Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çok sevindim canım tepkilerinize :124:
inşallah hepimiz istediğimiz kiloya gelicez canım :KK70: fotoları paylaşıcaz.o zaman ayrı bir foto topiği açarım,mezun karataycıların fotoları diye :KK34:
canım ben de o gömlekleri seviyorum ben de çokça var benzerlerinden hepsi de lcw den.malum büyük beden ve modern giyimin adresi :KK1: başka yerde büyük bedenler ya çok pahalı ya da anneanne modeli

aynen katılıyorum tatlım ıyıkı lcw var ananem gıbı gıyınmek ıstemezdım ben spor gıymeyı severım 100 kılo ıken bıle orda uygun seyler mutlaka buluyodum[/QUOTE]

bende bende o gömlekleri kasmadan sıkı sıkı oturmadan giymek istiyorum....üselik stoktada var....

dayanamadım tartıldım bu sabah 97.4 çıktı neden ya?:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: dün çok değldi aa 2 tane kuru pasta 300 gr olmaz dimi?üstelik yürüyüşte yaptım 30 dk ve 50 dk mekanik atada bindimmmmmm.....................neden ya neden?

1.öğün

1 muz
1 çay bardağı ceviz
bir avuç peynir
2 yumurta
yarım salatalık
9 zeytin
çay

kızlar 10 kilonun üzerinde kilo verenlerde kilo vermenin durması hangi kiloda ve ne kadar süre oldu?herkesin ki farklıdır muhakkak ama spora yazılacağım.yıllık plan yapıyorum ve kilo verme evresinde başlamak istiyorum.böylece psikolojik olarak kendimi daha güçlü hissederim ve diyetimden kopmam.

yardımlarınızı bekliyorum:)

günaydın kızlar

umarım herkes iyidir fatura yatmayınca internet kapanmıs evde fazladan 15 lira ödemek hosuma gidiyor galiba bile bile dur bugun dur yarın 2 ay yatırmıyorum ve kapanıyor açma parası veriyorum sinir oluyorum kendime.aksam giremedim nerdeyse 20 sayfa olmus okuyamadım.

sapira müüthiş zayıflamıssın canım umarım dilediğimiz kiloya ineceğiz umudum kırılıyorda gerçi benim nedense:KK14::KK14:

loxi naber dün menüne bakmadım ama kaçamak yapmamıssındır ben kaju fıstkı yyıyerek yine kaçamak yaptımmm:KK43::KK43: bide 5-6 kasık komposto

bugun
sirkeli 2 bardak su

1 yumurta
peynir
badem
dereotu
iki lokma ekmek+dün aksamki sütün kaymağı

yeşil çay+su öleye kadar

Son düzenleme:
Kahvaltımı yaptım geldim:)

2 yumurtadan omlet
2 kaşık biberli lor kavurma
Biraz peynir(1/2 avuç kadar)
5 zeytin
4-5 yaprak marul

Sabahtan pilatesimi yaptım, şimdi kızımı alıp yürüyüşe gideceğim. Soğuk ama güneşli bugün, bebişim de temiz hava alsın:-)

öptüm herkesi:KK3:

canım inanılmaz fark var:KK52:iyi ki de zayıflamıssın

bir 10 kilo daha versen süper olcaksın:KK52::KK52:

Eki Görüntüle 314722

burada 104 kg idim 10 Ağustos yeğenim doğdu,hastanedeyim

Eki Görüntüle 314723

burada 87.7 idim 24 Aralık cumartesi sabahı İstanbula giderken h.alanında

saphiracım buğüne senin fotolarınla başladık benim gibi umudunu yitirenlere çok iyi moral oldu
devamını hepberaber başarırız inşallah:KK70:

gunaydınlar hayırlı sabahlar herkeslere yarın misafir var temizlik hazırlıklar yapılacak onun için 2 gun elımden geldıgınce yazamaya çalışırım sbugunde aksine uykusuzum bızım ufaklık yatmadı diş çıkarmaya çalışıyor buturlu goremetık odişide surekli huzursuz
ben sabahı menüyü yazıp temizlige geceyım :KK55: sızede banada allah kolaylık versın
1yumurta haşlanmış
5 zeytin
bıraz kaşar peynır
4 kaysı
bırazda badem tam ölcemedım yakaa atışırdıgım için
bıde uykum geçsın dıye turk kahvesi sekersız
2 anede çay şekersiz şimdılik byy :KK54:

