Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

tamam canım insallahiyi olur hersey doktor kilo ver dedi
kg vermek için tam yerindesin
Şuan itibari ile misafirleri yolladım zaten çay Servisi'yi falan derken yiyemedim taviz vermedim
helal sana
Rumuz:BenimAşkPastam
Başlangıç tarihi:14/06/2014
Başlangıç kg:70.5
Geçen hafta:
Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:42
Spor:mekik
Boy:1.72
Hedef:ilk hedef 65 kg...ikinci 60 kg
Yüzdesi:
boyun olduğu için şanslısın az kg vermen bie çıtır gösterir seni
neden artıkı cnm bnde gittim yüzüm için 6 ay falan şuanhiç yok yani
benim çenemde 10-15 kıl vardı 4 sene iğneli ile bitmedi yapan bayan lazere git dedi, lazerde siyahlar 2 seans ta bitti tüyler çoğaldı onlar ince olduğu için makine görmüyor
diodmuydu aleksandırmıydı canım senin ki benimkilerde arttı ya diod benimki
benim kide diod
Ben vucut icin gidiyorum bu 3 seansim ama bitti neredeyse. Yuzde bir dudak ustune uygulatabilirdim ama onu da vaktiyle igneli epilasyonla bitirmistim ablacim. ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
ben dudak üstünü 23 sene önce yaptırmıştım çeneme o zamandan başladım iğneli ile hala uğraşıyorum
Kızlar bize bol bol dua etmenizi istiyorum çünkü bebiş uslu durmuyor
değerlerim yükselmemiş yani istenen oranda yükselmemiş
drum progestron verdi ve yatış verdi tabi ki
kendine dikkat et canım bende son 2 ay yattım çok sıkıcı ama bebek için herşeye değer....

dualarım seninle ,,,

inşallah sorunsuz kucağına almak nasip olur,,,korkma o bebek senin nasibinde varsa veren allah korumasınıda bilir,,,,ben 3. aldıracaktım hiç aldırmadığım için kıyamadım yiyeceği içeceği varsa doğar yoksa düşer (2. bebeğimi düşürmüştüm)....dedim şimdi 16 yaşında....

gülü seven dikenine katlanırmış....benim de acıyor bitene kadar zor dayanıyorum
Menum

Sabah
1 yum ile kk
Kiraz ve 2 taze kayisi

Aksam
Tavuk corbasi
Bulgur pilavi
Semizotlu cacik

Yarim haslanmis misir :44:
Yesil cay, beyaz cay, su.
yine haşlanmış mısır sen bunu unuttun galiba
Pazartesi gününden itibaren 3 gün yokum, tatile gidiyorum. Kumbağ'a gidiyorum, nasıl bir yerdir bilgisi olan var mı? 1 hafta izne çıktım. Telefondan girerim arada ama listeyi yarın yapamayacağım.

iyi tatiller kedi çiğim

liste için gönüllü ararız yapan olmazsa yine bana kalır......

öğleden sonra günüm var

bugün zekeriya sofrası da yapacağız,,,her sene yapıyoruz...bu benim yaptığımdan değişik oluyor 40 çeşit çiğ ateşe değmemiş yiyecek konuyor,,,
eski dileği tutmuş mumlar yakılıyor toprak üstüne dualar bitince yeni dilek mumları yakılıyor seneye kadar saklanıyor.....

.benim yaptığımda ateşe değmemiş diye bişey yoktu 40 çeşit kullanıyordum yaptığım yiyeceklere,,,eve giirnce kimseyle konuşmadan 2 rekat namaz kılınıyor sonra dilek dileniyor sonra dualar okunuyordu....

Merhaba kızlar :))

Jilliandan bahsetmişsiniz ben 18 gündür jillian 30 day shred yapıyorum çok memnunum, esnekliğim gözle görülür derecede arttı başta şınav çekemiyordum artık 10-15 tane çekebiliyorum :) Henüz ölçüm yapmadım ama bitince ölçüm yapacağım ve kendimi incelmiş hissediyorum biraz. Benim kilom 50,7 o yüzden cm bazında aşırı incelme olmayabilir ama benim yabancı forumlarda okuduğuma göre jillian yapıp da aynı zamanda diyet yapıp her yerinden 3-4 cm incelmeyen pek yok gibi. Üstelik siz diyet de yapıyorsunuz.

