Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben yürüyüşüme başlayayım adım sayarım 1788 de bakalım kaç olucak haydi bismillah görüşürüz kızlarrr

Merhaba hoşgeldin
kahvaltın güzel olmuş
inş.hedeflediğin kg.na inersin !

offff biri beni durdursun ya yılbaşı gecesinden beri yeme modundayımmmm

Gamzeee bu sana

1 küçük tabak kuru fasulye
1 porsiyon yumurtalı ıspanak
1 küçük kase yoğurtlu havuç salatası

Yemekten yarım saat-45 dk.sonra da sabahtan kalan 1 yerli muz

ceylin1907 hoşbulduk burda olmaktan cok mutluyum umarım herkez hedefledigi kilolara kavuşur be bu sabah kahvaltı yaptıgımda saat 11.30 civarıydı o yüzden öglen yemegim yok arada limonlu su içiyorum akşam yemegine kadar ayran yada cacık yapsam olurmu ?

selam kızlar :))) yılbaşı gecesinden en ballı ben ayrıldım heralde cumartesi akşam 17.00 dan sabah 5 e kadar paso çikolata cips hamburger pizza heralde bi 20 bardak kola kısacası sapıttım yani :)) ama cumartesi sabah erkenden spor yapmıştım pazar da eğlnceden dönerken evde akşam yaptım.. bu sabah bi tartıldım 54 ün altına düşmüş ne ballıyımm yaaa .. ama sporun faydası var burda sanırım.. :)

ayran ya da cacık olur tabi,yanında da biraz yeşillik yiyebilirsin...Ama öğünler arası en az 4 saat kuralını unutmayalım

yaa kızlar ben bir 10-15kilo vermeden fitness'a başlamak istemiyorum açıkçası.bu kadar şişmanken kas yapmak doğru olmaz gibi geliyor siz ne dersiniz?

ühüüü yaaa bi bıraktım pir bıraktım bugünde gümmm yarın toplayacağım artık kendimi
Merhaba hoşgeldin
kahvaltın güzel olmuş
inş.hedeflediğin kg.na inersin !

Gamzeee bu sana

hakettim ben bunuuu
ohh tatlımm ne güzell bende yarın yürüyeceğim bol bol eve daha yeni geldik yorgunum valla ve hala bişiler yemek istiyorumm

hedefime bir kilo kalsa bende aynısını yapardım tutamazdım kendimi boşver hatun o kadar kilo vermişsin 1-2 kiloyu havada karada güle oynaya verrisinafiyet olsun

bana diyetisyen 6 öğün vermişti bide ben emziriyorum(emzirmeme göre verdi diyeti) o da kalori harcaması demek ve mutlaka düzenli spor yaptım.haftada 5veya 6 gün lesli yaptım günde 60 dk kadar tabi artık 3 veya 4 e düştü sporum.en başlarda 3 ay kadarda yemeklerden yarım saat önce ççrek otu çiğnedim. oda çok iyi verdirdi kilo.insülin direnci olan arkadaşlarıma yemekten yarım saat önce yarım çay kaşığı çiğneyip biraz suyla yutmalarını tavsiye ederim.diğer arkadaşlarda yapabilir.her derde deva.cildim bile çok değişti.teşekkürler bu arada keten tohumunu eşim gelince alrıım bebeğim var 11 aylık.şuan okulda olan 2 tane daha var.biri 3 biri 7 yaşında
teşekkürler.inşallah şu direnci kırarız.ben daha kontrole gitmedim ama bu diyetle acıkmıoyrum hemen.benim düzende karnım çok kazınıyrdu.buda kazınmıyor

çok teşekkürler bende hangi formda alacağımı bilmyordum keten tohumunu.öğrendiğim iyi oldu

sakın sakın haa
sen bizim medar-ı iftiharımızsın.Sakın bırakayım deme.
Sana ve yılbaşında diyeti bozan ve hala toparlanamayan herkese burdan Funda Arar'ın şarkısını yolluyorum;
Düştüysek kalkarız
Daha ölmedik ya :))

Bir de öğlen yemeğimi yazayım.
ızgara balık
salata

Yılbaşı dahil diyete tamı tamına uydum.Ama hala kilo verebilmiş değilim.
Sadece bu tokluk hissini ve enerjik olmayı çok sevdiğim için devam ediyorum.
İnşallah artık kilo vermeye de başlarım.

üzülerek sözlerimi geri alıyorum hedefine 6 kilo varmış

harbiden ballısın spor gibisi yok

bravoo burcıncımmmsenböyle azımle devam et yuruyuslerıne,toparlarsın 1 haftada
zaten o artılar kilo degıldır,ödemdir muhtemelen.
artık 2 ay kaçamak yok sana
dersini aldın mı?

tüm yıl böyle menüler görelim senden,çok güzel

canım sen bır dr a gıtsen,niye bu halsızlık,bu dıyette herkeste enerji patlaması olurnormalde,bır vitamın eksıklıgı falan mı var acaba,kotrol yaptırsan çok iyi olur.

arada acıkırsan tatlı falan yeme,cevız fındık ye olurmu?

kendime yürüyüş yapmak için arkadaş buldum..öğlen çocukları okula bıraktıktan sonra 1 saat daha yürüdüm...
nazarım degecek dıye korkuyorummaşallah sana
ben bu sabah uyuyakaldım gıdemedım yuruyuse

Bu sabah:
1,5 muz
Biraz peynir
2 ceviz
3 zeytin

Öğlen:
1 tabak kuru fasülye
1 kase cacık
1 orta boy salata
Biraz turşu
böyle güzel menüleri görünce kendım yemıs gibi sevınıyorum:)

artılara gecmek istemıyorsan durdur kendını canımakşam guzel bır yemek ye,yarın da normal duzenıne donersın

sporun ve genclıgın etkisi var bence de
kimse örnek almasın

yaa kızlar ben bir 10-15kilo vermeden fitness'a başlamak istemiyorum açıkçası.bu kadar şişmanken kas yapmak doğru olmaz gibi geliyor siz ne dersiniz?
fitness ıncelmek ıcın,kilo vermek ıcın öncelikle yuruyus yapmalıyız
ama aerobık de cok guzel sekıllendırıyor vucudu,ikisi beraber olsa hıç fena olmaz

Yılbaşı saldım gitti .... Ertesi gün diikkat ettim ama bu sabah tartiya çıktım ayy hemen korkudan geri indimm.. Oh olsun bana yaparmısın öyle çek cezanı dedim..

Sabah:
2 yumurta
peynir
domates
salatılk 4 ceviz
suda geceden ıslatılmış kayısı(gün kurusu)

öğlen
taze fasülye ve bir kase yoğurt

vücudum hala halsiz kendimi zorladım en fazla 26 dk yürüyebildim tempolu
biraz dinlenip gene yürücem

Tempolu 26 dakika 3204 adım,
normal 1875 adım
TOPLAM: 5079 adım saat (14:46 itibariyle )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…