kızlar benim cumadan beri motivasyonum çok düştü az önce ofiste kahve brovni şenliği yaptık filtre kahve neyse de brovni kötü oldu...
bana ne oldu ya çok hevesliydim halbüse bu hafta kilo veremedim galiba o kötü etkiledi beni... :KK43: kızın bana kızın bunu hak ettim ben :KK43:

selam kızlar...........:KK3:
1 saat yürüyüş yaptım,şimdi kahvaltı yapacağım...:KK9::KK9:

ikizcim harıkasın eşin özel mi çalısıyor. imrendim valla benim esim lessile yap der izni vermez dısarı çıkmama daha doğrusu çocukla evde basbasa kalmak istemez gerilir bisey mi olur diye bahane tabiki . senin koca iyyimis. kızlar büyükmü kardeslerine yardımcı oluyorlarmı. çok güzel gitti kilolar . ya artık diyorumki benim vücudum etkilenmemek için uğrasıyor diyetten savunma regl olmam lazım bugun yarın kabızım o hoo hersey bana karsı:KK14::KK14:

Ben de istiyorum bu pazardan:-) İstanbul'da mısın?

Valla azmini tebrik ediyorum:KK9::KK9::KK9:

Canım Antalyadayım pazar konusunda gerçekten şanslıyım sanırım
teşekkür ederim canım :KK71:

Arkadaşlar Merhaba,

Forumunuz sayesinde daha önce başlayıp sonunu getiremediğim Karatay Diyeti'ne sıkı bir şekilde başladım.3. haftama girdim ve 4 kilo verdim şu ana kadar.Yeni ve Sıkı bir karataycı olarak önce hayatımı değiştiren ve güven veren beslenme önerilerinin sahibi Canan Karatay'a ve ilk hafta sonrası eski alışkanlıklarıma dönmeme engel olan keyifli ve samimi yazılarınız için tüm yazarlara teşekkür etmek istiyorum.

Umarım beni de aranıza alırsınız:)

Sağlıklı Günler
Hoşgeldin arkadaşım bende yeni sayılırım eminim burası sana çok iyi gelecek :13:

merhabalar

2.öğünüm,

1 kase yoğurt
2 kase yeşil mercimek çorbası(eskiden erişteli yapardım:KK43:(
1 tabak kıymalı manrat yemeği bu arada manrat yiyebiliyormuyduk?(eşimin sorusu ben yiyorum da)

yemekten yaklaşık 20 dk sonra inanılmaz bir tatlı isteği bastırdı ne mi yaptım anlatayım sizler de yorum yapın

3 hurma,3 üzüm,3 kakaolu günkurusu,1 avuç antep fıstığı,biraz yer fıstığı 2 ceviz
evet tüm bunların hepsini yedim:KK43:(şimdi bu kaçamak mı değil mi?
handancım manrat nedir ilk defa duyuyorum?? :44: ayrıca yediklerin bence kaçamak değil en masum tatlılardan faydalı kuruyemişlerden yemişsin koca bir dilim kek ya da pasta yemekten iyidir :KK34:

bezelye yiyebiliyor muyuz acep:44:
leylak bezelyede nişasta varmış kitapta dün akşam okudum bezelye,leblebi,nohut nişastalı olduğu için kilo verme döneminde çok önermiyor daha sonrada az miktarda olabilir :KK54:

merhabalar benim bugünkü menüm

sabah: 08.00

1 adet yumurta
Biraz peynir
8-10 zeytin
1 avuç ceviz

Akşam : 19.00

Balık ( küçük bir balıktı cinsini bilmiyorum hamsi gibi 10-12 tane )
Biraz salata
bi parçacık peynir

bugün tam 7 litre su içmişim :O zararlarına baktım bugün neredeyse su zehirlenmesi geçiriyomuşum ayıptır söylemesi en az 25 kerede idrara çıktım :$ Biraz abarrtım yani. Aralarda bir parçadan daha az çikolata yedim sadece

Spor olarak da önce leslie ile 3 mil yürüyüş sonra slim in 6 bi de karın egzersizi. Slim in 6 çok çok zor diye korkuttunuz beni ama ben o kadar da zorlanmadım ilk yaptım bugün :KK70:

Bi de çok şişkinliğim var kilo vermiş gibi hissetmiyorum ama 3 aydır adet olmadım heralde ondandır di mi?