Ben de bir aydır karatay diyeti yapıyorum kızlar. Hedefim 47 (boyum çok kısa) sizlere bir şey sormak istiyorum. Ramazanda nasıl beslenmeliyiz kızlar? Oruç filan metabolizma baya şaşıracak ama karatayı ramazanda kesinlikle bırakmak istemiyorum. Bir de ben meyve yemeyi çok seviyorum, başladığımdan beri meyve yemedim ramazana kadar da yemeyeceğim ama ramazanda ailemin yanında olacağım ve herkes yerken ben dayanamam... Ramazansa meyve yemek için en uygun saat nedir sizce?

Şimdiden çok teşekkür ederim kızlar

evet cnm lazer siyah kıllar için güzel sarı tüyleri görmüyor malesef onlarada iğneli yaptrcksn gittiğin yeri değiştr cnm bitmesi lazım bnce bn 6 seans gittim hiç yok

Hala kilo bildirimi varsa ben de katilmak isterim bugün başladım karataya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hala kilo bildirimi varsa ben de katilmak isterim bugün başladım karataya

Merhaba. Evet var, kilo bildirimleri Pazartesi gunu oluyor. Sabah bildirim yapiyoruz.

Ablacim hepsi iyi guzel de su mum yakanlari anlamiyorum. Ben de aenin yaptigin gibi biliyorum...

Afiyet olsun ^_^

Pazartesi gününden itibaren 3 gün yokum, tatile gidiyorum. Kumbağ'a gidiyorum, nasıl bir yerdir bilgisi olan var mı? 1 hafta izne çıktım. Telefondan girerim arada ama listeyi yarın yapamayacağım.

Iyi tatiller kedican

Allah dilegini dualarini kabul etsin ablacim

Benim kafam biraz karışık 3 ayım var ve 72 kilodan 60 düşmek istiyorum karatay diyetini seviyorum ve iki uaz önce yaparak 8 kilo vermiştim ama 3 ayda 12 kiko vermem mümkün mü

slm canım bel bölgemden kilo aldım bacaklar cubuk gibi belim popom büyüdü.cok kötü duruyo.ben belden vermek istiyorum tavsiye edebileceginiz seyler varmı??ibrahim saracoglu tv de bel incelten lahana kürü söylemişti onu yapayım diyorum bide mekik cekeyim.ama bogazımdan kısamıyom bi türlü

benim cenemde kıllarımı arttırdı diod sakal gibi cıkmaya basladı ve cok menun degilim bilseydim aleksandıra giderdim

sabah 12 zeytin

bir dilim ekmek

yarım yumurtayagda kasarlı

bir bardak acık cay

merhaba, aramıza hoşgeldiniz. ^_^
menü biraz sıkıntılı olmuş, yumurta az, yeşillik ve kuruyemiş eksik. en önemlisi de ekmek eve dahi girmemesi gerekenlerden, sizin midenize girmiş
hem gözünüzü hem de karnınızı doyurana kadar yemek gerek ^_^

kedi cik izne ayrılmış yarın listeyi yapamayacakmış

gönüllü parmak kaldırsın

ablacım, tam bu yazıya "ben yaparım" yazacaktım ki, yarın akşam için benimki bir program yapmış onu haber verdi gündüz de ofiste yapabilecek durumda olmayacağım Çin'den misafirim var

Menum

Sabah
1 yum ile kk
Kiraz ve 2 taze kayisi

Aksam
Tavuk corbasi
Bulgur pilavi
Semizotlu cacik

Yarim haslanmis misir :44:
Yesil cay, beyaz cay, su.

Afiyet olmuş da leptin olmamış. o mısır ne şekerim? hemen kafaya 22cm'lik bir tava gelsin. seramik olandan

Hayırlı heceler herkese

)Sabah;kk
Akşam ;2kase nohutlu tarhana ,salata
Spor;yok
Su;3litre

Sabah akşam aç karnına sogan suyu

afiyet şeker olsun ^_^

Gece takmıştım, birde yağ sürdüm, kıpkırmızı izler çıktı.

güzelim izler geçti mi? benim alerjik bir yapım var, yanlışlıkla bir yere çarpmaya göreyim 15 gün mor geziniyorum. ben de almayı düşünüyordum o gönderdiğin linkten...

iyi tatiller
sen git gel güzel mi değil mi diye söyle bana canım. kıskandım seni, güzeldi dersen ben de bi haftasonu kaçmak istiyorum. ^_^

Karatayda özellikle bende bel kısmım inceldi...kum saatine benzedim

slm kızlar ben geldim
kızım oynarken hemencik slm vereyim dedim
dün akşam 2 kına yaptık, bu sabah 1 asker uğurladık, 1 bebek görmeye gittik, eve geldik alt komşunun kızının nişanını yaptık bahçede
yemeğimizi yedik oyun zamanı geldi şimdi
Allah nasip ederse demlediğim çaydan 1 bardakçık içebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…