Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Slm karatayın güzelleri güzel bir pazar olsun hepiniz için fırsat bulmuşken hal hatır sorayım dedimm :KK16::KK16::KK16:

keşke zaman olsa da daha fazla katılabilsemmm hepoiniz o kadar tatlısınızki:KK19::KK19:

Aa sevindim bende 64 te takılı kaldım 58 e düşmek istiyorum ama 2 aydr çok sıkı diyet yapmamama ama dikkat etmeme rağmen veremiyorum. karatay ı bi deniyeyim hemen umarım işe yarar :) çok teşekkür ederim bilgilendirmen için

kendine 1 hafta ver cnm değişiklikleri görünce hiç bırakmayacasın emin ol :21::21:

Aynen öyle oldu, birçok şey üst üste geldi.. Etrafımda yardım edebilecek tek bir kişi bile yok.. Keşke anlattıkta rahatlayacağım birşey olsaydı.. ama ne yazık ki... bazı şeyleri anlayabilmek için birebir aynısını yaşamak gerekir, o yüzden biraz da anlaşılmayacağımı ve çözüm elde etmeyeceğimi bildiğim için anlatamıyorum...
Rabbim dermansız dert vermesin, âmin... :KK43:

rabbim derdine derman olsuun inş cnmmm :26:

Eki Görüntüle 1148454

Gunaydin iyi haftasonlari ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

maşallah :nazar: şimdiden başlamış karataya bilinçli bir annesin tbrkler cnmmm sağlıklı bir şekilde büyüyecek miniğin:KK9::KK9:

Bugun evlilik yildonumumuz, 8 yili devirdik. Bu sene hersey cok sönük geciyor.
Dogum gunlerimizi kutlamadik, bu aksamda evde pisirecek malzeme yok diye disarida yedik ama
Marketin ustunde, ozel bi yemek olmadi yani. Pazar gunu guzel kutlariz dedi benim adam bakalim.
Pek umidim yok ama. :KK1: Eskiden onemserdim de artik bende cok kafa yormuyorum napsak acaba diye.

Menume gelince

Sabah
Yumurtam yoktu :44:
1 muz, peynir, zeytin,
Salatalik, domtis, ceviz, kuru uzum,

Aksam
Tavuk sote
Salata
Elma suyu

Medceziri seyrettim, simdi biraz kitap okur yatarim. Iyi geceler :KK16:

sağlık ve mutluluk dolu nice güzel yıllar dilerim cnm tbrkler:KK9::KK9::nazar:

Öyle mi, ben spor esnasında içmemek lazım diye duymuştum. Bundan sonra içeyim o zaman. Boyum 156 kilom 62; ne kadar içmem lazım ki? Ben içmem gereken suyun çok altında içiyorum sanırım.

Unutuyorum içmeyi çoğu zaman, hala halledemedim bu sorunu canım ya help me!

spor esnasında yeşilçaylı su içersen sporun etkisi daha iyi oluyor cnmm dene istersen:KK34: water your body diye bir program var su içemyi hatırlatıcı onu indir cebine her alarmda iç unutmazsın bitanemm

kilon x0,033 içmen gereken su miktarı

Ben Leslie yaparken streçledim ama olmadı ya, üst bacağımı terleteyim dedim; streç kaydı gitti dizimi terletti :KK70:

Eve gider gitmez ilk işim tavsiyenle birlikte bugünü tamamlamak olacak :))))

Esneme yapınca ister istemez ara veriyordum ben de, bir de ara vermeden yapayım dedim o enerjiyle. çok daha kolay oldu jillian'ı tamamlamak canım. dün yaparken benim de aklıma yarın biberiye sürüp streçleyim kendimi düşündüm :KK70: bugün öyle yapacaktım.
amin canım darısı nice cm lere karşılıklı :KK52::KK52::KK52:

streç filmle teninizi direk temas ettirmeyin kızlarr:KK20::KK20: sıkı bir penye giyip üzerine streç sarın ne olurr:KK19::KK19:

Slm karatayın güzelleri güzel bir pazar olsun hepiniz için fırsat bulmuşken hal hatır sorayım dedimm :KK16::KK16::KK16:

keşke zaman olsa da daha fazla katılabilsemmm hepoiniz o kadar tatlısınızki:KK19::KK19:

kendine 1 hafta ver cnm değişiklikleri görünce hiç bırakmayacasın emin ol :21::21:

maşallah :nazar: şimdiden başlamış karataya bilinçli bir annesin tbrkler cnmmm sağlıklı bir şekilde büyüyecek miniğin:KK9::KK9:

sağlık ve mutluluk dolu nice güzel yıllar dilerim cnm tbrkler:KK9::KK9::nazar:

spor esnasında yeşilçaylı su içersen sporun etkisi daha iyi oluyor cnmm dene istersen:KK34: water your body diye bir program var su içemyi hatırlatıcı onu indir cebine her alarmda iç unutmazsın bitanemm

streç filmle teninizi direk temas ettirmeyin kızlarr:KK20::KK20: sıkı bir penye giyip üzerine streç sarın ne olurr:KK19::KK19:

Kiz kardesimin oglu canim ^_^ ama sorun degil o da karatay yapiyor ^_^

Streci neden tenle temas ettirmiyoruz acaba?

