Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

yeğenimin dış görünüşü idare eder çenesi aynı :KK1:,,,görünce içim rahatladı...hiç bir yere çarpmaması lazım pıhtı olmaması için....yatak kenarlarına kadar bez dolamış bizmkiler çarpmasın elini ayağını diye...

kan değerleri 2 ye yükselmiş 2,5 olması lazımmış inşallah yarına olur gibi hergün 300..300 yükseliyor:nazar: ama en önemli olan damarların sonuçlarına hafta sonu olduğu için bakılmadı belki bugün bakılır bakalım ne olacak,,,,kolunda serum devamlı takılı kanı sulandırmak için odasına başka hasta almıyorlar,,,dün palyaço varmış çocukları toplayıp eğlendirmiş buda gitmek istemiş izin vermemişler mikrop kapar diye, odasına getirmişler buna balon ve küçük panda hediye etmiş bıcırık mutlu olmuş palyaço yu görünce,,,

dün bizde gitmek için kalktık 1 saat oldu kalabalığız sana zararlı biz gidelim dedim gitmeyin daha yarım saat olmadı diyor :KK1:..

günaydın canım

sana da iyi haftalar

patronun bile dikkatini çektiğine göre epey fark oldu demek ki,,,,geçenlerde biz yemekteyiz masanın bir ucunda ben varım bir ucunda genel müdür arada 17 kişi var ben onlar gelmeden masa düzenlerini halledip yemeğimi 6 da yemiştim :KK1:.yemek bitti bakanlar gitti başkan, genel müdür ben kaldım genel müdür kahve içerken diyorki uzaktan da olsa baktım yemek yemedin helal olsun sana hala aynı devam ediyorsun:KK52:.....şubat ayında beraber isviçre ye gitmiştik eşi ve kızıda vardı ben onların yediği hiç bir şeyi yemedim, son gün pizza ısmarlamaya götürdü ben çorba ve salata yedim şok oldular helal olsun sana 3 gündür buradayız bi kaçamak yapmadın dediler, o zamandan beride her heyet yemeğinde genel müdür beni kontrol ediyor hala kaçamak yapmıyormu diye .............
insanların kafası almıyor bu kadar uzun diyet olurmu ve bir insan kaçamak yapmadan nasıl dayanır 1 sene dile kolay diyorlar:KK52::KK52::KK52:..başlarda 3 gün sonra bıkar diyordu herkes şimdi sonucu görünce helal olsun diyorlar bu kadar azimli bir insan olamaz ilk seni gördük diyorlar :nazar::nazar::nazar:

Hadi gözümüz aydın gülcümm kan değerlerinin yükselmeye başlaması çok sevindirici cnmm :KK16: sabahtan beri aklımda gelemedim bir türlü bakmadan yatamadımm şimdi içim rahatladı karatay bir diyet değil ki sağlıklı yaşam biçimi insan alışınca bırakamıyor

kedicik hayırdır bir sorun yok inşallahhh :26:

hepinize iyi geceler kızlar :KK16:

günden güne sağlığına kavuşur inşşş :KK16:

ben kocişimle sevgiliyken en az 73 olmuştum o halime bile şaşırmıştı çıtır olmuşsun demişti ama ben kendimi yine kilolu görürdüm en fazla 97ye kadar çıktık işte üni son sınıfta çok aldım 15 kilo:KK14::KK14:
heyyy gidi günler heyyyy o zamanlar nivea bodyle dinamik sabahlar cdsi vardı her sabah sauna şortumu giyip onu yapıp sonra duşa girip güne öyle başlardım o dönemde 8 kilo vermiştim işte
neyse tekrar darısı başıma inşallah

ayy sizin bu muhabbetleri okudukça kendi halime gülüyorum bende 50 bedenden 48e düştüm kızlaaarrrrr :KK1::KK1::KK1:

bende eye of the tiger dinlerdim şimdi bunu da dinleyeyim bakalım :KK34:

iyi hatırlattın bende yapayım :KK54:

eye of tiger da iyi fikirmiş canım ^_^
yaptım sassy suyumu koydum dolaba.
bilimsel bir yazıda okumuştum, suyun hafızası olduğuna dair. ve suyu hangi niyetle içersen o işe yaradığını.
su ile konuşup "seni x amaçla içiyorum" dediğinde, su hafızasına kodladığını vücuduna uyguluyormuş. onun için ben her defasında hem şifa olsun, hem de zayıflatsın diye kodluyorum ^_^

