Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Aaaa, öyle mi, bir de öyle deneyeyim o zaman canım. Leslie de yoruyor biraz aslında o yüzden hemen geçmedim diğerine. *_*

Bu arada,
Evde iki tane saune kemeri mi diyorlar, her neyse işte ondan var. Bacaklarıma biberiye yağı sürüp kemerleri taktım, öyle yaptım jillian'ı. Hep bu şekilde yapmayı düşünüyorum :KK70:

Incelme olmasına çok sevindim canım, darısı nicesine :*

Esneme yapınca ister istemez ara veriyordum ben de, bir de ara vermeden yapayım dedim o enerjiyle. çok daha kolay oldu jillian'ı tamamlamak canım. dün yaparken benim de aklıma yarın biberiye sürüp streçleyim kendimi düşündüm :KK70: bugün öyle yapacaktım.
amin canım darısı nice cm lere karşılıklı :KK52::KK52::KK52:

Esneme yapınca ister istemez ara veriyordum ben de, bir de ara vermeden yapayım dedim o enerjiyle. çok daha kolay oldu jillian'ı tamamlamak canım. dün yaparken benim de aklıma yarın biberiye sürüp streçleyim kendimi düşündüm :KK70: bugün öyle yapacaktım.
amin canım darısı nice cm lere karşılıklı :KK52::KK52::KK52:

Ben Leslie yaparken streçledim ama olmadı ya, üst bacağımı terleteyim dedim; streç kaydı gitti dizimi terletti :KK70:

Eve gider gitmez ilk işim tavsiyenle birlikte bugünü tamamlamak olacak :))))

bende de aynı durum var, ne kadar acırsa o kadar "heh gidiyor yağlar yaşasın" diyerek daha da abanıyorum spora :KK52:
canım demiştim ya mezuram olmadığı için ölçemiyorum kendimi ama kıyafetlerimden ve görenlerden anlıyorum, cidden farkedilir bir incelme var :KK70:
Ben leslie'nin esneme hareketlerini yapmadan direkt başlıyorum. vücut ısısı düşmeden yapınca jumping lerde de, kicking lerde de sıkıntı olmuyor canım ^_^ bana hala şınav çekmek biraz zor geliyor ama durmak yok. hadi bakalım ölçülerin nasıl çıkacak merak ettim ^_^

sen de arap atı gibi sonradan açılıyorsun. :KK1: bi yorumda muz, diğerinde simit... itiraf et gece ne yedin? :KK52::KK52:

tamam canım özel mesaj atıyorum hemen ^_^

ne varsa karatay'da var :21::21:

Karbonatlı su içtim. Biraz soğuk yeşil çay, sarımsak yuttum, domates suyu içtim. Birde biberli yoğurt. :KK1:

Ben Leslie yaparken streçledim ama olmadı ya, üst bacağımı terleteyim dedim; streç kaydı gitti dizimi terletti :KK70:

Eve gider gitmez ilk işim tavsiyenle birlikte bugünü tamamlamak olacak :))))

ilk iki gün terlememiştim ama 3. gün sonrasında az az su içince Leslie'de bile çok fazla terledim. Ki ben pek terlemem yazın en sıcaklarda bile. su içiyor musun canım?

yaşasın spor yapmak :KK52:

ilk iki gün terlememiştim ama 3. gün sonrasında az az su içince Leslie'de bile çok fazla terledim. Ki ben pek terlemem yazın en sıcaklarda bile. su içiyor musun canım?

yaşasın spor yapmak :KK52:

Ben çok terliyorum canım ya, ama Leslie'de daha az.

Başlarken içiyorum spora bi de bitirirken. Ama genelde gün içinde çok su içmiyorum. En az 2.5 lt içmem gerekirken anca 1.5-2 içiyorum :KK43:

günaydın arkadaşlar,güneşli güzel bir gün olsun :KK9:

geçen hafta yurt dışındaydım vee bol bol kaçamak yaptım mecburen.çünkü orda yiyecek hiç bir şey bulamadım.zeytin,peynir ,kuruyemiş ve meyve götürmüştüm ama tabii bir hafta olunca yetmedi.damak tadları da bize hiç uygun değil.o yüzden dayandık hamburgere :KK1: amaaa çoook yürüdüm .kendime ordan bir adım sayar aldım ve heryere yürüyerek gittim .geldikten sonra da karataya devam ve işte sonuç.