Uzulme dicem ama, hamile bir bayanin kalbini kirmamak lazim. Konusmadan once iki kere dusunmeli insan.
Degmeyecek laflara uzme kendini.

Hamile oldugum icin ozen gostermeyi biraktim,bilerek yaptıklarıni bilmek en sinir bozucu yanı canim. Insanlar çok acımasız hele ki akraba kısmı :KK43: sanki benim secimim yada değiştirme şansım varmış gibi cahilce konusmalar ..sağlıklı olsun demiyorlarda..
uzmuyorum artık kendimi canim Sağol

Hanimlar muhabbet ve samimiyetinizr bayildim gercekten...
Ne guzel arkadasliklariniz var...
Ama.sonradan katilmaya calisan biri olarak kendimi dislanmis.hisseduyirum :KK43:(((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşgeldin olur mu öyle şey bizde dislama yok:) sen yaz elbet kaynasiriz :KK66:
Sahsen ben firsat buldukca çenem düşüyor anlatiyorum her şeyimi

Sabah (11.00)
1 yumurtali kkk kiraz ve kayısı

Ara elma yoğurt fındık

Ikinci ara şeftali

Aksam
Tarhana çorbası, 1 tabak yumurtali yeşil fasulye, 3 kase cacık (semizotlu),1 minik parça karpuz

Sizlere Örnek olmamasi gereken bir menü ama ben bu kadar yiyerek doymaya başladım. .:KK43:( meyve konusunu abartiyorum ama engel olamiyorum kendime..Hamur işi yemekten iyidir diye teselli ediyorum kendimi
Canim ekmek istiyor arada ,ekmek yapma makinasinda kendim yapsam ya da yufka ekmeği yesem mi acep?? Bilemedim

Su 3 lt
Spor 40 dk yürüyüş

Kiz kardesimin oglu canim ^_^ ama sorun degil o da karatay yapiyor ^_^

Streci neden tenle temas ettirmiyoruz acaba?

streç film direk ciltle temas edince allah korusun cilt kanserine bile neden olabiliyor o yüzden altına penye giyerseniz daha sağlıklı olur bitanem:KK54:

Sabah (11.00)
1 yumurtali kkk kiraz ve kayısı

Ara elma yoğurt fındık

Ikinci ara şeftali

Aksam
Tarhana çorbası, 1 tabak yumurtali yeşil fasulye, 3 kase cacık (semizotlu),1 minik parça karpuz

Sizlere Örnek olmamasi gereken bir menü ama ben bu kadar yiyerek doymaya başladım. .:KK43:( meyve konusunu abartiyorum ama engel olamiyorum kendime..Hamur işi yemekten iyidir diye teselli ediyorum kendimi
Canim ekmek istiyor arada ,ekmek yapma makinasinda kendim yapsam ya da yufka ekmeği yesem mi acep?? Bilemedim

Su 3 lt
Spor 40 dk yürüyüş

canım 6 ay sabrettim bende meyvesiz ama hedefime ulaşınca ben de kahvaltılarda saldırdım resmen yufkanın sindirimi daha zor ama ekmeğe nazaran daha sağlıklı tabiki tercih snein cnmm üstelik iki canlısınnn :emir_bebek: canın çektiyse yap bitanemm:KK54: fazla abartmazsan sorun olmaz sanırım

Citirlarim bugunku menum

Sabah
1 yum, kiraz ve kabuklu fistikla kkk

Aksam
Biraz tavuk sote
Biraz izgara et
Yarim lahmacun
Ayran

Disarida yedik, o yuzden karisik oldu :KK17: herkesten tirtikladim biraz.

Eneee yarim tarti gunu :KK37:

Simdiden iyi haftalarr :KK16:

slm kızlar :KK3::KK3::KK3:
yalnız olduğum için çok yoğunum
bugün temizlik falanda yaptım bir ara babasına verdim emineyi baksın diye
çok yoruldum sabah beri koşturuyorum
şimdi oturdum 1 bardak form çayı içeyim dedim bitince yatcam
iyi geceler :KK16::KK16::KK16:

Elimden gelen bir sey olursa buradayim. Seve seve canim.

