Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

olur öyle ^_^ sordum canım, haber bekliyorum, alır almaz yazarım sana. ^_^

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kizlar cok mutlu oldum kara kara organik yumurta ararken patroncugum ekiyle getirdi bir koli:KK9:
Markette organik diye satilanla alakasi yok cok fark var meger bahcesinde tavuklari varmis :KK9:
Cok sevindim yaaa

oh oh ne güzel hediye bahçeli evde yaşasam bende istiyorum tavum mavuk

kayinvakidemde tereyagi peynir fibdik getiriyor ohh ohh haftaya cok cok daha dogal olacak hersey
birde bal yiyebiliyormuyuz hakiki cam bali su aci olandan kp kendi arilari asla glikoz vermez direk kendi uretimlwri ondan yiyebilirmiyiz yersek ne kadar ki :26:

bal yasak canım

Kayinvakidemde tereyagi peynir fibdik getiriyor ohh ohh haftaya cok cok daha dogal olacak hersey
Birde bal yiyebiliyormuyuz hakiki cam bali su aci olandan kp kendi arilari asla glikoz vermez direk kendi uretimlwri ondan yiyebilirmiyiz yersek ne kadar ki :26:

oh mis gibi ne güzel. ^_^

bal için bir şey diyemem güzelim, Karatay pek tasvip etmiyor diye biliyorum.
tatlı sevmeyen bir bünyem olduğu için de hiç aklıma gelmiyor açıkçası :KK53:

Cok soru soruyorum dimi ::KK17:
ben de burada yeniyim, ama öyle bir kucak açıldı ki ne sorduysam, sadece karatay değil, keder ve sevinçlerimizi de paylaşıyorum
sora sora doğruyu bulacağız canım :KK16:

oh mis gibi ne güzel. ^_^

bal için bir şey diyemem güzelim, Karatay pek tasvip etmiyor diye biliyorum.
tatlı sevmeyen bir bünyem olduğu için de hiç aklıma gelmiyor açıkçası :KK53:

ben de burada yeniyim, ama öyle bir kucak açıldı ki ne sorduysam, sadece karatay değil, keder ve sevinçlerimizi de paylaşıyorum
sora sora doğruyu bulacağız canım :KK16:

Seyy aslinda biz bal polen ve ari sutunu karistirip sabahlari 1 cay kasigi yemeyi düşünüyoruz bebis icin tavsiye üzerine:KK17:

:KK76::KK76::KK76:

ne fayda eder bilemedim ki :KK43: demiştim ya daha önce de annemin durumu da aynıydı yıllardı, lahana suyu ile aştık sıkıntısını...
ablacım aklıma gelmişken, annemde kemik erimesi var, fizik tedavi de gördü uzun süre. hiç bir şey fayda etmedi. en son 3-4 gün önce hacamat yaptırdık. şu an ağrıları nispeten azalmış.
lahanayı yazmıştın yapacaktım ama eve girince ne iş bitiyor ne çevremdekilerin istekleri kendime vakit ayıramadan yatma zamanı geliyor,,,maya maskesi yapayım diye çıkardım özellikle tezgahın üstüne koydum birzdan yaparım şu bitince yaparım şimdi geç oldu yarına derken 1 hafta geçti bozulmuş attım...

hacamat ı 2 ay önce kızkardeşimde yaptırmıştı üstünde çok büyü varmış kafaya yaptırmadı,,,yapan kişi kafaya yaptırırsan büyünün muskanın etkisinden de kurtulursun demiş cesaret edemedi
insüline daha önce baktırmak aklıma gelmemişti
ama daha önce daha yüksek olduğunu düşünüyorum çünkü karataya ilk başlarken çok sık acıkıyodum 2-3 saate yemek yeme isteği geliyordu artık olmuyor çok şükür
3 ay sonra tsh için tekrar bakarız dedi o zaman yine bu tahlilleri yaptırırım
insülin in düşmesi için hiç kaçamak yapmamak gerekiyormuş her kaçamak başa döndürürmüş....ben 3 ayda 5 e indirdim
hanımlar, babymom ve kızları bir kaç gündür hasta. bir şey yapmaya mecali yok.
karatay'ı bozmuyorum ama açıp bir şeyler yazabilecek gücü kendimde bulamıyorum diyor.
selamı var. yazmamı istedi.