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta(iki hafta önceki kilom bu):68.3
bu hafta: 67.4
fark:-900
toplam fark: -10.2
beden: 38-40
spor: yürüyüş
boy:1.62
yüzde:1.317

bu arada sizler nasılsınız.henüz forumu okuyamadımdetaylı olarak.umarım herkes iyidir.herşey yolundadır.sevgiyle kucaklıyorum herkesi....

günaydın arkadaşlar,güneşli güzel bir gün olsun :KK9:

geçen hafta yurt dışındaydım vee bol bol kaçamak yaptım mecburen.çünkü orda yiyecek hiç bir şey bulamadım.zeytin,peynir ,kuruyemiş ve meyve götürmüştüm ama tabii bir hafta olunca yetmedi.damak tadları da bize hiç uygun değil.o yüzden dayandık hamburgere :KK1: amaaa çoook yürüdüm .kendime ordan bir adım sayar aldım ve heryere yürüyerek gittim .geldikten sonra da karataya devam ve işte sonuç.

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta(iki hafta önceki kilom bu):68.3
bu hafta: 67.4
fark:-900
toplam fark: -10.2
beden: 38-40
spor: yürüyüş
boy:1.62
yüzde:1.317

Hoşgeldin. Bildirim günü değişti, pazartesi günü olacak artık.

Ben çok terliyorum canım ya, ama Leslie'de daha az.

Başlarken içiyorum spora bi de bitirirken. Ama genelde gün içinde çok su içmiyorum. En az 2.5 lt içmem gerekirken anca 1.5-2 içiyorum :KK43:

kilo ve boyunla orantılı mı su miktarın canım? benim +3 litre olduğu için sorun olmuyor...
leslie yürütürken "walk walk walk" :KK1: kısmında 10 dk da bir yudum alıyorum, daha da terliyorsun canım. bir de içmek gerekiyormuş spor esnasında vücuttan attığın suyu vücuda yüklemen gerekiyormuş canım.

Yanlış alıntı oldu galiba. :KK9:

hem de ne yanlış olmuş. aşık mıyım neyim? :KK9::KK9::KK9:

kilo ve boyunla orantılı mı su miktarın canım? benim +3 litre olduğu için sorun olmuyor...
leslie yürütürken "walk walk walk" :KK1: kısmında 10 dk da bir yudum alıyorum, daha da terliyorsun canım. bir de içmek gerekiyormuş spor esnasında vücuttan attığın suyu vücuda yüklemen gerekiyormuş

Öyle mi, ben spor esnasında içmemek lazım diye duymuştum. Bundan sonra içeyim o zaman. Boyum 156 kilom 62; ne kadar içmem lazım ki? Ben içmem gereken suyun çok altında içiyorum sanırım.

Unutuyorum içmeyi çoğu zaman, hala halledemedim bu sorunu canım ya help me!

Öyle mi, ben spor esnasında içmemek lazım diye duymuştum. Bundan sonra içeyim o zaman. Boyum 156 kilom 62; ne kadar içmem lazım ki? Ben içmem gereken suyun çok altında içiyorum sanırım.

canım, ben de öyle sanıyordum ama öyle değilmiş, içmek gerekiyormuş yudum yudum.

su vakfının açıklaması:

"Vücudunuz için gerekli su miktarı ağırlığınızla doğru orantılı. Basit bir hesaplama için vücut ağırlığınızı 32 gram ile çarpabilirsiniz".

canım, ben de öyle sanıyordum ama öyle değilmiş, içmek gerekiyormuş yudum yudum.

su vakfının açıklaması:

"Vücudunuz için gerekli su miktarı ağırlığınızla doğru orantılı. Basit bir hesaplama için vücut ağırlığınızı 32 gram ile çarpabilirsiniz".

az gibi geldi sankim bana ama eğer öyleyse bende abartmayayım vücudun ihtiyacından fazlasına yüklenmeyim

az gibi geldi sankim bana ama eğer öyleyse bende abartmayayım vücudun ihtiyacından fazlasına yüklenmeyim

bana da az gibi geldi. şu an 2,5 içmem gerekiyormuş ama ben en az 3 litre içiyorum kendimi frenliyorum daha da içmeyim diye.

X