynen o baklava yenmeyecegine gore bi kahveni aliriz ^_^

Kahve sizin kurbanıniz olsun canim ben size bulgurlu sarma sarıcam bol limonlu .Falda bakariz gıı.Ablam burda olsaydı çağırirdim valla iyi fal bakiyor pardon sallıyor.:KK1:

Eki Görüntüle 1203289

Afiyet olsun kedicik ben kahvalti bile etmedim daha anca işim bitti.Çocuklarıda yikadim kendimide yikayıp anacığıma gidicem.
Mengmeng ben sporumu yaptım baci tişörtü siksan su cıkar yani hicte sevmem temizlik yapmayı ama el mahkum çalışaydim bende kadin tutardim valla bu ne yaaaa.Hepinizi öptum valla şlmdi degil terliyim banyodan sonra heehe iyi gezin heee sonra lafliyacagiz:KK1:

menü... :KK56:
klasik KKK 2 yumurtalı...ramazan boyunca tek yemiştim
1 dilim pastırma
portakal suyu yarım çay bardağı

Öyle ablacım.Biz gerçekten görüşücezmi şimdi.Valla şimdiden heyecan sardı .Ay dur abla resimleride atayımda gelmeden gör beni.

Ne bileyim bugün herşeye saldırasım var.
Gül abla candy crashın hilesini indirdim of süpermiş ceple tabletten olmuyor ama illa pc lazım hoplaya zıplaya bölüm geçyorum ama bir zevkide kalmadı.Sadece tekrar oynayıp amcamın kızının beni puanıyla geçtiği bölümleri tekrar oynuyacagım.Oh be sonunda hevesim kırıldı.

Eki Görüntüle 1203239
evet allah kısmet ederse görüşeceğiz

benim 2 sene önce candy crash ı bırakma sebebim de buydu,, işyerinden bir arkadaş hileyi bulmuş beni geçemezken taa 250 lere çıktım seni çoktan geçtim dedi, nasıl yaptın geçmen imkansızdı dedim,,,hileyle deyince hevesim kaçtı herkes hileyle geçecek ben seni geçtim diyecek bide gülüyor sen uğraş dur diye...
Ramazan bayramini doya doya yasayalim. Hayirli bayramlar! Her seye kadir olan yuce allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayirmasin! Hayirli ve bereketli ramazan bayramlari dilegiyle.

Eki Görüntüle 1203240
amin

sana da hayırlı bayramlar canım
Vay be koskoca bir Ramazan'i daha bitirdik. Karatay sayesinde aclik cekmedim Allah'a sukur. Rabbim nicelerine etistirsin bizi.

Mubarek bayraminizi tebrik ediyorum arkadaslar. Muslumanlara bayrama zehir edenleri sen kahret Allah'im.

Buyuklerin ellerinden, kucuklerin gozlerinden, ortancalarin da yanaciklarindan operim.

Herkese son 3 gun izin. Ailenizin sporcubasi is back!

amin

sana da hayırlı ve sağlıklı bayramlar canım...bende seni öpüyorum

Canim benim sanada hayirli bayramlar
Hepimize hayirli bayramlar

:KK16::KK16:

:KK16::KK16:

Herkese hayırlı bayramlar Allah nicelerine ermeyi nasip etsin ins.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insallah bebitom :KK16::KK16:

Ramazan bayramini doya doya yasayalim. Hayirli bayramlar! Her seye kadir olan yuce allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayirmasin! Hayirli ve bereketli ramazan bayramlari dilegiyle.

Eki Görüntüle 1203240

Amin :KK16::KK16:

Insallah artmaz canim benim,
benim son ayimda demisti dr suyun fazla diye.
Sanada iyi bayramlar, pasalarla sevdiklerinle, saglikla, huzurla insallah. :KK16::KK16:
Bayram bayram bilmis akaraba yorumlarina kafa takma sakin :KK54:

Son düzenleme:

bebek doğduktan sonra toplanıp sana geliriz o zaman karatay börekleri açarsın bize....:KK1:

bayram da seraym a gideceğiz toplanıp,,,sonraki geldiğim de de prensciğime gitmeyi düşünüyorum yine toplanırız gideriz....bayram da yok burada

amin

sağol canım sana da mutlu ve sağlıklı bayramlar..bende seni yanaklarından öperim
08:00
2 yumurta ile omlet
Bol limonlu sumakli maydanoz
Badem+ceviz
Limonlu Cay
5 adet kucuk cilek
2 ince dilim salatalik

Peynir ve zeytin cok tuzluydu yiyemedim. Zaten o kadar doymustum baska seye yer kalmadi.

^_^

Spor: Butun evi supurdum ^_^
Merdivenleri 5-6 kez indim ciktim ^_^

afiyet olsun canım

sporun da iyiymiş:KK1:
Eki Görüntüle 1203289

afiyet olsun kedi cik

seraym a gideceğiz ya bize tahmini bir saat söyle ona göre diğer gezmelerimizi ayarlayalım sen de gel yaaaaaaaa....seni de canlı canlı görelim
Kahve sizin kurbanıniz olsun canim ben size bulgurlu sarma sarıcam bol limonlu .Falda bakariz gıı.Ablam burda olsaydı çağırirdim valla iyi fal bakiyor pardon sallıyor.:KK1:

Afiyet olsun kedicik ben kahvalti bile etmedim daha anca işim bitti.Çocuklarıda yikadim kendimide yikayıp anacığıma gidicem.
Mengmeng ben sporumu yaptım baci tişörtü siksan su cıkar yani hicte sevmem temizlik yapmayı ama el mahkum çalışaydim bende kadin tutardim valla bu ne yaaaa.Hepinizi öptum valla şlmdi degil terliyim banyodan sonra heehe iyi gezin heee sonra lafliyacagiz:KK1:

vavvvvv bulgurlu sarma mı:KK56:...ciddiysen yemek saatimizi ona göre ayarlayalım leptini bozmayalım

Biz evdeyiz canlar, bugun burda arefe. Esim sabah ise gitti, oglen geldi.
kayfaltim :KK56:

1 yum ile kkk
Bide tavada lavas isitip tereyag surdum ceyrek lavas

bebek doğduktan sonra toplanıp sana geliriz o zaman karatay börekleri açarsın bize....:KK1:

bayram da seraym a gideceğiz toplanıp,,,sonraki geldiğim de de prensciğime gitmeyi düşünüyorum yine toplanırız gideriz....bayram da yok burada

amin

sağol canım sana da mutlu ve sağlıklı bayramlar..bende seni yanaklarından öperim

afiyet olsun canım

afiyet olsun kedi cik

seraym a gideceğiz ya bize tahmini bir saat söyle ona göre diğer gezmelerimizi ayarlayalım sen de gel yaaaaaaaa....seni de canlı canlı görelim
vavvvvv bulgurlu sarma mı:KK56:...ciddiysen yemek saatimizi ona göre ayarlayalım leptini bozmayalım

O merdivenleri burada hele ki yegenler varsa 100 kez inip cikiyorum abartisiz ^_^ fena bi spor degil bence.

Biz evdeyiz canlar, bugun burda arefe. Esim sabah ise gitti, oglen geldi.
kayfaltim :KK56:

1 yum ile kkk
Bide tavada lavas isitip tereyag surdum ceyrek lavas

Tabi koca ise gidince tereyag surdukten sonra yemek zorunda kaldin he ^_^

Afiyet olsun canim ^_^

amin

afiyet olsun canım

afiyet olsun kedi cik

Evet ya bulgurlu sarma mi? ^_^

X