Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende de var o muhasebesel sıkıntılar yaaa bugün ilk defa çikolata ihtiyacı hissediyorumama yemiciiiimmm
yeme yeme canım sakınnn

Zeynepçim doğum günün kutlu olsun,inşAllah bu yaşında gönlündeki herşey hayırlısıyla gerçekleşir.

herkese mutlu,umutlu,sağlıklı,huzurlu,sevgi ve aşk dolu güzel bir yıl diliyorum...
inşallah bu yeni yılda herşey gönlümüzce olur ve keşkesiz harika bir yıl geçiririz...

yenı yaşında dıleklerının olması dilegiyle iyiki dogdun canım

Evet motivasyonda süper, kızlarda süper gerçekten anında cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Bende bu süper kızların arasına bi karışayım belki bana da faydalı olur. Herkese emeğinin karşılığını almasını diliyorum.

doğum günün kutlu olsun tatlım yeni yaşın istediğin güzllikleri getirsin hayatına

iyi ki doğdun zeynepcimm,yeni yaşında tüm dileklerin hayırlısıyla gerçek olsun inşallah

merhaba arkadaşlar baskülde 97 rakamını gördükten sonra bende karatay diyetini uygulama başlıcam inş başarılı olurum artık bende saglıklı beslenmek istiyorum sizin yardımlarınızla bu sabah kahvaltımı yazayım:2 yumurtadan tereyaglı omlet 1 salatalık 8 zeytin 2 küp kaşar kk peynir 1 tane kuru kayısı 1 cay bardagı ceviz 2 bardak cay sizce olmuşmu kızlar

hoşgeldin yeni katılan tüm arkadaşlarada kolay gelsin
burayı sürekli takip etmek bildirim yapmak müthiş motivasyon sağlıyor
ben diyete başlıyalı daha 1ay olmadı buradada yaklaşık 3haftadır varım hepimize iyi geliyor burası
umarım sanada iyi gelir

pegasusun sen avatarını değiştirecektin hani? benim şuanki durumuma cuk oturuyor ama fena şekilde motivasyon bozucu doğrusu, sen şöyle 90-60-90 bir avatar koy da keyfimiz yerine gelsin
ya sorma aklımda unutmadım da evde internet yoktu 2 gündür.eve gidince değiştireyim. şöle sexü bişey koyarım

Teşekkür ederim ilgin için. Başarılar..

çok teşekkür ederim. Bende öyle umuyorum. Burası birazda tehlikeli aslında insan kendini alamıyor. Geçmişi okuyorum, yorumları okuyorum bu arada işler sarkıyor.

arkadaşlar niye kimse cvp yazmıyor

arkadaşım hoşgeldin

sayfalar çok hızlı değişiyor o yüzden kendini hatırlatman ve küsmemen lazımdiyetin hayırlı olsun doğru yerdesin kahvaltın güzel yürümeyi ve günde en az 3 lt sıvı tüketmeyi unutma.ara öğün yok malum bizde saatlere dikkat.sabahları çay içmesen daha iyi olur demir eksikliği yapıyor.ayrıca yumurtayı nasıl pişirdiğin de önemli.şimdilik alıma gelenler bunlar geçmiş sayfaları biraz okursan kafanda hiç sıkıntı kalmaz canım.ayrıca öğünlerini ve sorularını yaz mutlaka cevaplar kızlar

huhuhu
hafta sonu pismanligini bir tarafa birakip yagmur camur demedim giydim esimin yagmurlugunu,
attim kendimi disari vala bata cika yürüdüm camurlar. Tam 6,5 km yürüdüm birazda kostum...
Hergün aynen devam Cumaya gidecek insallah +2,5

Kahvaltimida yazivereyim;
2 kayisi yumurta
bol domates
1 tane közlenmis biber
1 avuc ici beyaz peynir
5 yesil-5 siyah tuzsuz zeytin
2 kücük turp
1 cay kasigi keten togumu
1 cay kasigi cörek otu
1 ince belli bardak ici ceviz..

6.5 km süpermiş.nazar değmesin inşallahNazar

saol tatlım yok küsmedim:)sabahları cay yerine ne içebilirim?yürümeye pek fırsatım yok 1,5 yaşında oglum var malum havalar soguk ama evde bisikletim var onu kullanıcam gecmiş sayfaları biraz okudum aklıma takılanları size sorucam burayı bırakmaya hiç niyetim cok güzel paylaşımlar oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…