Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın. Yumurta, yeşil sebzeler ve çiğ kuruyemişte olması lazım. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mecburiyeti bilmiyordum kuruyemisi yanimda tasiyabilirim ama yumurta isini nasil yapicam bilemiyorum.
Sabah kalkinca tefor iciyorum bu sebeple evde kahvalti yapamiyorum .. bir iki saat onceden kalkmam gerekli nasil yapsam :KK43:

Ogle yemegi vakti geldi ofiste herkes disari cikiyor ben disaridan yemek yiyemwdigim icin sabahki malzemelerden salata yaptim ..
Ve bitki cayi yaptim simdi ..
Oglen yemegi secenekleri ne olabilir ??
Calisanlar ne yapiyorlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkese hayırlı cumalar ...:KK16:ve günaydın n gül ablacım ,teoson ,evrimkuzey ,kedicik ,Meng Meng ve diğer arkadaşlarım :KK16:

Yaklaşık 10gündür ailem burdaydı...gelsin mangallar ,gözlemeler lavaşlar ,tatlılar ...dün yolcu ettim ,hiç abartmıyorum annem zorla yaptığı tatlılardan gözlemelerle zehirledi:KK52:kıyamam iyi yaptığını sanıyor napsın ,10gün rejim merim yok ,sonra nalardan yap dedi :KK52:
Sonuç ;geçen haftaki kilomdayım ;78,5 1kilo alınmış yani ...
Karataya devam :KK16:pes etmiyorum ,oldu bitti ,devam etmezsem kilo almaya devam edeceğim

Bu arada çok alışmıştım onlara ,onları yolcu ettik eşim eve bıraktı sonrasında bni ...eve girdim ,kims yok bomboş geldi ev ,çok üzüldüm çok ,sonra annemi aradım ağlattık azıcık ..gurbetçilerden ne zor ,
hoşgeldin canım ,,özlettin kendini

allah kavuştursun tez zamanda

günaydınlar ve hayırlı cumalar ^_^

08:30-09:30 arası
pastırmalı 1 yumurta + muzlu KKK
1 küçük şeftali
çerezimin tamamını yiyemedim.

öğlen için yanımda mercimek salatası var. sanırım bir de döner sipariş edeceğim. burada biber dolması var ama içine ablamız kesin şeker dahil tüm yasaklı şeyleri koyar bana da koymadım der :KK52::KK52:
sana da hayırlı cumalar canım

afiyet olsun
günaydın bayanlarrrr çok mutluyum duran kilo verme sürecim başladı gr gr da olsa gitmeye
Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:75.700
Bu hafta: 75.300
Fark: -400
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70
:KK9:
günaydın arkadaşlar,güneşli güzel bir gün olsun :KK9:

geçen hafta yurt dışındaydım vee bol bol kaçamak yaptım mecburen.çünkü orda yiyecek hiç bir şey bulamadım.zeytin,peynir ,kuruyemiş ve meyve götürmüştüm ama tabii bir hafta olunca yetmedi.damak tadları da bize hiç uygun değil.o yüzden dayandık hamburgere :KK1: amaaa çoook yürüdüm .kendime ordan bir adım sayar aldım ve heryere yürüyerek gittim .geldikten sonra da karataya devam ve işte sonuç.

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta(iki hafta önceki kilom bu):68.3
bu hafta: 67.4
fark:-900
toplam fark: -10.2
beden: 38-40
spor: yürüyüş
boy:1.62
yüzde:1.317

:KK9:....

canım, ben de öyle sanıyordum ama öyle değilmiş, içmek gerekiyormuş yudum yudum.

su vakfının açıklaması:

"Vücudunuz için gerekli su miktarı ağırlığınızla doğru orantılı. Basit bir hesaplama için vücut ağırlığınızı 32 gram ile çarpabilirsiniz".

