Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ben bugün neler neler yedim... :/ sabote ettim bayaa..

Sabah 9da tek yumurtalı KKK.

14 gibi dondurma :/

19.00 gibi, fırında tavuk + patates :/ ve cacık

Bütün yasakları yedim bugün...

Spor olarak;
Yarım saat plates
40 dk spinning

Yarın
Jullian 30 Day Shread'a başlamayı düşünüyorum. Şu 3 leveldan oluşan program.

Uygulayanınız var mı?

Ya da ona başlama şuna başla dediğiniz başka bişey var mı?

Yarın

Uygulayanınız var mı?

Benim bugün 4. günüm.
öncesinde Leslie ile 3 mil yürüyorum, sonra Jillian yapıyorum.
Özellikle Cuma akşamı yapmaya başladım, pestilim çıktı ilk iki gün, dün biraz daha iyiydi.
1 saat sonra bugünkünü yapacağım.
bu sabah yataktan kalkarken kendimi daralmış, küçülmüş hissettim. ben bir şey demeden ablam da spor işe yaramaya başlamış dedi.
^_^

Hadi ya, gerçekten mi? Süpermiş o zaman. Kesinlikle yarın başlamalıyım :) Leslie'nin 3 mili ne kadar sürüyor? Bir de ayrıca dışarda yürüyor musun? Yoksa 3 mil videosu ile mi yetiniyorsun?

Yarın

Uygulayanınız var mı?

bende baktım şimdi ona da her gün ayrı level yapıp 4. gün başa mı dönüyor???

Hadi ya, gerçekten mi? Süpermiş o zaman. Kesinlikle yarın başlamalıyım :) Leslie'nin 3 mili ne kadar sürüyor? Bir de ayrıca dışarda yürüyor musun? Yoksa 3 mil videosu ile mi yetiniyorsun?

ben de şaşırdım ablam öyle deyince ^_^ Kendimi mi beğeniyorum diye düşünüyordum

bu aralar aşırı yağmur var diye evde yürüyorum, normalde dışarda yürüyordum +10000 adım atıyordum.

Leslie 45 dakika canım. çok gelir diyorsan 2 mil var, o da yarım saat civarı. tavsiye ederim. ^_^ çok iyi ter attırıyor.

Yok, her level 10 gün yapılıyor. Ilk level 10 gün, sonra ikinci level 10, üçüncü level 10; bu şekilde 30 günlük süreyi tamamlamamız gerekiyor

Yok, her level 10 gün yapılıyor. Ilk level 10 gün, sonra ikinci level 10, üçüncü level 10; bu şekilde 30 günlük süreyi tamamlamamız gerekiyor
hımmm olabilir aslında her level yanlış hatırlamıyorsam 27 dk falandı günde yarım saat iyi

canım, 3 level var.
her level 10 gün yapılıyor.
11. gün bir sonrakine geçiliyor.
7. gün ara vermen gerekiyor. yani haftada bir gün hiç bir spor yapmaman gerekiyor.

30. gün de sonlanıyor. fakat sonrasında farklı programlar var. bu 30 gün içinde şekle girmeni sağlıyor. öncesi/sonrası fotoğraflara bakınca gerçekten insan hayret ediyor ^_^

Jullian 30 dk falan sürüyor değil mi? Leslie de yarım saat olsa; bir saat. Hımmm. Olabilir! Çok uygun.

Yarın başlayacağım bakalım, bacaklarımı inceltmem lazım.

Erkek arkadaşım 15 gün sonra gelecek, karşısına çok farklı çıkmam lazım, şok olsun

Gerçi ben zayıfladıkça ondan azar işitiyorum, bu değişime pek sevinmeyecek ama olsun

canım Jillian da 25 dk sürüyor ^_^

ben 3 seviyeyi de indirdim. leslie 'yi de indirdim. en kıymetli klasörümdeler şu an. biz de 15 gündür yüzyüze görüşemedik ama durumumuz farklı. seni tanıdığımdaki halini istiyorum dediği için ben Karatay'a başladım. bu aralar makaleler, köşe yazıları vs derken sömestrı kapama derdinde. ben de görüşelim demiyorum bilerek. bugün özlemiyorsun sen artık beni diye. oysa ben bi kaç gün daha geç görüşsek faydadır diyorum. daha belirgin olsun istiyorum zayıfladığım

sonuç olarak ikimiz de şok etme isteğiyle yanıp tutuşuyoruz anlaşılan.

Yarın

Uygulayanınız var mı?

Cnm shred i bn yapıp bitirdim ,bu program bittiğinde 4-5 er cm inceldim herkese tavsiye ederim

Ben de günlük menümü yazayım

Gül abla kızacak ama her Pazartesi olduğu gibi kahvaltım sekteye uğradı

Sabah 08:00 1 yumurta+peynir+çay
Öğle 12:30 yeşil fasulye+yarım tabak bulgur+yoğurt
Akşam 19:00 yarım tabak bezelye+1 kaşık bulgur+ayran+1 kaşık cevizli biber

Spor:1 saat plates+Tibet 9

Durumlarımız ve erkek arkadaşlarımızın istedikleri farklı, ama en güzel ortak noktamız şaşırtma isteğimiz senin de dediğin gibi 3 gün sonunda dışardan biri bile farkettiğine göre ilk levelı bitirdiğinde baya fit duracaksın şimdiye göre, oyyy çok heyecanlandım ve heveslendim. Yarın başlamalıyım

kolay gelsin şimdiden.
tavsiyem önce leslie yi yap, hemen ardından jillian'i.

öyle daha kolay yaptım ben. ilk gün tersini yapmıştım zorlanmıştım. çünkü jillian gerçekten çok yoruyor. bir de kaytarmayın diyor, süre zaten 25 dakika hakkını verin diyor.

Cnm shred i bn yapıp bitirdim ,bu program bittiğinde 4-5 er cm inceldim herkese tavsiye ederim

En güzel canlı örneksin desene, ne programmış arkadaş :) bacaklarında çok fark etti mi? En büyük derdim bacaklarım ve kalçam

Evet, önce leslie ile ısınıp sonra jullian ile coşmak lazım :) sağol canımmm, umarım olumlu gelişmeleri paylaşırım ben de senin gibi

En güzel canlı örneksin desene, ne programmış arkadaş :) bacaklarında çok fark etti mi? En büyük derdim bacaklarım ve kalçam

Hemen hemen her yerimden verdim cnm,bir beyaz pantolon maceram vardı buraya da yazmıştım :) dizlerim falan etli etli durmuştu,ama bugün denedim bir beyaz pantolon 34 bedene girdim düşünün :)
Şu an 2 gündür de Ebru şallı ile skinny Jeans e başladım bnm de sorunum alt tarafım cnm

tebrikler

skinny jeans'i aradım, bulamadım ben internette indiremedim yani.

Ne güzel, maşallah sana canım, instagramdan görüp takip ettim; maşallahın var çok güzelsin :) güzelliğine güzellik katmaya tam gaz devam ediyorsun :) darısı başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…