Ablacim benimde boyum 1.67 suan 52,5 um ama idealim 48 :KK17::KK17:

Arkadasin ablasida benim idealim, ama benim kemik yapim cok ince o yuzden kilolu duruyorum.
Gobekli ve gidili. :KK1:

senin kilon da gayet iyi canım. gül abla ya bu kürdanları almayalım aramıza :KK52::KK52:

Afiyet olsun, nim nim nim :KK56:

Noldu kedicim, yok musun yoksa :KK14:

Bende yaptim birkac ay once, diyetsiz yaptim ama ben. Haliyle de pek fark olmadi.
O zaman karatay yapiyor olsaydim eminim faydasi olurdu, jillian adami öldürüyor cunki.

O dvd daha yeni cikti, hemen internete dusmez tahminimce. Internette 12 mi 13 tl ye mi gormustum d&r da.
Havalanindaki d&r da da 6,5 € du.

canım önce jillian serisini tamamlayayım o arada düşer nete :KK52::KK52::KK52: belli olmaz önümüzdeki ay Çin seyahatim olabilir, olmadı alandan alırım ^_^

Kizlar bacak ve kalca icin jillianin killer buns & thigs var. Ona da bi bakin.
Jilliani indirmek kolay oluyor.

not ettim canım teşekkürler.

Bugunki menum,

Sabah
Kkk
Tarcinli, sutlu turk kahvesi

5 saat sonra
Arkadas ziyareti
Turk kahvesi

Aksam
Tavuk sote
Salata

Yesil cay, su, kefir.

Tatilde kilo almadim, leptini calistirdim ama bir iki sefer cis yedim.
Turkiyeye gidince de 2 kilo erik yedim 2 gunde :KK17:
Burda erik yok kizmayin nooolluurrr, bavulada erik koyacaktim, son gun bir turlu bulamadim. :KK14:

afiyet olsun, kargo yapalım sana can eriği ama 2şer, 3er ye :KK52::KK52:

dün:

10:00
2 haşlanmış yumurtalı KKK
2 gün kurusu
ıhlamur çayı

16:00
mercimek salatası

19:00
2 dilim pastırma
mercimek salatası
dereotlu yoğurt

tarçınlı sütlü türk kahvesi

gün boyu limonlu su.

yarın için sassy suyum hazır.

spor:
leslie ile 3 mil
jillian ile level bir gün 4
(toplam 75 dk)

pestilim çıktı

herkese iyi geceler ^_^

Bu hafta listeyi yapamayacağım. Gönüllü aranıyor. :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
gönüllü çıkmazsa ben yaparım canım
Ben bugün neler neler yedim... :/ sabote ettim bayaa..

Sabah 9da tek yumurtalı KKK.

14 gibi dondurma :/

19.00 gibi, fırında tavuk + patates :/ ve cacık

Bütün yasakları yedim bugün...

Spor olarak;
Yarım saat plates
40 dk spinning
aferim sana bu kadar mücadele ediyorsun biranda herşeyi yok ediyorsun bunu hakettin :KK57: :KK4::KK47::KK47::KK47:
Ben de günlük menümü yazayım

Gül abla kızacak ama her Pazartesi olduğu gibi kahvaltım sekteye uğradı

Sabah 08:00 1 yumurta+peynir+çay
Öğle 12:30 yeşil fasulye+yarım tabak bulgur+yoğurt
Akşam 19:00 yarım tabak bezelye+1 kaşık bulgur+ayran+1 kaşık cevizli biber

