Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydııııınn

Ve yine işbaşı

sabah menümü yazıp çalışmaya başlıyorum senenin ilk iş gününde

1.öğün : 2 yumurtalı ,beyaz peynirli omlet
7-8 adet zeytin

hepinize kolay gelsin.....

.

süpersin valla çok ii geldi yazdıkların:))

Arkadaşlar seninenin ilk işgününden herkese merhabalar
Kahvaltım
1 yumurta (çok büyüktü)
1 nar
8 zeytin
koyun peyniri
bir fincan badem
yeşil çay
(Gül'den etkilenip sabahları kahvaltıda çayı kaldırdım.Kansızlık yapmasın diye.
Ofise geldikten sonra demliyorum.Ama yeşil çay içtim bir bardak kahvaltıda.
Bilen var mı yeşil çay da zararlı mı kahvaltıda?)

günaydın kızlar,

sabah kahvaltım

2 kaşık yoğurt içine 2 küçük yerli muz,bir ceviz,bir çay bardağı dövülmüş fındık,tarçın,2 gün kurusu kayısı,ve keten tohumu koydum.ohh biraz fazla oldu galiba ama acayip lezzetli:26:

günaydınlarrrrr mutlu günlerrrr herkeslere
1ögun :
2haşlanmış yumuta
7 zeytın
1avuc kaşar peynır
4 kaysı 1caybadagı badem

günaydın kızlar

kahvaltım:

2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
1 avokado
yarım domates
3 kuru kayısı
bıraz cevız+yerfıstıgı

Günaydin kizlar...
Iki gündür yazamadim valla utancimdan girmedim. Hafta sonu resmen bir felaketti....
Tabi sonunda dün aksam mide yanmasi ile sonuclandi...Tartiya ciktim +2,5 gösteriyor ...
Vücudum yediklerimden suyuda bol bol tuttu sanirsam . Yilbasida böyle atlatildiktan sonra...
Bu gün yeni bir güne uyandim.. Kollari siviyorum bu hafta cok spor Gsi si cok düsük yiyeceklerle gececek..
Ya Cumaya hala +2,5 olmam heralde...Bir hafta sonu bu kadar fark eder mi?? Offff offffffffff

Merhaba kızlar
Geçmişi okuyamayacağım 20 sayfa civarı var,sene başı çok ama çook işim var muhasebesel anlamda

Yılbaşı günü misafirlerim gelecekti yazmıştım gerçi..geldiler onlarla birlikte maalesef biraz kaçamaks yaptım,ama az az yedim zararlı şeylerden tadımlık (pilav,köy ekmeği,kavrulmuş çerez,kola vs.)Pazar da bizimleydiler,yorucu ama dopdolu geçti haftasonum...

Bilmem sizler ne yaptınız?herhalde tek kaçamak yapan ben değilimdir

Bu sabahki kahvaltım :

Yarım dilim çavdar ekmeği
1 muz
1 mandalina
Peynir
Zeytin
2 kuru kayısı
1*omega3
Az badem

cANIM bende spora yazılmak istiyorum.....fit 'e
Ama çevremdekiler bıkarsın sonrada bırakınca 2 kat kilo alırsın diyolar?
Bana fikir verebilir misin?
Sen ne faydasını gördün sporun? Ne kadar zamandır yapıyosun?
Bıktın mı hiç?

ariyet olsun canım hayırlı işler

bende merak ettım:44:
günaydın
45 dakika yürüyüş yaptım..
ohhh ne guzel canım darı bıze inşaallah

afıyet olsun bolbol enejıye dönüşsün

üzüme kendını o eskı yılda kaldı önümüzde koca bısene var kaldıgın yerden devam canım
günaydın kızlar

kahvaltım:

2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
1 avokado
yarım domates
3 kuru kayısı
bıraz cevız+yerfıstıgı

gunaydın afıyet olsun canım

bende de var o muhasebesel sıkıntılar yaaa bugün ilk defa çikolata ihtiyacı hissediyorumama yemiciiiimmm

Öncelikle tebrik ederim. Çok merak ediyorum hiç kaçamak yapmadın mı?
Yada özellikle dikkat ettiğin bişey oldu mu?
Benimde 1 ayda 5 kilo vermem gerekli?
Ne öneririsin?

ben 90 üstü gurubundayım ama insülin direncim olduğundan burasıda dikkatimi çekiyordu ara ara girip okuyordum.geçen hafta yapmaya karar verdim.3 gün yaptım da çokta hoşuma gitti ama kabız oluyorum(( basurum var kabız olmamam lazım.kuru kayısı incir yiyorum kahvaltıda.hatta süt benim bağırsaklarımı çalıştırıyor diye günde 2 kere içtim ama yok.yani zorlanıyorm wc de bayaa(sistem çok güzel.hiç açlık yok.şu wc işini çözsem devam edeceğim.zaten diyete alıştım sporda yapıyorum sık sık yiyordum sıkıldım biraz öğün aralarımı açmak istiyorum.

sudenazcım

Başka türlü spor yapamayacağıma karar verdim ve yazıldım.
1 hafta oldu henüz faydasını göremedim tabii.
AMA parayı bayıldım ya haftada 4 gün gidiyorum ,en büyük faydası bu bana.
Kilo alırmıyım sonra bilemiyorum .
İstediğim kiloya ineyim de ben sonrasına bakacağım.

Bıkmadım daha çok yeniyim:)

.

keşke yanında salata da yeseydin canım için ezilir iştah açar o sos çok iyi bilirim
yemedim canım bir yesil çay 1lt su bir bardak limonlu su içtim

canım neden yazılmayısınki git ver kurtul bi kilolardan sikilma asamasını sonra düsün.

zaten bugun diyeti birakıyım 2 kat alırım herkes öle . sen git yağından kurtul. bir senede koru yürüyüsle sonrası kolay sporcu olcak değilzya 30 yasından sonra

benim öle sansım olsa kesınlıklı giderim ya . spor salonu yok burda gidemiyorum

gunaydın arkadaslar

kahvaltım

1kase dereotu maydanozlu yogurt
1 kayısı kıvam yumurta 2 zeytın
az beyaz peynır fındık cevız 2gunkurusu

Keten tohumu almani tavsiye ederim. Bende de oluyor malesef cok kabizlik keten tohumu bir nebze rahatlatti beni birde bu diyette katkisiz beslendigin zaman duzene giriyorsun. Bizi kabiz yapan seyler genelde islem gormus katki maddeli seyler ilk 2 hafta sasirmistim ben nasil bu kadar duzene girdim diye ama sonra kacamaklar baslayinca sonuc kacinilmaz oldu simdi tekrar kacamaksiz gunlerime donup huzura ermek istiyorum 4 saatte bir yemek lazim ama sende insulin direnci var bu sebeple ara ogun olarak bir kac findik vs birsey yemen gerekebilir burada insulin direnci olan arkadaslar var onlarda sana yardimci olacaktir bu konuda sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…