1.9 çıktı, az gibi geldi

Mecburiyeti bilmiyordum kuruyemisi yanimda tasiyabilirim ama yumurta isini nasil yapicam bilemiyorum.
Sabah kalkinca tefor iciyorum bu sebeple evde kahvalti yapamiyorum .. bir iki saat onceden kalkmam gerekli nasil yapsam :KK43:

Ogle yemegi vakti geldi ofiste herkes disari cikiyor ben disaridan yemek yiyemwdigim icin sabahki malzemelerden salata yaptim ..
Calisanlar ne yapiyorlar

ben 2-3 gün önce yumurtayla ilgili yazmıştım ama kime yazdım hatırlayamadım,,,,ben sabah tereyağında pişirip tupperware ye koyup işe getiiriyorum,,1 senedir odaya yumurta getiriyorum 2 arkadaş var ikiside yumurta kokuyor demediler...belki tereyağ kokusunu alıyordur:KK1:

öğlen yoğurt, salata, yeşil mercimek haşlarsın içine yeşillik domates falan doğrarsın mercimek salatası olur,,evde olan yemeklrden gteirip salata veya yoğrutla yiyebilirsin,,,,kedi ile benim evden yemek taşıyacağız diye canımız çıkıyor, ben 25 dkk o yükle işe kadar da yürüyorum...

heyet gitti 3 ten sonra çıkayım hem uykusuzum hem yorgunum diye düşündüm hazırlanırken pazartesiye tercüman lazım dediler onu ayarlamaya çalışıyorum çıkamadım...:KK50:

akşam heyet yemeğinden sonra eve gittim misafir varmış ceren için gelmiş gidene kadar 1 oldu geç yattım sabah yine erken kalktım,,,, biraz önce rahmetli amcamın hanımı aradı 5 ten sonra bana gidecekmiş ceren için, gece de bende kalacak ,,,sabah 8 de izmir den diğer kızkardeşim gelecek 2 gün üstüste akrabalarının düğünü varmış,,,pazar gecesine kadar doluyum,,,dinlenemeden ve uyuyamadan pazartesi olacak :KK50:..pazarteside iş çıkışı kızın okuluna gideceğim müzik dinletisi var kızımda dinletide 8 de başlarsa bitip eve gitmemiz 11 i geçer gel salı gel diyeceğim ama bana dinlenme olmadığı için o zamanada başka bişey çıkar .....

ben 2-3 gün önce yumurtayla ilgili yazmıştım ama kime yazdım hatırlayamadım,,,,ben sabah tereyağında pişirip tupperware ye koyup işe getiiriyorum,,1 senedir odaya yumurta getiriyorum 2 arkadaş var ikiside yumurta kokuyor demediler...belki tereyağ kokusunu alıyordur:KK1:

öğlen yoğurt, salata, yeşil mercimek haşlarsın içine yeşillik domates falan doğrarsın mercimek salatası olur,,evde olan yemeklrden gteirip salata veya yoğrutla yiyebilirsin,,,,kedi ile benim evden yemek taşıyacağız diye canımız çıkıyor, ben 25 dkk o yükle işe kadar da yürüyorum...

ben de aynı yöntemi yapıyorum
odamda asistanım vardı o hiç şikayetçi olmadı
hatta ben pastırma dahi koyuyorum arasıraki yumurta çekilir olsun. yine de gık dememişti kızcağız.
şimdi odada yalnızım diye taze soğan bile tüketiyorum gün içinde diğer bölümlerle işim olmuyor, kargo vs sekreter ayarlıyor
kokarca gibi kendime kokuyorum :KK52::KK52:

hatta ben pastırma dahi koyuyorum arasıraki yumurta çekilir olsun. yine de gık dememişti kızcağız.
şimdi odada yalnızım diye taze soğan bile tüketiyorum gün içinde diğer bölümlerle işim olmuyor, kargo vs sekreter ayarlıyor

:KK52::KK52::KK52:
..............

