Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tebrik ederim canım mutlaka verceksin zavallı yağları kurtulcaz onlardan. keske bende imkan olsada gidebilsem tıka kulağını herkese önce bir zayıfla sonrası kolay

teşekkürler canım cevabın için.insülin direncim var ama 97 kg iken ölçmüşlerdi konrole gitmedim daha.normalde sık sık yediğim zaman 3 saatte bir çok acıkıyorum.ama buradaki kahvaltıyı yapıp sonra devam edince 4-5 saatte çıkmıştım ne güzel karnım acıkmadı bile...kaçamakta yapmadım 3 gün yaptığım da ama zorlandım wc işinde malesef.aslında salata fln da yiyorum tabiki.keten tohumu alayım en kısa zamanda.

Günaydın kızlar yeni yılın ilk haftası hepimize güzellik getirsin...

malesef yılbaşı akşamı alkolü çok kaçırdım ve pişmanım hemde çok ama geçmiş geçmişte kaldı buda bana güzel bir ders oldu şimdiye kadar hiç bu kadar abartmamıştım içip ağlayanlarla dalga geçerken ben aynısını yaşadım sanırım rahatlamak ihtiyacı duydum ama keşke böyle değilde başka türlü rahatlasaydım neyse hayıflanmanın kimseye faydası yok bir müsibet bin nasihatten iyiymiş kendime söz verdim madem içmeyi beceremiyorum kararında dozunda içicem tadında bırakıcam kendime 2012 sözü vermiş bulunmaktayım

cmt ve pazarı saymıyorum cozuttuğum için yazmayada utanıyorum zaten ben bile hatırlamıyorum vücudumdaki ödem şişlik alkol ne zaman temizlenir hiç bilmiyorum ama kaldığım yerden devam ediyorum birşey olmamış gibi bu hafta kilo vermeyi beklemiyorum aynı çıksam yeter
bu sabahki menüm ,
1 kase yoğurt
1 avuç badem
10 adet zeytin
1 dilim wasa tam buğday
2 adet omega 3

öğlen:
yemekhanede nohut yemeği varmış ama dışarıdan et türü birşey söyleyip bol salata ve yoğurtla yemeyi düşünüyorum nohut iyice şişirir beni öğlen ola hayrola

2 ÖZGÜR TAVUK YUMURTASI
PEYNİR
SİVRİ BİBER, DOMATES
YEŞİLLİK, ZEYTİN
CEVİZ, KURU ERİK
OMEGA 3- 2mg
1 lt su

merhaba arkadaşlarrr , dün akşam geç geldim çok güzel 2 gün geçirdim. çok fazla kısıtlamadım çok da fazla abartmadım. inşallah cumaya kadar gider kilolarrr da eksileri görürüm bu haftaaa

kahvaltımm

2 yumurtadan omlet
peynir
zeytin
maydonoz-dereotu-tere
3 tane közlenmiş çarliston
1 kivi
çay

canım keten tohumu gün kurusu ve bol su iç.diyete ilk başladığım İLK 2 HAFTA bende kabız oldum ve acayip şaşırdım böyle bir beslenme tarzında nasıl olur diye ama artık günde iki defa çıkıyorum ayıptır söylemesiketen tohumunu dövülmüş alman lazımmış bende sonradan öğrendim + buzdolabında muhafaza et ki bozulmasın

Masallah cok guzel kilo vermissin bende hipotiroidi var ondan da bu problemi yasiyorum biz kadinlarin genel sorunu sen edin en kisa surede canim keten tohumunu memnun kalacaksin :)Birde bana hic uymadi bu sık sık yeme olayi alismamisiz ya ben kaciriyorum o saatleri Turk insanina gore bir diyet bu elin yabancilarinin duzeni bana uymuyor. Aramiza hosgeldin diyeyim simdiden o zaman :)

merhabalarr

1.öğünüm

1 muz
1 mandalina
1 avuç çökelek
1 parça kaşar,1 kk beyaz peynir
10 zeytin
1 çay bardağı karışık kuruyemiş
1 er adet hurma incir gün kurusu 3 üzüm(regl dönemi böyle dengeliyorum)
3 omea 3

