Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ÖĞLEN YEMEĞİM
bir tabak soğan yahni
az bamya
cacık
1 hurma
Umarım akşam leslie yapabilirim
O kadar soğuk ki dışarda yürüyemedim.

eveeeeet yılın son haftası şöyle güzel bir kilo versek moralli girerdik yeni yıla
bakalım kaçamaksız bir haftanın sonunda tartı bize gülecek mi? inşallah...

ne demek canım istediğin zaman yaz düzenlerim ben

canım yaz bilgilerini halledeyim

ayyy canım arkadaşım hemen söylüyorum en son cuma günü tartıldım :78.7 gördüm, boyum 1.68 başlangıç kilom: 81.7 başlangıç tarihi : 6.12.2011
teşekkürler tatlım

dün 300 gr vermiştim bugün 400 daha gitmiş bayılıyorum regl döenminde tartılmaya yarında bi 300 gitse yaaa 1 e tamamlardım

ah ah ben de bir regl olsam bayram edicem 18 gün geciktim hiç bu kadar gecikmemişti ya pimi çekilmiş bomba gibiyim evdekilere çatıp duruyorum, regl ye hasret kalacağımı tahmin etmezdim...

aaaa olabilir mi teknoloji özürlüyümdür ama akşam bi sorayım eşime inşallah düzelir yoksa işim zor haftasonları

Sevdiceğim geliyor da Saphıracım.
O yüzden biraz buralarda olamayacağım.
Sonra harika bir şekilde döneceğim tabi, beni 10-15 kg daha zayıf gördüğünde aldığım iltifatlarla beraberrr ..

canım gözün aydın çooook güzel vakit geçirirsiniz inşallah umarım biz de senin gibi zayıflarız da kocalarımız bize de tekrar aşık olur

Sevdiceğim geliyor da Saphıracım.
O yüzden biraz buralarda olamayacağım.
Sonra harika bir şekilde döneceğim tabi, beni 10-15 kg daha zayıf gördüğünde aldığım iltifatlarla beraberrr ..
ooo harikaaa herhalde bayılacaktır ve bencede yeniden aşık olcaktır
yok yok yılbaşına kadar kesinlikle hiç kaçamak yapmayalım ki yılbaşı gecesi yemeyi hakedelim değil mi ama teşekkür ederim tatlım sahalara döndüm canım,iki topiğe de yetişmeye çalışacağım

hoşbulduk tatlımm çok güzel ve dolu dolu geçti.İstanbula bir kez daha aşık oldum muhteşem bir şehir bir taraftan da zorlukları var

ver canım ver burada da karatay ailen bekliyor bak
Eve yeni bir Tv alınca (malum hırkız çalmıştı ya) bu önerine bakacağım canım çok teşekkürler...
geçmiş olsun canım bilmiyordum

tickerın hazır tatlım buyur http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wUJpd5s/weight.png istediğin zaman söyle yaparım ben
regl olunca rahatlıyor insan bende asabi oluyorum bayağı

Son düzenleme:

bencede yılbaşına yaptığım kaçamakları düşünerek girmek istemiyorum bak hiç kaçamak yapmadın bu gece serbestsin yeee eyy vücudum demek istiyorum yav
tabi ekmek tatlı ve kızartma hariç

ıkızcım bu haftanın bırıncılıgıne aday gordum senı bu ne hız.kızlar hepınıze ayrı ayrı tsk ederım gazınızla bırlıkte 30 dk da 2,5km yuruyup geldım ıyıkı varsınızsaphıracım pek sesımız cıkmıyodu ama cok ozlettın kendını bu topıc sensız olmazdı 7.takıma sımdıye kadar yeterı kadar zaman ayırdın artık full burda olma dılegıyleeee

sağol canım,imkanım olsada hergün bukadar yürüyebilsem ......
bendede imkan var sabahtan akşama kadar boşum ama üşeniyorum dayak lazım bana
canlarım teşekkürler...

Değil mi ? En zoru da trafik ve çok çeşitli insan türleri

hem trafik hem insanlar hem her zaman kargaşa içinde bir şehir 14 yılım üniversiteye gidene kadar istanbulda geçti..
bir daha dönmek mi aman almayayım üni tercihlerinde bile istyi yazmadım edirneyi yazdım iyikide yazmışım..
istanbul yaşanacak değil gezilecek yer sadece..