Allah sikintilarini tez zamanda gidersin. ^_^

İyi geceler.
Canımsın. Çok sağol...

Boyle donemler oluyo mutlaka, hicbir hayat mukemmel degil. Agla, icine atma. Disari cik, dua et, sukur et.
En onemli sensin, guclu ol. Gelip gecici insanlar, olaylar icin uzuntun kisa sursun. :KK54:
Haklısın...
Herkesin tökezlediğini hissettiği zamanlar oluyor... Ama gelip geçici bir insandan kaynaklanmıyor.. Sıkıntı da orda...
Bugün üzülürüm yarın unuturum... Sıkıntımı bastırırım.. Ama tam toparlandığım anda yeniden çarpar suratıma canımı sıkanlar... Böyle karmaşık işte... Çok sağol canım benim.

karşındakilerden birininde aynı sorunu yaşamadığını nereden biliyorsun , belki onlarda yaşadı ve kimseyle paylaşmadı,,,,buradan paylaşmak istemeyebilirsin herkes okuyor,,,istersen topikten kendine yakın hissettiğin bir arkadaşına face den anlat rahatla ..belki bir çözümü vardır...hayatata çözümsüz bişey yok derler
Doğru diyosun ablacığım.. Kendimi daha iyi hissettiğim bir zaman anlatayım birine... Ama çözümü sabır... Başka bi çözümü yok bundan eminim...

-Amin kuzuummm...
-Yeşil çaylı su derken? Suyun içine yeşil çay mı atacağım? Anlamadım valla. Ayrıca programı indirdim, çook sağol tatlıımmm. 2.046 lt içmem gerekiyormuş. 2,5'u bi tuttursam, alıştırsam kendimi süper olacak...
-Streçle bir defa yaptım, sporu rahat yapamadım.. Ben de terleten kemerlerden takıyorum iki gündür, bakalım.. Ama incelecek gibi durmuyor bacaklarım, üff..

Menüm
Sabah ;kkk
Akşam 4ızgara but:KK52: ,salata,köz patlıcan biber (piknik menüsü ):KK66:
20dk yuruyuş
3litre su
Gün içinde koşturmaca ,voleybol ,ip atlamada vs vs :KK52:

Bu arada herkese hayırlı geceler :KK23:

slm kızlar
kızım uyurken bildirimimi yapayım dedim
çok şükür uzun sabit geçen haftalardan sonra yüzüm güldü :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 90.2
Bu hafta: 88.8
Fark: 1.4
Toplam fark: 6.8
Spor: yürüyüş leslie
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: 1.552

Günaydın kızlar :KK16: dun ugrayamadim ama ev yasanir hale geldi hersey yerli yerinde esimde bugun izinli oda twmizligi yaptimi tamamdir:KK16:

Dun ki menumu yazayim

Sabah
2 yumurtali omlwtleli kk

Aksam
1 porsiyon et sote
1 bardak ayran
1 lokma kavun :KK17:

Su: 3 lt
Spor: 11 den 21 e ev isi (spora vakitte enerjide kalmadi)

Rumuz: erigim
Başlangıç tarihi:30/05/014
Başlangıç kg: 63, 7
Geçen hafta: 62, 4
Bu hafta: 63, 4
Fark: +1.0
Toplam fark: 0.3
Spor: yürüyüş+ zumba
Boy: 1.58
Hedef:ilk hedef60... ikinci hedef 54
Yüzdesi: -1.60%

bildirimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52:
rumuz : alfabetikbulvar
başlangıç tarihi : 18 mart 2014
başlangıç kilo : 85,4
geçen hafta ; 80
bu hafta ; taam 80
fark :-0
beden : üst 42 alt 44
şimdi HEDEF : 38-40
spor : faranjitle mücadele :KK52::KK52:
boy : 1.67
hedef :65
yüzde : sabit
Kilo veren tüm arkadaşlarımı tebrık ederım..:KK16::KK16::KK16:

Rumuz: mydenizzz
Gebelik haftam 17
başlangıç kilom: 64
Gecen hafta: 63
Bu hafta: 64.2
Fark: +1.2 kg
Toplam fark: +200 gr
boy: 1.64
Spor: düzensiz yürüyüş
hedef : 72 kg

Eveeet basladigim kiloya geldim:KK43: Bildirimin 10 günlük olması, hızlı kilo alma devresine girmiş olmam ve sürekli misafir yaninda tadimlik atistirmalarimin sonucu nur topu gibi bi 1.2 kg oldu:KK43:( çokkkk feci çok acilinden dikkat etmeli ve duzenli yürümelim

