Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ne fayda eder bilemedim ki demiştim ya daha önce de annemin durumu da aynıydı yıllardı, lahana suyu ile aştık sıkıntısını...
ablacım aklıma gelmişken, annemde kemik erimesi var, fizik tedavi de gördü uzun süre. hiç bir şey fayda etmedi. en son 3-4 gün önce hacamat yaptırdık. şu an ağrıları nispeten azalmış.

merhaba canım
omega 3 pahalı olduğu için heryerde bakmıyorlar ama D vitamini anasağlıklar dışında bakılıyor

insülinin çok yüksek karatay yapmana rağmen bu kadar öncesinde kimbilir ne kadar dı

B12 doktorlara göre normal karataya göre eksik,,,benimde o civarlarda ben 2 aydır iğne oluyorum yükseltmek için

insüline daha önce baktırmak aklıma gelmemişti
ama daha önce daha yüksek olduğunu düşünüyorum çünkü karataya ilk başlarken çok sık acıkıyodum 2-3 saate yemek yeme isteği geliyordu artık olmuyor çok şükür
3 ay sonra tsh için tekrar bakarız dedi o zaman yine bu tahlilleri yaptırırım

hanımlar, babymom ve kızları bir kaç gündür hasta. bir şey yapmaya mecali yok.
karatay'ı bozmuyorum ama açıp bir şeyler yazabilecek gücü kendimde bulamıyorum diyor.
selamı var. yazmamı istedi.

^_^

sevindim canım haberlerini alıyordum bende facebooka bakamazsın die ordanda bişi yazmak istemedim iyi olduğunuza çok sevindim

şu hacamatı bende yaptırmak istiyorum yaaa

bende bugün yazacaktım 3 gündür yok die geçmiş olsun dileklerimizi iletiniz lütfen:)

Hoş.geldiniz ikinizde aramıza tekrar canımm... maşallah topiğimizin ilk bebişine Allah esirgesin...
Sende ne güzel incecik olmuşsun hemen çabcak gitmiş, dahada gider o göbişinde kalmaz kedicik bu duruma ne der bilemem ama

Kendine dikkat et canım görüşürüz... mis kokulu bebişinide öp benim yerime

Geçmiş olsun dilekyerimisi iletirsin canım.. üzüldüm hem çocuklar hem kendi zor geçiyordur...

Canım öksürük için babymom keçinoynuzu pekmezi kullanmıştı birde kedi galiba gerçi o göbeği için miydi hatırlamıyorum dermişim:) neyse öhömm bir denesen sen de gugıl amcaya bir sor bakim

çok teşekkür ederim canım..Bakıcam olmadı eve giderken alsam çok iyi olacak..iyice yordu beni çünkü :2::2:

Bebeğini sağlıkla büyütmen duası ile..

sevindim canım haberlerini alıyordum bende facebooka bakamazsın die ordanda bişi yazmak istemedim iyi olduğunuza çok sevindim

şu hacamatı bende yaptırmak istiyorum yaaa

ben de migrenim için yaptırmayı düşünüyorum ^_^

bende bugün yazacaktım 3 gündür yok die geçmiş olsun dileklerimizi iletiniz lütfen:)

iletirim

Geçmiş olsun dilekyerimisi iletirsin canım.. üzüldüm hem çocuklar hem kendi zor geçiyordur...
evet, kızın kemikleri bile ağrıyor hem regl, hem hasta, hem kızlar. tez vakitte iyileşir inşallah. ^_^

ben de migrenim için yaptırmayı düşünüyorum ^_^

iletirim

evet, kızın kemikleri bile ağrıyor hem regl, hem hasta, hem kızlar. tez vakitte iyileşir inşallah. ^_^

Sen ne icin düşünüyorsun ben adanadayim burda hic yok sanırım uzman ellerde yaptirmak lazım

Botoksta geçirir diyordu benim estetisyenim :)

ahhaah
iyi fikirmiş

Sen ne icin düşünüyorsun ben adanadayim burda hic yok sanırım uzman ellerde yaptirmak lazım
abimin yaptırdığı bir yer var, annemi de oraya götürdük. adapazarı'nda.
migrenim var benim de, tuttu mu öldüm sanıyorum. çok okuyunca azıyor iyice ki okumadığım an yok
adana da tanıdıklarım var, istersen sorabilirim referans...

canım üsttede yazmışsın bakar kör olmuşum
çok sevinirim sorarsan

Kizlar cok mutlu oldum kara kara organik yumurta ararken patroncugum ekiyle getirdi bir koli
Markette organik diye satilanla alakasi yok cok fark var meger bahcesinde tavuklari varmis
Cok sevindim yaaa

gözün aydın, afiyet leptin olsun

Kayinvakidemde tereyagi peynir fibdik getiriyor ohh ohh haftaya cok cok daha dogal olacak hersey
Birde bal yiyebiliyormuyuz hakiki cam bali su aci olandan kp kendi arilari asla glikoz vermez direk kendi uretimlwri ondan yiyebilirmiyiz yersek ne kadar ki :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…