^_^

çok geçmiş olsun,,,,tam öksürüğüm geçti dedi tekrar hasta oldu,,,bakü çok rüzgarlıymış ya parkta oynarken terleyip üşüttüler miki

Canim benim 1, 5yildir aksiyondayiz :KK60:

ooo olaylar olaylar :KK76::KK76::KK76:

lahanayı yazmıştın yapacaktım ama eve girince ne iş bitiyor ne çevremdekilerin istekleri kendime vakit ayıramadan yatma zamanı geliyor,,,maya maskesi yapayım diye çıkardım özellikle tezgahın üstüne koydum birzdan yaparım şu bitince yaparım şimdi geç oldu yarına derken 1 hafta geçti bozulmuş attım...

hacamat ı 2 ay önce kızkardeşimde yaptırmıştı üstünde çok büyü varmış kafaya yaptırmadı,,,yapan kişi kafaya yaptırırsan büyünün muskanın etkisinden de kurtulursun demiş cesaret edemedi

insülin in düşmesi için hiç kaçamak yapmamak gerekiyormuş her kaçamak başa döndürürmüş....ben 3 ayda 5 e indirdim

çok geçmiş olsun,,,,tam öksürüğüm geçti dedi tekrar hasta oldu,,,bakü çok rüzgarlıymış ya parkta oynarken terleyip üşüttüler miki

ablacım, ortadan ikiye ayırdığın lahanın 4 yaprağını mümkünse koparmadan/kırılmadan bütün olarak 3 su bardağı su ile 7 dk kaynatıyorsun sadece. diğer yemekleri yaparken aradan çıkarırsın, bi dene inşallah faydasını göreceksin sen de, çünkü bunu yapıp da kabızlığına son vermeyen duymadım ben...
kaynadıktan sonra içebiliyorsan ılık, içemiyorsan da soğukken dene. bazılarının midesi almıyormuş ama ben çay içer gibi yudum yudum içiyordum... bu tarif 2 bardak için. birini sabahtan içiyorsun, diğerini akşam. hatta bununla ablam iyi ödem söktürdü...
allah kolaylıklar versin...

aa büyüye iyi geldiğini bilmiyordum hiç. :KK52: keşke yaptırsaymış, sünnet zaten yaptırmak.

alacaklı gibi abla tuttu yakamı bırakmıyor :KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK1:
Kizlar cok mutlu oldum kara kara organik yumurta ararken patroncugum ekiyle getirdi bir koli:KK9:
Markette organik diye satilanla alakasi yok cok fark var meger bahcesinde tavuklari varmis :KK9:
Cok sevindim yaaa
eskiden çikolataya sevinirdik şimdi bunlara:KK52::KK52::KK52: afiyet olsun canım
Kayinvakidemde tereyagi peynir fibdik getiriyor ohh ohh haftaya cok cok daha dogal olacak hersey
Birde bal yiyebiliyormuyuz hakiki cam bali su aci olandan kp kendi arilari asla glikoz vermez direk kendi uretimlwri ondan yiyebilirmiyiz yersek ne kadar ki :26:
bal normalde yasak,,,doğal bulabiliyorsanız yeyin diyor karatay,,,kayınpederin kendi yaptığına ve glikoz vermediğine göre doğal oluyor yiyebilirsin canım
Cok soru soruyorum dimi ::KK17:

bizim için mahsuru yok canım,,
aklına takılanı soracaksın öğreneceksin sende başka soranlara cevap vereceksin bu devir böyle sürüp gidecek:KK52:

:KK1:

eskiden çikolataya sevinirdik şimdi bunlara:KK52::KK52::KK52: afiyet olsun canım

bal normalde yasak,,,doğal bulabiliyorsanız yeyin diyor karatay,,,kayınpederin kendi yaptığına ve glikoz vermediğine göre doğal oluyor yiyebilirsin canım

bizim için mahsuru yok canım,,
aklına takılanı soracaksın öğreneceksin sende başka soranlara cevap vereceksin bu devir böyle sürüp gidecek:KK52:

Yok kesinlikle bal vermez zaten bir ck tuketecegim
Teşekkür ederim guzel yureklerinizle cvp veriyorsunuz ilgile iyorsunuz tabi ki bi ogreniyim bende herkese yardim ederim bizim 3takimda yari karatayci :KK9: ordada surekli leptin pesindeyiz :KK9:

Bende cok istiyorum tavuk mavuk :KK9: sebzemide lendim yetiştiriyim mis gibi olur valla :KK16:

Bal yasak demek :KK39:
bende bende emeklilikteki hayalim o,,,tek katlı bahçeli bir ev olsun deniz olan bir şehirde,,arka bahçesinin bir köşesine ceviz ağacı, bir köşesine limon ağacı en çok onları kullanıyoruz :KK1:...bahçede her yazın yazlık sebzeler kışın kışlık sebzeler aralarında fasulye, yerde yeşillikler ,,,1-2 tavuk .....ön bahçede çiçekler ve bir köpek....çokmu istedim:KK1:
canım çocuk için yemekten ziyade aksiyona geçmek gerekiyor :KK53::KK53::KK53:
:KK52:
:emir_bebek:
ooo olaylar olaylar :KK76::KK76::KK76:

ablacım, ortadan ikiye ayırdığın lahanın 4 yaprağını mümkünse koparmadan/kırılmadan bütün olarak 3 su bardağı su ile 7 dk kaynatıyorsun sadece. diğer yemekleri yaparken aradan çıkarırsın, bi dene inşallah faydasını göreceksin sen de, çünkü bunu yapıp da kabızlığına son vermeyen duymadım ben...
kaynadıktan sonra içebiliyorsan ılık, içemiyorsan da soğukken dene. bazılarının midesi almıyormuş ama ben çay içer gibi yudum yudum içiyordum... bu tarif 2 bardak için. birini sabahtan içiyorsun, diğerini akşam. hatta bununla ablam iyi ödem söktürdü...
allah kolaylıklar versin...