Ben bu kilolari ne zorluklarla verdim. Jillian'da az sakatlamadim kendimi. Bu dönemde az alirsam sonrasinda zaten yediklerim hep bebişe yarayacak inşallah

kilo veren herkesi kutluyorum daim olsun:)

Menuye gelince bugun oglumu ofisr goturdum .:) onla ugrasmaktan prk.kahvslti yapamadim.peynir domates salatalik ve peynir hazirlamisti arkdasim onlardan atistirdim .
Oglen pas bes gibi bi kase zeytinyaglu fasulye yedim .aksam.da biraz meyve ..kirac kayisisi .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Meyveyi sabah kahvaltısında yemeye çalış. Birde yemek sonrası yediysen daha kötü. :)

streç film direk ciltle temas edince allah korusun cilt kanserine bile neden olabiliyor o yüzden altına penye giyerseniz daha sağlıklı olur bitanem:KK54:

canım 6 ay sabrettim bende meyvesiz ama hedefime ulaşınca ben de kahvaltılarda saldırdım resmen yufkanın sindirimi daha zor ama ekmeğe nazaran daha sağlıklı tabiki tercih snein cnmm üstelik iki canlısınnn :emir_bebek: canın çektiyse yap bitanemm:KK54: fazla abartmazsan sorun olmaz sanırım

Canim bende çok seviyorum meyveyi ama hamileyim diye abartmak istemiyorum..biraksalar akşama kadar meyveyle yaşayabilirim o kadar düştüm🍌🍎🍏🍊🍇🍉🍒🍓🍐🍑 :))

Baştan beri ekmekten kaciniyorum ama işte bazen canim istiyor katki maddelerini hatirlayinca vazgeciyorum..çok zorlanirsam yufka ekmeği yiyim o zaman teşekkür ederim:)

Kizlar özel bir soru sarabilir miyim malum burdaki anne sayisi cok:KK9:
Reglime iki gun var dun ve onceki gun kahve kirmizi aradi bir lira buyuklugunde akintim oldu bel ve karin agrisiyla birlikte
Dinlendigimde geciyor biraz yorulunca tekrar basliyor agrilarim
Malum bebis istiyoruz :KK9:
Aklima takildi daha once regl gunu akintim okur ve agrisiz olurdu bir haftadir agrim var benim
Boyle birsey yaşayan var mi

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg:69,7
Geçen hafta: 69,5
Bu hafta: 69,0
Fark: -500
Toplam fark: -700
Beden: 38
Spor: yürüyüş (Min. 10000 adım) ya da Leslie 3 mile & Jillian 30 days shred
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0,719

Bugün canım sıkkın. Kilo vermem çok yavaş gidiyor. 1 ayda 700 gr. Hiç kaçamak yapmıyorum. Sporumu da aksatmıyorum. Yemeklerimi artık tamamen kendim yapıyorum, uygunsuz malzeme kullanmıyorum. Reglimin ilk günü inşallah bundan kaynaklıdır. Haftasonu Adapazarı'na gittim. Ablam "pek fark görmedim" dedi. Sonraki gün anneme geçtim, o da epey inceldiğimi söyledi. Belki de moralim bozulmasın diyedir. :KK43:

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg:69,7
Geçen hafta: 69,5
Bu hafta: 69,0
Fark: -500
Toplam fark: -700
Beden: 38
Spor: yürüyüş (Min. 10000 adım) ya da Leslie 3 mile & Jillian 30 days shred
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0,719

Bugün canım sıkkın. Kilo vermem çok yavaş gidiyor. 1 ayda 700 gr. Hiç kaçamak yapmıyorum. Sporumu da aksatmıyorum. Yemeklerimi artık tamamen kendim yapıyorum, uygunsuz malzeme kullanmıyorum. Reglimin ilk günü inşallah bundan kaynaklıdır. Haftasonu Adapazarı'na gittim. Ablam "pek fark görmedim" dedi. Sonraki gün anneme geçtim, o da epey inceldiğimi söyledi. Belki de moralim bozulmasın diyedir. :KK43:

Canim benim morelini bozma mrtabolizmamiz bazen direnir ve ardi corap sokugu gibi gelir
Bir kere asil odaklanman gereken saglikli yasiyirsun spor yapiyorsun ee vucudun dinc ve mutlu ve bu mutluluk sana basarini getirecek
Ben ilk karatay yaptigimda 4 hafta veremedim ve vazgectim ama karatayi bilenler vazgecme demisti simdi keske desemde cok gec vazgecmeseydim eminim cojtan ulasmistim hedefime reglininde etkisi olabilir stressiz yoluna devam et emin ol odulunu alacaksin yoyo tipi diyetler yaptikta ne oldu giden geri geldi az gitsin kalici gitsin

X