Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evet, önce leslie ile ısınıp sonra jullian ile coşmak lazım :) sağol canımmm, umarım olumlu gelişmeleri paylaşırım ben de senin gibi

ben inanıyorum canım, çok güzel sonuçlar elde edeceğiz ^_^ hadi bakalım 30'dan geri sayım başlasın öyleyse

tebrikler

skinny jeans'i aradım, bulamadım ben internette indiremedim yani.

Cnm bn de indirmedim ama evde sınırsız internet gugıl amcaya Ebru şallı skinny Jeans yaz ilk çıkan video galiba Youtube üzerinden izleyebilirsiniz 1 saat 7-8 dk sanırsam

ben inanıyorum canım, çok güzel sonuçlar elde edeceğiz ^_^ hadi bakalım 30'dan geri sayım başlasın öyleyse

Sağol canımm, olacak olacak, motivasyon kaynağımız var; onu düşünerek daha azimle devam ederiz. Gazamız mübarek olsun

Ne güzel, maşallah sana canım, instagramdan görüp takip ettim; maşallahın var çok güzelsin :) güzelliğine güzellik katmaya tam gaz devam ediyorsun :) darısı başıma

Sağol cnm o senin güzelliğin hep beraber başarıcaz inşaallah

Cnm bn de indirmedim ama evde sınırsız internet gugıl amcaya Ebru şallı skinny Jeans yaz ilk çıkan video galiba Youtube üzerinden izleyebilirsiniz 1 saat 7-8 dk sanırsam

ben mobil bir insanım gittiğim yerlerde bazen internet olmayabiliyor. onun için indirmem ya da dvd sini almam şart. evde ve telefonumda sınırsız benim de ama lanet olası Turkcell her yerde çekmiyor
sağolasın canım.

Muhtemelen Youtube dan indirmenin yolu vardır fakat bn anlamıyorum o işten hiç:)

Sağol canımm, olacak olacak, motivasyon kaynağımız var; onu düşünerek daha azimle devam ederiz. Gazamız mübarek olsun

aslında bi yandan onları izlerken fonda mehter marşı mı çalsam acaba? bende çok işe yaramıştır her sınav ve toplantı öncesi, hatta tez savunmasına giderken de hücum marşı dinlerim

aslında bi yandan onları izlerken fonda mehter marşı mı çalsam acaba? bende çok işe yaramıştır her sınav ve toplantı öncesi, hatta tez savunmasına giderken de hücum marşı dinlerim

Hahahah, güldürdün beni ya, denemek lazım valla neden olmasın

ben kocişimle sevgiliyken en az 73 olmuştum o halime bile şaşırmıştı çıtır olmuşsun demişti ama ben kendimi yine kilolu görürdüm en fazla 97ye kadar çıktık işte üni son sınıfta çok aldım 15 kilo
heyyy gidi günler heyyyy o zamanlar nivea bodyle dinamik sabahlar cdsi vardı her sabah sauna şortumu giyip onu yapıp sonra duşa girip güne öyle başlardım o dönemde 8 kilo vermiştim işte
neyse tekrar darısı başıma inşallah

ayy sizin bu muhabbetleri okudukça kendi halime gülüyorum bende 50 bedenden 48e düştüm kızlaaarrrrr

bende eye of the tiger dinlerdim şimdi bunu da dinleyeyim bakalım

Bn de sassy suyumu yapayım sonra kitap okuyayım iyi uykular herkese şimdiden
iyi hatırlattın bende yapayım

ooooo kediden de zayıf duruyordur kedinin boyu ile kg su arasında 10 fark var normali de öyle olmalı ,,,,ablanın 19 fark var çok fazla

Ablacim benimde boyum 1.67 suan 52,5 um ama idealim 48

Arkadasin ablasida benim idealim, ama benim kemik yapim cok ince o yuzden kilolu duruyorum.
Gobekli ve gidili.

Afiyet olsun, nim nim nim

Bu hafta listeyi yapamayacağım. Gönüllü aranıyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Noldu kedicim, yok musun yoksa

Yarın
Jullian 30 Day Shread'a başlamayı düşünüyorum. Şu 3 leveldan oluşan program.

Uygulayanınız var mı?

Ya da ona başlama şuna başla dediğiniz başka bişey var mı?

Bende yaptim birkac ay once, diyetsiz yaptim ama ben. Haliyle de pek fark olmadi.
O zaman karatay yapiyor olsaydim eminim faydasi olurdu, jillian adami öldürüyor cunki.

tebrikler

skinny jeans'i aradım, bulamadım ben internette indiremedim yani.

O dvd daha yeni cikti, hemen internete dusmez tahminimce. Internette 12 mi 13 tl ye mi gormustum d&r da.
Havalanindaki d&r da da 6,5 € du.

Kizlar bacak ve kalca icin jillianin killer buns & thigs var. Ona da bi bakin.
Jilliani indirmek kolay oluyor.

Bugunki menum,

Sabah
Kkk
Tarcinli, sutlu turk kahvesi

5 saat sonra
Arkadas ziyareti
Turk kahvesi

Aksam
Tavuk sote
Salata

Yesil cay, su, kefir.

Tatilde kilo almadim, leptini calistirdim ama bir iki sefer cis yedim.
Turkiyeye gidince de 2 kilo erik yedim 2 gunde
Burda erik yok kizmayin nooolluurrr, bavulada erik koyacaktim, son gun bir turlu bulamadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…