Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım senin kilolar tıkır tıkır gidiyordu spor salonundayken kıskanıyordum valla öle bi imkanım yok olunca:nazar: ama ne yap et yeniden başla cevizi bademi az yeyiver ka kilosu 40 tl bol bol yeme sporuna git surda 2 ay daha gidersin sanırım sen

herkese günaydın:)

kızlar dün leslie ile aerobik dans birleştirdim.yarım saat yapabildim sadece ama 500 gr gitmişşş:)işten çıkınca da yürümüştüm ama biraz kas ağrım var o da olsun:)

kahvaltı

ılık su
yoğurt
badem
keten tohumu
kayısı
tarçın

yımırta yok muuu :KK53::KK53:zayıflamanın şartı valla benim için öle yumurta yemediğimde gitmiy kilolar sanki 1 de olsa yiyorum hemde tok tutuyor:KK56::KK56:

Son düzenleme:
yemedim canım masallah:nazar: pek güzelsin resim eklemekte güzel oluyo bea

hay masallh pegasusuma:nazar::nazar: 600 daha gitmis ticker yapsanya güzel oliyy yaa

afiyet olsun idealist öğretmenimmm:KK1:

:KK9::KK9: tebrikler canım avatarındakı kuzucuk çok tatlııı:KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:

oglum canım 40 cıkmamısı daha simdi 1.5 yasın da :nazar:

sağoll tatlımm.:KK16: yumurta konusunda çok haklısın cnm hem tok tutuyor hem de kilo vermede etkili.
bugün 1 tane yedim kalmamıştı da. hemen bitiyor yaahuuu:KK9::KK9::KK9:

kızlarr bu hafta kilo veremedim benn dua edeyim de + çıkmayayım.:18::18::18:
gerçi cuma ya 2 gün var daha belli olmaz belki gider :KK34:
gr la da olsa gitsin yaaa 100 gr 100 gr dırr değil mi amaa:KK9::KK9::KK9:

yımırta yok muuu :KK53::KK53:zayıflamanın şartı valla benim için öle yumurta yemediğimde gitmiy kilolar sanki 1 de olsa yiyorum hemde tok tutuyor:KK56::KK56:

yumurta yersem midem kalkıyor:KK43:tereyağı ve sütte de aynı şekilde.ama bugün 17 gün oldu ve bu sabah tartıldım 6.kiloma girmişim:)keten tokumu ve yoğurt sağolsun:)

Merhaba Arkadaşlar;

Benim yaptığınız karatay diyeti ile ilgili birkaç sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim. Benim yaklaşık 4-5 kg fazlam var. Boy 1.60 Ağırlık 62.5 kg. 4-5 kg fazlalığı olup karatay diyeti ile kolayca veren var mı ideal kiloya gelip, diyeti biraz rahatlatınca kilo alımı oluyor mu?
Keten tohumu öğütülmeden yoğurt ile yenebilir mi? Teşekkürler.

Kızlar günaydınnn yılbaşı öncesi telaşeden geçmişi okudum ama cevap yazamadım dün akşam bende yürüyüş yaptım hemde 45 dk hemde hızlı tempoo eve geldiğimde kuş gibi hafiftim harika hissettim :KK62::KK62:

dün kü menüm : :KK56:
Sabah: Az pirinçli köy tavuğu çorbası, zeytin,az tulum peyniri,badem,roka söğüş,1 cennet elması

Öğle: İzmir köfte(sadece köftelerinden elbette),bol salata,yoğurt

Akşam: Fırında çinekop,bol yeşil salata,turp,soğan

spor:45 dk tempolu yürüyüş yapıldı ,omega 3,keten tohumu,çörek otu alındı

Günaydın şekerler:-)

Kahvaltım:

Yeşillik-dereotu, maydonoz, marul
Peynir
2 kk haşlanmış yumurta
9 zeytin(benim için bir rekor)-Loxiiiiiiii:-))
2 dilim portakal
2 lokma havuc
15 tane fındık

su, su su suuuuu

Su içmeyi unutmayalım canlaaaarrrrrrrrrrr:KK24::KK24::KK24:

yeni yıl yaklaşıyor burada ve heryerde tatlı bir telaş var işlerim çok yoğun ama arada bakıyor okuyorum cevap veremediklerim için özür

herkese kucak dolusu sevgi ve enerji gönderiyorum :KK62: ççoook güzel bir çarşamba olsun inşallah sevgiler....:nazar:

hay masallh pegasusuma:nazar::nazar: 600 daha gitmis ticker yapsanya güzel oliyy yaa
amannn nazar değmesin valla çok sağol tatlım. şok oldum sabah beklemiyordum öyle bi sonuç akşamda yürümemiştim. yürümeye ara verince mi böyle oldu acep:KK9: ilk aklıma tıkırr geldi hemen değiştirmeliyim falan.:21: düzelttim ama görünmüyor galiba:18:

yumurta yersem midem kalkıyor:KK43:tereyağı ve sütte de aynı şekilde.ama bugün 17 gün oldu ve bu sabah tartıldım 6.kiloma girmişim:)keten tokumu ve yoğurt sağolsun:)

masallh :nazar:fururlar seni ibak topicte topugundan :KK1:17 güde 6 kilo çok iyi:KK9::KK9: keten tohumunu nasıl yiyodun sen

kızlar adımsayar aldım kendime şimdi geldim:)özellikle ofiste çalışan arkadaşlar mutlaka alın inanılmaz moral oldu ofisin içinde deli gibi aşağı yukarı yürüyorum:KK70:

Canım çok az yemişsin,kg.veremezsin böyle:KK20:

tşkler:KK16:

valla 3 ay iyi alıştıydım spor salonuna,bırakınca boşlukta gibi oldum,yürüyüş iyi geldi.

canım pko gibi bir rahatsızlığın mı var,d.kontrol mu alıyosun?

