Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Çıtırlarım istediğiniz tarifler facebook u olanlara oradan,,bluedaisy e buradan mesaj olarak atılmıştır,,,,
unuttuğum varsa hatırlatsın yoksa ömür boyu sussun

Ablam gelmis teşekkür ederim

Herkese afiyet olsunda seninkide gozumuze de hitap etti sarmalardan canim cekti:)

Ablacigim yolladigin iyi oldu ^_^ bu durumda benimkini bayramin 3. Gunu yataga atmam lazim. Yildirim nikahini arastiriyorum ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:))))))) kizmi çabası

Ben de naneli cacık yedim. :)
afiyet olsun canım
afiyet olsun canım sende semiz lenmişsin

oooo süper görünüyor,,,hepinize afiyet olsun

Ablacigim yolladigin iyi oldu ^_^ bu durumda benimkini bayramin 3. Gunu yataga atmam lazim. Yildirim nikahini arastiriyorum ^_^

seraym da bende senden şüphelenmiştik bu bi iş çevirecek diye,,,aklımıza gelen başımıza geldi,,,,damat 2 seneye kalamadan 9 ay sonra baba olacak,,,,yazık başına gelecekleri bilse türkiye yi terkeder

seraym da bende senden şüphelenmiştik bu bi iş çevirecek diye,,,aklımıza gelen başımıza geldi,,,,damat 2 seneye kalamadan 9 ay sonra baba olacak,,,,yazık başına gelecekleri bilse türkiye yi terkeder

Bana baska care birakmiyor (( ya su gazoza atilan ilacin adini da deyiverin de isim kolaylassin ^_^

Bizim eve girmiyor cips zaten de kızım hemen kasinir . Geçen kutu meyve suyu icirmis benim arkadaş kız alerji oldu heryeri kabardi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
en iyisini yapıyorsun canım almamakla,,,

tüh kötü olmuş,,,,okula gidincede korumak zor onları,,,büyüyünce de arkadaşları yiyor diye onlarda yiyecekler....akılları ersede merak olacak...

Yaaaaaa hahahahahahahahah deli kız ya çok güldüm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
o deli kız 30 yasına gelmiş çocuk için herşeyi yapacak, ,,
sen onu sakın örnek alma daha çok küçüksün
okul bitince örnek alırsın 4 tane ancak yetişir 40 yaşına kadar

Eki Görüntüle 1177911

Kahve isteyen?
Şekersiz, tarçınlı :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

afiyet olsun tatlı kız

Ablam gelmis teşekkür ederim

Herkese afiyet olsunda seninkide gozumuze de hitap etti sarmalardan canim cekti:)

:))))))) kizmi çabası

Oy yavrum kiyamam. Kargoyla gondereyim :)))

Elimi hizli tutmam lazim artik ^_^

Kizlar yarin sinava girecek varsa simdiden basarilar, Allah yardimciniz olsun.
Hava durumuna bakiyorum suan, yagmur var, serinlemis. Hadi iyisiniz

Ne sinavi var bilmiyorum ama gireceklere basarilar diliyorum. Allah zihin acikligi versin ^_^

Evet 33 ume sayili gunler kaldi ^_^ beni ornek alma sen nazlicanim ^_^ elimiz cabuk tutmam lazim benim. 2 yil arayla en erken hedefime ulasabiliyorum ^_^

güldürdün beni,,,,sen sevgiline oyun oynamaya çalışırken nuri sana oynar....ava giden avlanırmış

Ben sevdicegimin ceylaniyim. Bi ona av olurum 😂😂😂

güldürdün beni,,,,sen sevgiline oyun oynamaya çalışırken nuri sana oynar....ava giden avlanırmış

Bunlari okusa sanirim beni keser ^_^

Son düzenleme:
yooo aslında gidebiliriz fmgenç doğumda veya hemen sonrasında burada olabileceği için

Ayni gun olur umarim. Kendi telasiniza dusersiniz. Kedi canlarinizi sizin ^_^

Seraym cin, telefondan bazen yanitlama yapamiyorum: evet sekerim ya meger sen sporun aga babasini yapiyormussun CSİ lik gorevimi elimden alma niyetin yoktur umarim

Serbest, silkme, grekoremen. Tum tarzlara da hakimsin masallah ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…