2 ÖZGÜR TAVUK YUMURTASI
PEYNİR
SİVRİ BİBER, DOMATES
YEŞİLLİK, ZEYTİN
CEVİZ, KURU ERİK
OMEGA 3- 2mg
1 lt su

pegasusun sen avatarını değiştirecektin hani? benim şuanki durumuma cuk oturuyor ama fena şekilde motivasyon bozucu doğrusu, sen şöyle 90-60-90 bir avatar koy da keyfimiz yerine gelsin

vallahi bravo arkadaşım insülin direnci olup bu kadar kilo verebilmiş olman çok güzel tebrik ediyorum darısı bizim başımıza...
bu arada aramıza hoş geldin canım

kızlar bugün benim doğum günüm 27 oldum
30 a az kaldı bu yıl hayırlısıyla bebek istiyorum ve canı gönülden diliyorum...

güzel bir yıl, uğurlu bir yaş olur umarım (ve de kaçamaksız bol kiloların verildiği bir yıl )

herkese kucak dolusu sevgiler...

doğum günün kutlu olsun zeynepcim Umarım iyi bir yas olur bende 29 um

Çok acıkmısım ben, sporumu yatmadan once yapıyorum, dün de 50dk yuksek hızda yürüdüm 11.30 civarı, son yemegimi de 6.30 civarı yemiştim sabah kıtlıktan çıkmıs gibi uyandım :)

Bol taze badem
Avucum kadar peynir
18-20 zeytin
Bol açık çay & iki buyuk bardak su

Bir de bi konuda yardımınızı isteyecegim, bn bu kilo çizelgesini bi türlü yükleyemedim, sitenin açıklamasına birebir uygun yapıyorum herseyı en sonunda hata verıyor format uygun degıl dıye! Ben mi beceremedim yoksa yeni üye olmamla filan mı alakalı acaba??

canım doğum günün kutlu olsun bu yaşın da sana uğur getirsin bebişini kucağına al...fazlalıklarından da bir an önce kurtulup hamile kalırsan daha iyi olur çünkü sonrasında toparlamak biraz zor oluyor...

Ben yaklaşık 1 aydır zaman zaman yazdıklarınızı takip ediyorum ve 1 aydır da bu diyeti uyguluyorum. Canan hocanın kitaplarını da okudum ve tabi sizin yazdıklarınızda ciddi anlamda rehberlik etti bana. Sizinle bir sıkıntımı paylaşmak istiyorum yazacaklarınızın bana iyi bir yol göstereceğinden eminim. benbir aydır bu diyet uygulamama rağmen sadece 1 kg verdim hatta bazen hiç vermemişim gibi bile çıkıyorum tartıda. Diyete uygun hareket ediyorum hiç kaçamağım yok sadece yılbaşı gecesi ceviz yedim. Sizde aynı sorunları yaşadınızmı paylaşırsanız çok sevinirim. hepinize iyi günler..

Son düzenleme:

ayy canım kutlu,mutlu,hayırlı ve bebekli bir yaş olur inşallah

nice yıllara zeynepcim..inşallah herşey bu yeni yılda ve yeni yaşında istediğin gibi olur..öpüyorum seni..mutlu yıllar..nice seneler...

canım listenin dışına çıkmadıysan bol su içip spor ya da yürüyüş yaptıysan eğer bir kilo az evet.bence vakit kaybetmeden bir doktora görün derim.sorun başka birşey olabilir.ama bünyeden bünyeye kilo vermek değişebilir de.belki bir anda gitmeye başlayacak kiloların ya da yavaş bilemiyorum.ama bir doktora git iyi olur

canım yüklerken bu sıkıntı çok oluyor.urlile başlayan kutuda ikinci satırda http ile başlayıp png.ile biten alanı seçersen sadece çizelgen yüklenir.

canım kilo verme hızı kişiden kişiye göre değişir bence.ben 2.1 kilo verdim 1 ayda 5 kilo veren arkadaşlar da var.yani yaş, metabolizma hızı,vb.etkenler olabilir ben mesela hatamı biliyorum spor yapamadığım için daha az veriyorum.sen de sakın moralini bozma ve diyete devam et mutlaka vereceksin kilolarını.gerçekten bu diyetle inanılmaz sağlıklı besleniyoruz bence bu bileb yeter..midem rahat kafam rahat...yılbaşında normalde çok sevdiğim kadayıf dolmadan 1 tane yedim ve inanılmaz rahatsız oldu midem.doğru yoldasın sakın bırakma burayı takip et motivasyon süper kızlar süper....

herkese mutlu haftalar
kahvaltım
1 haşlanmış yumurta
10 yeşil zeytin
biberli lor kavurması
1çay bardağı fındık
1muz
1/4 nar
2gün kurusu
marul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…