çok güzell:nazar: bekleriz resmini:KK34:

benim de kg.luyken pek boy resmim yok ondan karşılaştırma yapamayacağımızdan koymuyorum.
inşallah eski bilgisayarımda vardır hatırlıyorum öyle facia resimler ama bakalım :KK53:
yemedim canım masallah:nazar: pek güzelsin resim eklemekte güzel oluyo bea
çok sağol canımm facede falan alıştık ya resimlere burayada koyayım dedim :KK1:

100 gram deyip geçme artı çıkmazsın hem sanırsam menülerin gayet iyi :KK16:

kahvaltı

ılık su
yoğurt
badem
keten tohumu
kayısı
tarçın
Canım yumurta yiyemiyorsan 2 tane yerli muz yada 1 ithal muz ekle,yoksa acıkırsın.kahvaltın krallar gibi olmalı :KK34:

canım senin kilolar tıkır tıkır gidiyordu spor salonundayken kıskanıyordum valla öle bi imkanım yok olunca:nazar: ama ne yap et yeniden başla cevizi bademi az yeyiver ka kilosu 40 tl bol bol yeme sporuna git surda 2 ay daha gidersin sanırım sen
benim burda bademin kg.su 20 tl :KK1:
canım salonun aylığı 120 tl,3 aylık 290 tl filan ben 3 ay gitmiştim zaten.bir daha yenileyemedim zorlar beni maddi yönden,bir de eşim çok sıkılmıştı akşamları yüzümü göremiyordu adam.2 aydan sonra spordaki verimim de düştü benim,kg.larda direniyor ama az da olsa gidiyor canım ya memnunum ben bu halden yine...

canım bugün -200 gr.daydım ben,bakalım cumaya ne olucak.

maşşAllah
Kızlar günaydınnn yılbaşı öncesi telaşeden geçmişi okudum ama cevap yazamadım dün akşam bende yürüyüş yaptım hemde 45 dk hemde hızlı tempoo eve geldiğimde kuş gibi hafiftim harika hissettim :KK62::KK62:

dün kü menüm : :KK56:
Sabah: Az pirinçli köy tavuğu çorbası, zeytin,az tulum peyniri,badem,roka söğüş,1 cennet elması

Öğle: İzmir köfte(sadece köftelerinden elbette),bol salata,yoğurt

Akşam: Fırında çinekop,bol yeşil salata,turp,soğan

spor:45 dk tempolu yürüyüş yapıldı ,omega 3,keten tohumu,çörek otu alındı

cennet elması ne gıı ?

Canım yumurta yiyemiyorsan 2 tane yerli muz yada 1 ithal muz ekle,yoksa acıkırsın.kahvaltın krallar gibi olmalı :KK34:

maşşAllah

çok sağol arkadaşım ama kahvaltım inanılmaz tok tutuyor.ama pazar günleri muzlu kahvaltı yapayım doğru söylüyorsunD:hem değişiklik iyidir.

kızlar adımsayar aldım kendime şimdi geldim:)özellikle ofiste çalışan arkadaşlar mutlaka alın inanılmaz moral oldu ofisin içinde deli gibi aşağı yukarı yürüyorum:KK70:
bendede senelerdir var bir parçam gibi oldu adımsayarımı çok seviyorum :) aynen şiddetle tavsiye ediyorum

cennet elması ne gıı ?
Amme dedikleri şey hani büyük turuncu hurma aslında yasak ama sabah kahvaltıdan sonra küçüklerinden bir tane yedim
eve meyve almıyorum sağolsun kayınpeder sağdan soldan koli koli getiriyor ziyan olmasınıda sevmiyorum
elmaları sirke yapıcam diğer fazla olan portakal,mandalina,nar var narları temizleyip az az sabahları tüketebiliriz eşimle hem antioksidan olur küçük bir kase kahvaltıyla yenilebilir sanırım diğerlerinide eşe dosta dağıtıcam başka çare yok

Merhaba Hanımlar,
Tatil bitti, tatilde diyet ve hareket devam etti ve dönünce direnç kırıldı, haftalarca veremediğim kiloları 10 günde verdim galiba.. Bu arada artık öğle öğünü yemiyorum çünkü acıkmıyorum..
Fransa'da yaptığım tek keçemek akşamları 1 kadeh şarap oldu, onu da yapmasam ne anlıycaktım Franda tatilinden!
Bir sonraki kaçamak yılbaşı gecesi, kimseyi baştan çıkarmak gibi olmasın ama senede 1 gün diyorum....
Herkese mutlu ve başarılı bir yıl dilerim şimdiden..

merhaba hanımlar,
tatil bitti, tatilde diyet ve hareket devam etti ve dönünce direnç kırıldı, haftalarca veremediğim kiloları 10 günde verdim galiba.. Bu arada artık öğle öğünü yemiyorum çünkü acıkmıyorum..
Fransa'da yaptığım tek keçemek akşamları 1 kadeh şarap oldu, onu da yapmasam ne anlıycaktım franda tatilinden!
Bir sonraki kaçamak yılbaşı gecesi, kimseyi baştan çıkarmak gibi olmasın ama senede 1 gün diyorum....
Herkese mutlu ve başarılı bir yıl dilerim şimdiden..

sanada mutlu seneler iradene bayıldım harikasın bol şans.. :KK3:

X