hepinize bol kaçamaksız günleer :KK70:
ne yaptın sen 7 litre su içilirmi arkadaşım yediklerinin bir faydası kalmazki tüm vitaminler atılır vücudundan aman ha bundan sonra yapma böyle böbreklerine de yazık garipler tam mesai yapmışlar :KK1:

Eki Görüntüle 314722

burada 104 kg idim 10 Ağustos yeğenim doğdu,hastanedeyim

Eki Görüntüle 314723

burada 87.7 idim 24 Aralık cumartesi sabahı İstanbula giderken h.alanında
Saphira gerçekten çok güzel kilo vermişsin ve vermeye devam ediyorsun tebrik ediyorum ayrıca ikisindede çok tatalı çıkmışsın ama ben kıvırcık saçlarını daha çok sevdim:129:

günaydın şekerler:nazar:
günaydın gözlemee kilo verdiğimde hedefe yaklaştığımda gözleme yicem bende :) :KK52:

sabah menüm :
süt, az yulaf, keten tohumu, çörek otu, yaban mersini, kan üzümü, gün kurusu karışımı (bu sabah canım kahvaltı etmek istemedi)
1 kapsül omega 3
zeynep antioksidan bombası olmuşun sen :KK66:

Günaydınnn Gözleme ve Tüm Karatay Kızları
Günaydın sudenazz enerji dolu bir gün olsun inşallah :KK62:

pastırmalı 1 yumurta
8 yeşil zeytin
biraz peynir
roka-maydonoz
1çay bardağı badem
3gün kurusu
2adet omega3
süper kahvaltı afiyet olsun :KK56:

selam kızlar...........:KK3:
1 saat yürüyüş yaptım,şimdi kahvaltı yapacağım...:KK9::KK9:
yine muhteşemsin yine muhteşemsin:KK9: ne diyeyim çatlıcam kıskançlığımdan valla :84:

Keşke benimde yürüyüş yapmaya imkanım olsa
al benden de o kadar çok erken kalkmam gerek hem kahvaltı hem yürüyüş yetişmiyor :KK5:

Kahvaltımı yaptım geldim:)

2 yumurtadan omlet
2 kaşık biberli lor kavurma
Biraz peynir(1/2 avuç kadar)
5 zeytin
4-5 yaprak marul

Sabahtan pilatesimi yaptım, şimdi kızımı alıp yürüyüşe gideceğim. Soğuk ama güneşli bugün, bebişim de temiz hava alsın:-)

öptüm herkesi:KK3:
afiyet olsun canım yaa valla maşallah çok imrendim
Allahım banada bir evlat verse şu işten çıkıp bebeğimi büyütsem onunla parklara gitsem keşke :KK31:

günaydınn sevgili arkadaşlarımmm:KK16::KK16:

kahvaltımı yaptımmm yazıyorumm hemenn

2 yumurtadan sebzeli omlet
peynir
zeytin
1 küçük portakal
çay

kızlar benim cumadan beri motivasyonum çok düştü az önce ofiste kahve brovni şenliği yaptık filtre kahve neyse de brovni kötü oldu...
bana ne oldu ya çok hevesliydim halbüse bu hafta kilo veremedim galiba o kötü etkiledi beni... :KK43: kızın bana kızın bunu hak ettim ben :KK43:

:KK30::KK30::KK30:üzülme oluyor arada bayılırım burovni kahve ikilisine:KK53::KK53: ama yinedi :KK20::KK20::KK20::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: iradene sahip çıkmalı pepeti ve bazı arkadaşların yolundan gitmemeliydin zeyneppp doğru bi sürü örnek var burda :KK19::KK19:

manrat demisya bi arkadas manrat yameği ben onu mantar anladıydım kız :KK53::KK53:değisik bisi miydi ooo:KK30::KK30:

ben bugun neyaptım bılıyomusun mutfagı toplarken elıme kagırtın arasında çıkolata buldum hemide en sevdımden bitter kahve yapaçakdım gozümün önünde duruyo o bana baktı ben ona dayanamadım bakdım olmıyaçak çöpe atım :KK43: bılıyorum çok gunah ama bana zarar vermesınden ıyıdır öbur turlu aklımda kalaçaktı bundan sonra marketde çikolata reyonun önmünde aklıma
çöpte duran çikolata geleçek :KK31:

X