Spor:1 saat plates+Tibet 9
senide böyle kabul ettim artık:KK52:
Hemen hemen her yerimden verdim cnm,bir beyaz pantolon maceram vardı buraya da yazmıştım :) dizlerim falan etli etli durmuştu,ama bugün denedim bir beyaz pantolon 34 bedene girdim düşünün :)
Şu an 2 gündür de Ebru şallı ile skinny Jeans e başladım bnm de sorunum alt tarafım cnm

:KK9::KK9::KK9:

ayy sizin bu muhabbetleri okudukça kendi halime gülüyorum bende 50 bedenden 48e düştüm kızlaaarrrrr :KK1::KK1::KK1:
54:
millet 34 beden de biz hala 40 larda :KK52::KK52::KK52:
Ablacim benimde boyum 1.67 suan 52,5 um ama idealim 48 :KK17::KK17:

Arkadasin ablasida benim idealim, ama benim kemik yapim cok ince o yuzden kilolu duruyorum.
Gobekli ve gidili. :KK1:
bi kedi daha çıktı başımıza ....göbek li ...senin göbek nasıl canım kedi nin ki kavunmuş

rüzgarda uçacak hale gelmişsiniz hala kg vermeye çalışıyorsunuz :KK1::KK1::KK1:
Bugunki menum,

Sabah
Kkk
Tarcinli, sutlu turk kahvesi

5 saat sonra
Arkadas ziyareti
Turk kahvesi

Aksam
Tavuk sote
Salata

Yesil cay, su, kefir.

Tatilde kilo almadim, leptini calistirdim ama bir iki sefer cis yedim.
Turkiyeye gidince de 2 kilo erik yedim 2 gunde :KK17:
Burda erik yok kizmayin nooolluurrr, bavulada erik koyacaktim, son gun bir turlu bulamadim. :KK14:
afiyet olsun canım zaten kg yok ye gitsin :KK9:
senin kilon da gayet iyi canım. gül abla ya bu kürdanları almayalım aramıza :KK52::KK52: :
iyi fikir :KK34:,,,

kg su çok olanlar geliyor boğazlarını tutamayınca kaçıyorlar iyice kg alıyorlar ,,,zayıflarda iyice zayıflamak için mücadele ediyorlar ....herşey tersine :KK52::KK52:
dün:

10:00
2 haşlanmış yumurtalı KKK
2 gün kurusu
ıhlamur çayı

16:00
mercimek salatası

19:00
2 dilim pastırma
mercimek salatası
dereotlu yoğurt

tarçınlı sütlü türk kahvesi

gün boyu limonlu su.

yarın için sassy suyum hazır.

spor:
leslie ile 3 mil
jillian ile level bir gün 4
(toplam 75 dk)

pestilim çıktı

herkese iyi geceler ^_^

afiyet olsun canım

sporda :KK9:

iyi geceler canım

Hadi gözümüz aydın gülcümm kan değerlerinin yükselmeye başlaması çok sevindirici cnmm :KK16: sabahtan beri aklımda gelemedim bir türlü bakmadan yatamadımm şimdi içim rahatladı karatay bir diyet değil ki sağlıklı yaşam biçimi insan alışınca bırakamıyor

kedicik hayırdır bir sorun yok inşallahhh :26:

hepinize iyi geceler kızlar :KK16:

günden güne sağlığına kavuşur inşşş :KK16:

inşallah

sağol canım....kan değerleri ne göre yarın çıkarırız demişler ama kalp e 1 haftadır bakmamışlar yarın baktırın damarlar da düzelme varmı öğrenmeden çıkmayın başınıza iş açarsınız dedim...geçen hafta pazartesi çıktı salı geri yatırdılar ....aynısı olmaz inşallah

düşündüğün için teşekkürler canım :KK16:

sana da iyi geceler

Günaydın kızlar sizleri cok ozledim
Beni evire cevire dovun:KK43:
Diyet hak getire karatay filan kalmadi 62, 5 ile basladigim dugun serivenuni 63, 7 ile tamamladim
Bir haftam bosa gitti
Evde hala misafirlerim var ama bugun is basi yaptim ve karataya basladim sabah yumurta yapamadim muz aldim yanima bugunluk boyle
Yarin duzenime tam anlamiyla dönüyorum inşallah
Geçmiş yapaamadim
Gecmis olsun gül abla kan degerleri yukselmis şükür