aa büyüye iyi geldiğini bilmiyordum hiç. :KK52: keşke yaptırsaymış, sünnet zaten yaptırmak.

akşam unutmazsam alayım ...

yaptırdığı yerden hacamat derneğinin bastırdığı bir kitap vermişler onda da yazıyor ..peygamber efendimiz de yaptırırmış...

evet ablacım iyileşti derken tekrar kötüledi... hepsi de üst üste geldi. inşallah hemencecik iyileşir kankam.

Yok kesinlikle bal vermez zaten bir ck tuketecegim
Teşekkür ederim guzel yureklerinizle cvp veriyorsunuz ilgile iyorsunuz tabi ki bi ogreniyim bende herkese yardim ederim bizim 3takimda yari karatayci :KK9: ordada surekli leptin pesindeyiz :KK9:
sizi sizi sizi bizim leptinin peşine sizdemi düştünüz....:KK52::KK52::KK52:
evet ablacım iyileşti derken tekrar kötüledi... hepsi de üst üste geldi. inşallah hemencecik iyileşir kankam.

inşallah özledim babymom u ...bide evrimkuzey gelseydi hala laptop u yapılmadı

Merhaba, ben de 1.53 boy 44-45 kg arası gidip geluyorum. 50 kg'dan düştüm. Abur cuburu tüketirdim, bölgesel fazlalıklarım vardı, üst bacak içi kalınlaşmıştı, bel ve göbek, üst kol. Karataya ve spora başlayınca, bacaklarım, kollarım inceldi, belim ve üst karnım inceldi, zaten akşam yemeyi kesince kilo veriyordum. Bir tek alt karın kaldı. Hala kurtulamadım ama yılların göbeği tabii, hemen kurtulmak zor. :) Karatayla birlikte spor şart. Kardiyoyla birlikte, karın kaslarına yönelik egzersizlerde yapmalısın. Kardiyoyla birlikte karın kaslarına yönelik hareketler yaparsan, o bölgede ki yağ yakımı daha fazla olurmuş.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok teşekkür ederiim, gerçekten muhteşem bir cevap oldu benim için :KK70:

merhabalar hoşgeldiniz:KK19:
isterseniz yumurtanın yerini muz ile doldurabilirsiniz
kahvaltınızdaki ceviz miktarı az,1 çay bardağı olmalı
birde zeytin tüketmelisiniz en az 10 adet ve zeytinyağı içerisinde :KK56:
bu şekilde beslenince acıkmazsınız :KK34:

çok teşekkürler cevap için muza bayılırım çok iyi oldu bu :)

çok teşekkürler cevap için muza bayılırım çok iyi oldu bu :)

Canım dedim diye de 10 tane yemeyesin:)
Bir adet yiyip istersen peynirini arttır biraz o zaman dengeleyebilir
Allerjin mi var peki?sevmiyor musun?
Muz yiyebilirsin ama hiçbir yiyecek yumurtanın yerini tutmuyor biliyorsun

Canım dedim diye de 10 tane yemeyesin:)
Bir adet yiyip istersen peynirini arttır biraz o zaman dengeleyebilir
Allerjin mi var peki?sevmiyor musun?
Muz yiyebilirsin ama hiçbir yiyecek yumurtanın yerini tutmuyor biliyorsun

yok zaten bi tane küçük muz yesem tıkıyor hemen :) alerjim yok hiç sevemedim yumurtayı :KK43: arada omlet şeklinde tüketiyorum ama her gün yiyemem malesef :KK43:

Son düzenleme:
yok zaten bi tane küçük muz yesem tıkıyor hemen :) alerjim yok hiç sevemedim yumurtayı :KK43: arada omlet şeklinde tüketiyorum ama her gün yiyemem malesef :KK43:

Peynirli maydonozlu pul biberli omlet yapsan cnm,aslında yumurta bence tam kayısı kıvamında olunca kokmuyor bn de 2 tane yiyemiyorum bir dönem allerji de yaşamıştım

Bence deneyerek bulabilirsin ,yeşil soğanla yapıyorlardı kızlar

canım çocuk için yemekten ziyade aksiyona geçmek gerekiyor :KK53::KK53::KK53:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Peynirli maydonozlu pul biberli omlet yapsan cnm,aslında yumurta bence tam kayısı kıvamında olunca kokmuyor bn de 2 tane yiyemiyorum bir dönem allerji de yaşamıştım

Bence deneyerek bulabilirsin ,yeşil soğanla yapıyorlardı kızlar
yeşil soğanlı yumurta çok güzel oluyor..yumurta kokusuda olmuyor cidden selensunun dediği gibi tavsiye ederim bende..:KK51::KK51::KK51:

X