heyet gitti 3 ten sonra çıkayım hem uykusuzum hem yorgunum diye düşündüm hazırlanırken pazartesiye tercüman lazım dediler onu ayarlamaya çalışıyorum çıkamadım...:KK50:

akşam heyet yemeğinden sonra eve gittim misafir varmış ceren için gelmiş gidene kadar 1 oldu geç yattım sabah yine erken kalktım,,,, biraz önce rahmetli amcamın hanımı aradı 5 ten sonra bana gidecekmiş ceren için, gece de bende kalacak ,,,sabah 8 de izmir den diğer kızkardeşim gelecek 2 gün üstüste akrabalarının düğünü varmış,,,pazar gecesine kadar doluyum,,,dinlenemeden ve uyuyamadan pazartesi olacak :KK50:..pazarteside iş çıkışı kızın okuluna gideceğim müzik dinletisi var kızımda dinletide 8 de başlarsa bitip eve gitmemiz 11 i geçer gel salı gel diyeceğim ama bana dinlenme olmadığı için o zamanada başka bişey çıkar .....

Allah yardımcın olsun. Nefes kesen bir programın var yine :KK70:

:KK1:

$10169309_635367026540974_3290608558318389209_n.png

,
bize uygun

Calisanlar ne yapiyorlar

Ben kahvaltımı evde yapmaya başlamadan önce, işyerine yumurtamı haşlayıp getiriyordum. Ben şu an 2 öğün yapıyorum. Bazen arada kuruyemiş yiyorum, bazen meyve ama, zayıflama aşamasındakiler yememeli. Yoğurt yenilebilir, kuruyemiş.

Dogru diyorsun yapilabilir ama dusunuyorum bizim ofiste sikinti cikar dkye dusunuyorum .

Yarin sabah evde kahvalti yapmayi deneyecegim .erken kalkip bakalim deneme yapicam .
Ogle yemeginde salata yapabiliyorum cunku herkes disari cikiyor ..evden dedigin gibi mercimek gotururum super olur :KK66:)

Bugun yedinci gun ve kilo verememisim.:KK43:
Hic bozmadim sadece eksik yemisim ama neden hic veremiyorum ki ;(
Siz olmasaydiniz pes edip yapmayi birakicaktim :KK43:

Suan cok aciktim.
Isten cikip eve gitmem yediyi bulucak nasil dayanicam.....

Gul abla helal olsun oda arkadaslarina valla beenim patron yumurtayı cok sever her sabah yer
Ben ona bile demistim yumurta kokuyor diye :KK9:
Ben ise getirmiyorum sirf koku belasins

Birde ben bu sabah yumurtadan tiksindim oysa cok severkm ama yiyemedkm agzima yaklastirdkkca midem kalkti peyniri artirdim zeytini artirdim öyle yedim

Son düzenleyen: Moderatör:
Gul abla helal olsun oda arkadaslarina valla beenim patron yumurtayı cok sever her sabah yer
Ben ona bile demistim yumurta kokuyor diye :KK9:
Ben ise getirmiyorum sirf koku belasins

Birde ben bu sabah yumurtadan tiksindim oysa cok severkm ama yiyemedkm agzima yaklastirdkkca midem kalkti peyniri artirdim zeytini artirdim öyle yedim

Yımırtayı çok severim, en az 2 tane. :KK1: Önceden rafadan severdim, şimdi benimde midemi bulandrıyor, kayısı kıvamını tutturmak zor oluyor.

Eki Görüntüle 1146862
Şişedeki soğuk yeşil çay oluyor. Tadını çok sevdim. Sağlıklı yaşıyoruzda paylaşmışlardı, ben elimdeki malzemelerle yaptım. Yarım litre suda 2 tatlı kaşığı yeşil çayı demledim, üzerine yarım lt. Soğuk su ekledim. Yarım limon, zencefil dilimledim. 2 kabuk tarçın attım. Buzdolabına koyup sabaha kadar beklettim. :) ıce tea sevenler için