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401771035.110503.jpg
Peynir yumurtanın içinde. Elma üzerinde ki pekmez, sabah aç karnına pekmez yiyordum balgam sorunu için tek başına midemi ağrıtıyor, onun için bu şekilde yaptım.

Günaydınlar olsunnn

merhaba canım

face de gördüm senin paylaşımlarını bugün pazartesi dün mü yayınladı diye baktım 20 ddk olmuştu şaşırmıştım,,,

iyi tatiller canım

ceren ciğin değerleri bugün daha iyiymiş biraz önce babası aradı, doktor yarın belki çıkarırız demiş oda korkuyor başlarından savmakmı istiyorlar diye,,,daha damarlara bakılmadan çıkarılırmı Antalya ya gidin demişler, kafası iyice karışık,,,,kız kardeşimi aradım doktor ne demek istedi diye oda uyuyor demek ki dönmedi bana,, ceren 20 gündür kızkardeşimi göndermiyor yanından kız serseme dönmüş hastanede annesine sen git diyor kardeşimi bırakmıyor koltuk üstünde iki büklüm yatıyor zavallı kız ....
Sağol ablacımm dün çıktık yola eltim dersharnede öğretmen hafta sonu mecbur çalıştı cumartesine kadr da burdayız inşallah...
İnşallah ceren için herşey güzel olur iyileşin bi an önçe... kız kardeşinede Allah dayanma gücü versin ablacım, annelik işte önce evlat...

Günaydınlar olsunnn

Sağol ablacımm dün çıktık yola eltim dersharnede öğretmen hafta sonu mecbur çalıştı cumartesine kadr da burdayız inşallah...
İnşallah ceren için herşey güzel olur iyileşin bi an önçe... kız kardeşinede Allah dayanma gücü versin ablacım, annelik işte önce evlat...

Günaydın. :)

^_^
senin kilon da gayet iyi canım. gül abla ya bu kürdanları almayalım aramıza :KK52::KK52:

canım önce jillian serisini tamamlayayım o arada düşer nete
belli olmaz önümüzdeki ay Çin seyahatim olabilir, olmadı alandan alırım ^_^

afiyet olsun, kargo yapalım sana can eriği ama 2şer, 3er ye :KK52::KK52:

:KK14: Sagol kuzuuumm, gondermis kadar oldu walla.

Evet senin seyahatler var diye yazdim, ayyyy bize cay getirsene cinden, bende sana turkmen elbisesi getireyim :KK52:

Son düzenleme:

bi kedi daha çıktı başımıza ....göbek li ...senin göbek nasıl canım kedi nin ki kavunmuş

Yok ablacim yaa kedi olsam keske, onun gobusu minicik, citir cerez o.
Benimle yeni tanisanlar hamile saniyor :KK14: dusun yani :KK43:(

Son düzenleme:
günaydınn günaydınn :KK16::KK16::KK16::KK16:
nasılsınız güzel arkadaşlarım ;
Yeniden ilaçlarımı değiştirip kocakarı ilaçlarıma devam edip yenemediğim faranjitle yoluma devam edıyorum..alıştım bile :KK52::KK52::KK52:
maalesef süreklı bal zencefil adaçayı karışımı yapaktan 2 kılo almış bulunuyorum:KK53::KK53: inşallah bu hafta kurtulurum..cuma günü sevdiceğimin arkadaşının düğününe gıttık tüm cumartesı hasta yattım yine :KK52::KK52::KK52: Sizde farketmişsinizdir artık sadece gülüyorum..
Bu arada baskül kılo aldın desede elbıselerım tersını söylüyor anlayamadım..:KK37::KK37::KK37:
Allahım bu hazıran ayında verebılecegım en sağlıklı maksimum kıloyu vermemi nasip etsin ki kaybettıgım zamanı gerı kazanayım..öpüyorum hepinizi :KK16::KK16::KK16::KK16:

