Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar
bugün yediklerimi yazayım hemen

1.öğün:
2 küçük muz
biraz fıstık
avuç içi kadar peynir
3 zeytin

2.öğün:
3 yumurtalı ev yapımı sucuk(eşimle paylaştık)
3 dilim pastırma
1 dilim peynir
omega 3(yine sabah almayı unuttum)

30 dk yürüdüm bugün,şu yılbaşı akşamınıda atlatayım,bundan sonra daha sıkı sarılıcam artık diyetime.tartıda aynı rakamı görmekten çok sıkıldım

sağol canım paylaşım için.birden kilo veremememin sebebi bu mu diye düşündüm,çünkü kahvaltıdan 1-2 saat sonra sporumu yapıyodum ben.sanırım sabah erken kalkıp kahvaltıdan 1-2 saat önce yapsam daha iyi:124:

Güzel paylasim canimcim saol bilgilendik sayende...

Kizlar ben cok yorgunum yatiyorum. Hadi fazla kaynatmayin okumasi zor oluyor sonra.
Herkese iyi gecelerrrrrrrr

son halimle resim bulamadım ama bu resimden iki kilo daha zayıfım yakın diye koymak istedim. saçlarım sadece çok çok daha uzun:))))

canım böyle fotoğraf koyup silmek kurallara aykırı, bilmiyodun sanırım.
eğer sürekli dursun istemiyosan albümüne koyarsın, istediğinde kaldırırsın.
böyle bikaç arkadaş gördü diğerleri görmedi pek hoş olmadı.

hepinize iyi geceler leptinimiz çalışsın bakalımmm...yarın 67 yi ucundan bi görsem başka bişey istemem yahuuuuu 2 yıldır göremediğim 67 geeeeelll banaaaaaaaa

katılıyorum arkadasım

Bilmiyordum, bildiğim iyi oldu bir daha koymim o zaman..

Sabah karatay kahvaltisi

aksam tavuk sis

Kizlar bende asiri unutkanlik basladi isimleri unutuyorum, soyledigim seyleri unutuyorum iyice beter durumum neden acaba yaa vitaminsizmi kaliyorum acaba???

Bildirim:30/12/2011
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 82kg Bu hafta:80kg
Fark: 2kg
Toplam fark:40kg
Beden:44
Spor: Gunde ortalama 30dak saat ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %2.4 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma ,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?

Eklentiler

• $a106.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 45
  • $a110.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 40
  • $1.res%C4%B1m%7E%20p%C4%B1jamaL%C4%B1%20hal%C4%B1m%20,27%20k%C4%B1lo%20verd%C4%B1m,120%20k%C4%B1l.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 41
GÜNAYDINLAR hadı bıldırim gunu tartılın bakayım buyılın son şanpiyonu kim ogrenelim
herkese mutlu bır gun olsun

Bildirim: 30.12.2011
Rumuz: loxandra
Başlangıç tarihi: 10.07.2011
Başlangıç kg: 86.1
Geçen hafta: 71.6
Bu hafta: 71.9:26regl oldum sabah)
Fark:+ 300gr
Toplam fark: 14,2
Beden: 42
Spor: 3 gun yuruyus
Boy: 1.67
Hedef:57
Yüzde:+%0,41

Son düzenleme:
Bildirim:30/12/2011
Rumuz:handan_06
Başlangıç tarihi:01/12/2011
Başlangıç kg:70,3
Geçen hafta:68.1
Bu hafta:68.2
Fark: +100 gr
Toplam fark:2.1 kg
Beden:424
Spor:yokkkk
Boy:168 cm
Hedef:60 Kg

evet arkadaşlar herkese günaydınnn bildirimde ilk ++ yı gördüm umarım son olur...gelelim bu hafta yaptığım hatalara.
1)spor yapmamak
2)kuru meyve ve kuruyemişi serbest diye abartmak
3)sürekli tartılmak
4)suyu yeterince tüketmemek...

spor konusunda sizlerden destek bekliyorum beni zorlayın ne olurrrr listede sonunculuğa adayımmmm((((((((((

tebrikler 1.belli gibi

canım ben de yarın bekliyorum ondan mı + çıktım ya moral bozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…