Kedicim tadi nasil icetea nin, taze zencefil yok burda baska bisey uydurayim olmazsa :nazar:
bende yapim disari cikarken yanima alirim, sicaklar bastirdi burda, pazar 40 derece olacakmis :KK51:

Bende katılayım sana. :) dün 8'e doğru 3 muz ve 2 simit yedim. Ama umutsuzluğa düşmek yok. Bugün yine devam. :KK66: maymunmuyum ne. 3 muzu kim yer. :)

:KK52::KK52: Citir cerezsin sen, 3 degil bir kamyon muz yesen bisey olmaz sana, citir maymus. :KK54:

bir dahakine muzu ez üzerine varsa biraz kaymak üzerine ceviz onun üstünede tarçın afiyetle ye.benimde canım çekti yaaa

Eneeee tam bomba bu tarif, istah acar o kiz :KK56:
Herkese hayırlı cumalar ...:KK16:ve günaydın n gül ablacım ,teoson ,evrimkuzey ,kedicik ,Meng Meng ve diğer arkadaşlarım :KK16:

Yaklaşık 10gündür ailem burdaydı...gelsin mangallar ,gözlemeler lavaşlar ,tatlılar ...dün yolcu ettim ,hiç abartmıyorum annem zorla yaptığı tatlılardan gözlemelerle zehirledi:KK52:kıyamam iyi yaptığını sanıyor napsın ,10gün rejim merim yok ,sonra nalardan yap dedi :KK52:
Sonuç ;geçen haftaki kilomdayım ;78,5 1kilo alınmış yani ...
Karataya devam :KK16:pes etmiyorum ,oldu bitti ,devam etmezsem kilo almaya devam edeceğim

Bu arada çok alışmıştım onlara ,onları yolcu ettik eşim eve bıraktı sonrasında bni ...eve girdim ,kims yok bomboş geldi ev ,çok üzüldüm çok ,sonra annemi aradım ağlattık azıcık ..gurbetçilerden ne zor ,

Allah en kisa zamanda tekrar kavustursun. 10 gunde yine iyi almissin 1 kilo. Bisey degil.

Bence de kesin bisey cikar, sana rahat yok ablacim :44:

Bisicik olmaz ohh miss. Ama yinede ofisinde taze nane olsun kavanozda ve karanfil, acil bisey olur, misafir falan. Taze sogan belli olmasin.

:KK52::KK52::KK52:

Bugun evlilik yildonumumuz, 8 yili devirdik. Bu sene hersey cok sönük geciyor.
Dogum gunlerimizi kutlamadik, bu aksamda evde pisirecek malzeme yok diye disarida yedik ama
Marketin ustunde, ozel bi yemek olmadi yani. Pazar gunu guzel kutlariz dedi benim adam bakalim.
Pek umidim yok ama. :KK1: Eskiden onemserdim de artik bende cok kafa yormuyorum napsak acaba diye.

Menume gelince

Sabah
Yumurtam yoktu :44:
1 muz, peynir, zeytin,
Salatalik, domtis, ceviz, kuru uzum,

Aksam
Tavuk sote
Salata
Elma suyu

Medceziri seyrettim, simdi biraz kitap okur yatarim. Iyi geceler :KK16:

Kedicim tadi nasil icetea nin, taze zencefil yok burda baska bisey uydurayim olmazsa :nazar:
bende yapim disari cikarken yanima alirim, sicaklar bastirdi burda, pazar 40 derece olacakmis :KK51:

:KK52::KK52: Citir cerezsin sen, 3 degil bir kamyon muz yesen bisey olmaz sana, citir maymus. :KK54:

Allah en kisa zamanda tekrar kavustursun. 10 gunde yine iyi almissin 1 kilo. Bisey degil.

Bomba ama karataya uyuyor canimcim sabah kahvaltida gayet güzel afiyetle yenilebilir :)
Seneler ilerledikce kutlamalarda azaliyor sanki bizdede oyle oluyor Iyi geceler canim iyi okumalar

Ben tadını çok sevdim. :KK54::KK54::KK54:

X