Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canim umutlandirmak için söylemiyorum ama son bebeğime hamile kaldigimda aynı belirtiler vardi. Ben gününde regl oldum cok azıcık, ayni gün bitti ve çok şiddetli bel agrisi yaşadım öncesinde ve sonrasinda... hamilelik aklımın ucundan bile gecmiyordu burada da paylaştım agrilarimi.hatta reglim gelsin diye soğan suyu içtim 2 gün baktim tık yok doğru doktora..Meğer o 1 günlük regl yerleşme kanamasiymis. diger gebeliklerimde yasamadigim için konduramamisim.. öyle işte canim istersen bu günlerde biraz daha dikkat et spor falan yapma kesinleşene kadar..hayirli haberler aliriz inşallah:)

Anladim canim cok sagol icimi ferahlattin tamam dikkat ederim umut fakirin ekmsgi demisler gelirse basimin ustunde yeri var gelmezse hayirlisi bir daha ki ay diyecegim alistim artik: aslinda bu ay olmasin istiyordum malum cok yogun bir donem yasadim ilkide dusunce cok korkuyor insan . Horon aynadim deli gibi yogunluk dersen ayri daha bugun bitti islerim
Ne gelirse rabbimden gelir en guzelini o verir

Canim hiç moral bozma ben 2 kasim'dan beri buradayim.. ilk sayfalar hep benim yakinmalarimla dolu..herkeste olmuyor bu durum kimi bunyeyi zorluyor.. bende 69 la başladım senin gibi Şubat ortasinda hamile kaldim ve 64'e anca inmistim ki yaptigim sporun haddi hesabi yoktu..sabirli ol ,ümitsizliğe düşme ve bi tahlil yaptir derim.bende ileri derecede kansizlik çıktı doktor kan hapi verdi.ondan sonra kilo vermeye başladım

700 gr vermiş görünüyorum ama düzenli beslenmeye geçince başladıktan sonra ilk hafta 1 kg aldım, onu da verdim. 1,7 olarak mı düşünmeliyim acaba verdiğim kiloyu? vazgeçmeyi düşünmüyorum ama çok ağır gitmek canımı sıkıyor.

sizde de öyle mi bilmiyorum ben regl olmadan 3 gün önce bariz depresyona giriyorum. herkesle didişesim geliyor, sevgilimi elli kez terketmek istiyorum, en ufak bi şey sinirlerimi zıplatıyor. reglin 3. günü de tüm sinirlerimden arınıyorum. bugün regl oldum 3 gün boyunca kendime dahi tahammül edemeyeceğim bir süreç yaşayacağım

ay hadi inşallah eriğim. bi de senden gelsin.

Canim hiiic korkma yaşadığın yogunluk ve horon sebebiyle düşse zaten şimdiye kadar sen farketmeden regl olarak düşerdi..çoğu gebeligimizi böyle bilmeden kaybedermisiz..daha olusmadan...

Icini ferah tut bundan sonrasi önemli eğer hamileysen, dikkat edeceğin günler yeni başlayacak. .unutma onu koruyan sahibi olan var..biz sadece emanetciyiz..hayirlisi olsun hakkinda

ben normalde kolay kilo veren birisiyim. açıkçası çok ümitliydim başladığımda. ilk hafta zaten o +1 kg'i görünce tartıda çok üzülmüştüm. Hadi ilk hafta, yemediğim bir çok gıdayı yemeye başladım diye düşünerek aynı motivasyonla devam ettim. Geçen hafta 68'li rakamlar görüyordum, bugün tam 69 gördüm
hangi tahlili yaptırmam gerekiyor canım? benim 14 sene evvel kansızlığım vardı ama tedavi gördüm. yenilenen bir şey mi bu? sağolasın ayrıca.

evet bencede 1,7 kg vermiş olarak düşünmelisin.hatta istersen başlangıç kilonu bile değiştirebilirsin..motivasyon sağlayacaktır..benimde regl dönemlerimde eşim kaçacak delik arar benden hem şişlik hem sinir tavan yapar..haftaya hem şişliğini atarsın hem sinirlerinden arınırsın.. senin şu çinden gelen çay bu dönemde sakinleştirmiyor mu seni ya da melissa papatya çayı vs. birde muz veya kuru kayısı tüket istersen bu hafta içerisindeki potasyum hem kasları sinirleri kuvvetlendirir hem regl dönemindeki tatlı krilzerine engel olur..(boll tarçınla )
bu arada sakınnnn sevgilini terkedeyim deme , çok pişman olursun

O zaman streç film yerine termal kemer daha iyi olur. Hem elektirikli değil, hem de tene değen yüzey pamukluydu, keşke alsamıydım. :44: Netten alacaktım ama vazgeçmiştim, büyük gelir diye görmeden almak istemedim.