Düşük kalorili diyetler hangi sorunlara yol açıyor?
• Bağışıklık sisteminin bozulması,
• Hastalıklara sık yakalanma,
• Depresyon,
• Beyin fonksiyonlarında bozulma,
• Demir eksikliği,
• Osteoporoz,
• Bozulmuş kan şekerleri ve insülinleri,
• Düşük tansiyon,
• Sağlıksız cilt, saç, tırnak,
• Genel olarak sağlıksız bir görünüm,
• Adet düzeninin bozulması,
• Tiroit hormonlarının aktifliğini yitirmesi,
• Yüksek kolesterol,
• Böbrek ve karaciğerdeki yüklerin artması.

iyi fikir :KK34:,,,

kg su çok olanlar geliyor boğazlarını tutamayınca kaçıyorlar iyice kg alıyorlar ,,,zayıflarda iyice zayıflamak için mücadele ediyorlar ....herşey tersine :KK52::KK52:

afiyet olsun canım

sporda :KK9:

iyi geceler canım

bu durumda ben hangi gruptayım ablacım? ^_^ boğazımı tutuyorum valla. hatta pek de memnunum bu işten ben ^_^

Eki Görüntüle 1142437
Peynir yumurtanın içinde. Elma üzerinde ki pekmez, sabah aç karnına pekmez yiyordum balgam sorunu için tek başına midemi ağrıtıyor, onun için bu şekilde yaptım.

afiyet olsun, ben de o nasıl elma öyle diye şaşı olmuştum geçen gördüğümde ^_^

:KK14: Sagol kuzuuumm, gondermis kadar oldu walla.

Evet senin seyahatler var diye yazdim, ayyyy bize cay getirsene cinden, bende sana turkmen elbisesi getireyim :KK52:

canım bana sürekli çay geliyor. ne zaman istersen yollarım ^_^

günaydınn günaydınn :KK16::KK16::KK16::KK16:
nasılsınız güzel arkadaşlarım ;
Yeniden ilaçlarımı değiştirip kocakarı ilaçlarıma devam edip yenemediğim faranjitle yoluma devam edıyorum..alıştım bile :KK52::KK52::KK52:
maalesef süreklı bal zencefil adaçayı karışımı yapaktan 2 kılo almış bulunuyorum:KK53::KK53: inşallah bu hafta kurtulurum..cuma günü sevdiceğimin arkadaşının düğününe gıttık tüm cumartesı hasta yattım yine :KK52::KK52::KK52: Sizde farketmişsinizdir artık sadece gülüyorum..
Bu arada baskül kılo aldın desede elbıselerım tersını söylüyor anlayamadım..:KK37::KK37::KK37:
Allahım bu hazıran ayında verebılecegım en sağlıklı maksimum kıloyu vermemi nasip etsin ki kaybettıgım zamanı gerı kazanayım..öpüyorum hepinizi :KK16::KK16::KK16::KK16:

geçmişler olsun. duan için de kocaman yürekten bir amiiiiin gelsin. :KK52:

Hasta değilim, ama bir süredir bir balgam sorunu var bende. :KK43:
canım ayak topuklarına vicks sürmeyi denedin mi? çok iyi balgam söktürür...

"Mayıs ayında Tüketici Fiyat Endeksi yüzde 0,40 arttı, Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi ise yüzde 0,52 geriledi.
Tüketici fiyatları bazında mayısta en yüksek fiyat artışı görülen ürün yüzde 32,97 ile kuru kayısı oldu."

tüh stok yapsaymışız Nisan ayından keşke :KK52::KK52:

X