Son düzenleme:

canım ben günlük en az yarım saat yürüyorum zaten..ama tartıya faydası olmuyor...ama bacaklarım bayağı inceliyor...kabızlık problemim var ne yapacağım bilmiyorum,beni yavaşlatan birazda o oluyor bence..

ben istanbulda değilim canım,çocuklardan fırsat olmuyor..yoksa ben günde 3-4 saatte yürürüm..

Son düzenleme:
şimdi ev temizliği beni bekler
sonra yollara düşeceğim ,yarın eve dönüyorum bir arkadaşımda misafirim bu gece kaçamak yapmayacağımmm

ben istanbulda değilim canım,çocuklardan fırsat olmuyor..yoksa ben günde 3-4 saatte yürürüm..

bende edirnedeyim şimdi buralar çok soğuk kışı seviyorum ama evdee
bahar geldimi kimse beni içeri sokamaz bisikletle yunan sınırına gidiyordum her hafta onun dışında meriç ve tunca kenarı kent ormanı falan derken bayağı hareketleniyorum birde edirnede şehrin en uzak mesafesine bile yürümeye kalksan maks 1 saat sürer o yüzden havalar ısınınca hiç durmuyorum
ama yazıda kışı gibi çok sıcaaaak 43 dereceyi gördük ya o yüzden yazın sadece yüzme zaten yürümeye kalksan bayılır gidersin
kışlık montla bereyle yürüyüş yapmak hiç çekici gelmiyor

canım ben günlük en az yarım saat yürüyorum zaten..ama tartıya faydası olmuyor...ama bacaklarım bayağı inceliyor...kabızlık problemim var ne yapacağım bilmiyorum,beni yavaşlatan birazda o oluyor bence..

ya ıkızcım bendede oyle belden asgı olan kısım daha cok ıncelıyo ben gobek mıde kısmı gıtsın ıstıyorum.bel fıtıgı var mekıkte cekemem naapsam acep

canlarım teşekkürler...

Değil mi ? En zoru da trafik ve çok çeşitli insan türleri
trafikte resmen hasta oldum.eşimle yalnız olduğumuz metro-metrobüs ve vapur tercih ettik hiç sıkıntımız olmadı,çok rahattı heleki o metrobüs ne büyük rahatlık.ama arkadaşlarımızla birlikteyken,ulaşım aracımız onların arabsıydı.Pendikten bağdat caddesine pazar günü 1.5 saatte varabildik.sürekli midem bulandı.caddede oturduğumuz cafede bile sadece limonlu soda içebildim.yine de çok avrupai,çok gelişmiş bir yer.İzmiri çok gelişmi filan sanıyoruz biz de kendi çapımızda,yerimizde sayıyoruz resmen.İstanbulun her bir ilçesi,1 ad. İzmir gibi olmuş

canım ben de daha çok bulunmak istiyorum burada inan ben de özüyorum.hem özel hayattan hem de 7. takıma da yazdığımdan yetişemeyebiliyorum.İnşallah daha fazla yazıcam buraya da.Mesela bugün hiç bir iş yapmadım inanır mısın.kahvaltı,mutfak toplama,yatakları toplama,arada sırada minnoşla ilgilenmenin dışında hiç bir iş yapmadım,pc kucağımda yazıp duruyorum işte her günü böyle geçirmek mümkün olamıyor.O yüzden özlüyoruz birbirimizi

ben seviyorum yürümeyi ama oğlum küçük onu soğukta çıkaramıyorum....eşim evde olunca hadi yürüde gel diyor öyle çıkıyorum...ben yürüyüşü diyette başlamadım herzaman yürürüm..hatta yazın ailece yürürüz..önceleri kızlarımı yürüttüğüm için acaba vardı..ama canan hoca çocuklarında yürümesi gerektiğini söyleyince rahatladım..
ya ıkızcım bendede oyle belden asgı olan kısım daha cok ıncelıyo ben gobek mıde kısmı gıtsın ıstıyorum.bel fıtıgı var mekıkte cekemem naapsam acep

canım benim üst hiç kalmadı...birazcık sezeryan göbeğim var,oda her kıyafette belli olmuyor..basende biraz kaldı onu tamamen gitsin istiyorum,geçen 29 beden kot tam oldu..

sağol canım gerçekten çok iyi olacak .
ben yapamıyorum oğluma söylüyorum oda yapamadı öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…