Sağlıklı Yaşıyoruzda ki soğuk yeşil çayı yapmıştım, öyle birşey yapıp içebiliriz o zaman. Sen nasıl yapıyorsun, yeşil çaylı suyu.

rica ederim canım bende yaşadım aynı artıları iniş çıkışları hemde başlarda.. vücut cidden zamanla alışıyor karataya sonra yavaşta olsa tıkır tıkır gidiyor kilolar ve inan verdiğin 5 kilo 8-10 kilo gibi görünüyor. cilt yenileniyor yüz çökmüyor derken süpper gözüküyor insan...
heleki bu haftaya hiç takılma regl haftan,çok çok normal haftaya gör sen o sonucu:)

canım kansızlık genelde varsa hep var oluyor bir kaç ay içinde bile inip çıkabiliyor değerler..bende müzmin kansızlık çeken insanlardanım meğer kilo vermeme ne büyük engelmiş.ilk kan hapı kullanmaya başladığımda çevremdekiler kilo yapar dedi , gülüp geçtim..bize kilo yapan vitaminler kan hapları değil dengesiz beslenmeymiş meğer..

canım tam liste hiç aklımda değil gül abladan almıştım o zamanlar,aklımda kalanları yazayım sen not al istersen diğer arkadaşlarda eksiğimi tamamlar

demir
ferritin
d vitamini
omega 3 (bu her yerde yapılmıyor)

hatırladıklarım bunlar canım, bacılar bi el atın hangi tahliller vardı başka

bildirim
BAŞLANGIÇ:10 şubat 2014
başlangıç :87
geçen hafta :76
bu hafta :75.5
fark :-500
toplam fark :-11.5
ilk hedef :75
ikinci hedef :60-65
boy :1.68
spor :karışık:)
% :-0.65

ŞİŞKİNLİKLER BAŞLADI 3 GÜNÜM VAR, YOKSA CUMA GÜNÜ 75 ALTINDAYDIM

Slm karatayın güzelleri güzel bir pazar olsun hepiniz için fırsat bulmuşken hal hatır sorayım dedimm
merhaba canım,,,

nasılsın,,,

sonuçlar çıktımı,
aklımdasın ama eve gelen giden yoğunluk derken topiğe bile az uğrar oldum okuyup cevap yazıp kaçıyorum,,bugün son misafirim de gidecek ben çıkarken yatıyordu öğlen kapıyı çekip gidecek, çalışınca misafirle bile doğru dürüst ilgilenilmiyor,

88,8 çok uyumlu zayıflamışsın

dediğin gibi yapayım canım. etki ediyor herhalde, bu defa daha hafif. en azından telefon çaldığında telefonla kavga etmiyorum
kahvaltımda muz yedim bugün. kayısıyı iki günde bir tüketiyorum, meyveden uzak durmaya çalışıyorum. tamam tamam terketmem, sonrasında burnumu sürtüp geri dönmek zorunda kalmayım, zaten krizi tam atlatmadık daha

canım cildim için olumlu şeyler duymaya başladım. incelmeyi bariz ben de hissediyorum. ama ablam ve kardeşim cidden üzdü beni onlara da hak veriyorum. daha 8 ay önce 53kg iken şimdi karşılarında 70kg im. ne deseler az aslında. şu regl bitsin de gidişatı görsem. diğer testleri de öğnereyim en kısa zamanda yaptıracağım canım. sağolasın tekrar.

bu artı sana düğün hediyesi

Günaydın fıstıklar

Umarım sendromsuz bir paZartesi ve güzel bir hafta geçirirsiniz

Başlangıç kilosu: 60
geçen hafta: 54.5
bu hafta: 53.5
fark:-1
beden: 36
sporilates
Boy:1.68
hedef: 55

haftaya ibre aşağıya inmiş olsun artık canım bi silkelen bakalım
başlarda çok verdin yiyemedin şimdi de iştahın açıldı,, sonraki aylarda dengelersin takma kafaya

regl den dolayıdır haftaya daha çok gider

Günaydın kızlarr

UmArım güzel bir hafta geçirirsiniz

Başlangıç kilosu: 86
geçen hafta: 78,8
bu hafta: 78,8
fark:sabit
beden: 44
spor:yuruyuş
Boy:1.60
hedef: 70

mydenizzciğimin yazdığına ilaveten

Ph
B12
folat
insülin
TSH

Günaydın kızlarr

UmArım güzel bir hafta geçirirsiniz

Başlangıç kilosu: 86
geçen hafta: 78,8
bu hafta: 78,8
fark:sabit
beden: 44
spor:yuruyuş
Boy:1.60
hedef: 70

geçen hafta aldığın bir kg gitmiş sabitlemişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…