Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar merhaba....benim bu karatay dietine çok kafam yattı..söledikerli herşeyi çok seviyorum..yumurta sabah zaten es geçmediğim şey...benim 71 kiloda takılıp kaldım ve bu kilo 14-15 senelik kilom...az önce sipariş verdim kitapları ve yarından itibaren başlıyorum..artık bi hayat tarzı olması gerekiyor benim için...tatlılarla zaten aram çok yok...yanlız ekmekte zorlanabilirim...neyse ona da alışıcaz elbette..yanlız benim sormak istediğim şu:diti bitirdikten sonra ya da arada kaçamak günleriniz olduğunda hemen tekrar geri alımı oluyor mu?ben 3 gün dikkat etmesem hemen 400 gramla geri geliyor....bir de ne kadar sürede nasıl etkilerini gördünüz?spor olarak sabaharı uzay yürüyüşü 30 dakika,akşam plates 30 dakika düşünüyorum...yardımcı olursanız sevibnirim...herkese ii zayıflamalar...

arkadaşlar merhaba....benim bu karatay dietine çok kafam yattı..söledikerli herşeyi çok seviyorum..yumurta sabah zaten es geçmediğim şey...benim 71 kiloda takılıp kaldım ve bu kilo 14-15 senelik kilom...az önce sipariş verdim kitapları ve yarından itibaren başlıyorum..artık bi hayat tarzı olması gerekiyor benim için...tatlılarla zaten aram çok yok...yanlız ekmekte zorlanabilirim...neyse ona da alışıcaz elbette..yanlız benim sormak istediğim şu:diti bitirdikten sonra ya da arada kaçamak günleriniz olduğunda hemen tekrar geri alımı oluyor mu?ben 3 gün dikkat etmesem hemen 400 gramla geri geliyor....bir de ne kadar sürede nasıl etkilerini gördünüz?spor olarak sabaharı uzay yürüyüşü 30 dakika,akşam plates 30 dakika düşünüyorum...yardımcı olursanız sevibnirim...herkese ii zayıflamalar...

Çok uzun süre kaldığın bir kilodan aşağı inmek kolay olmuyor.
Ben heralde ilk okulda falan 57-58 'in altına inmişimdir.
O yüzden şimdi de çok zorlanıyorum takılıyorum.
Tabi o moral bozukluğuyla kaçamak falan derken devam ediyor.
Ben kaçamak yaptığımda, tabi kaçamağa da bağlı genellikle ertesi gün artı çıkıp sonraki güne normale dönüyor.
Kaçamaklarımız genelde karbonhidrat ve tuzlu şeyler olunca vücut daha çok su tutuyordur onunla da alakası var sanırım.
Benim gördüğüm kilo haricindeki en büyük fark, cildimde ki düzelme.
Çok sivilcelerim çıkardı benim.
Zamanında şu karaciğeri yoran malum ilacı bile kullandım.
Bir süre düzeldi yine başladı.
Ama şu an öyle bir cildim var ki resmen pürüzsüz.

hayatı ve kiloları sıfırlamak :13:

regl dönemlerini seveceğimi hiç tahmin etmezdim. umarım verirsin 300 ü de:KK52:

çok ayıpppp spor bırakılırmı:KK20::KK20::KK20::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
ben şu 20 gündür bırakmadıysam daha da bırakmam herhalde. normal şartlarda 4. gün bende spor iptal oluyordu.:KK17:

sanada çok ayıp:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
inşallah veririm hiiiç kaçamak yapmadım bu ara yılbaşına kadar yapmayıda düşünmüyorum :KK1: şöyle 56 yı ucundan görsem ne kadar güzel olur :KK9:
spor yapmak lazım ama buralar çooook soğuk dün gece bi ara -5 ti hiç dışarı çıkmak istemiyorum alışverişi bile eşime söylüyorum gelirken o yapıp geliyor :KK1:
mrb arkadaşlar... bugünkü menüm...

kahvaltı 11:30
:KK56::KK56::KK56:

bol sebzeli melemen
avuc ıcı kadar peynir
2 ceviz
tarçınlı süt
2 koca bardak elma çayı

bebeğimii:emir_bebek: uyutmuşken şimdide leslie yapıcam inş :nazar: velet uyanıncaya dek...:emir_bebek:
akşam menümü de paylaşacağım...
afiyet olsun canım ara verme bu kadar özlettin kendini..
Selam kızlar nasılsınızz ?
Loxii kaçamak görüyorum oradaaa :KK57::KK57:
BUgün son günümm :KK17:
Daha geceye kadar girerim ama şimdiden herkese hoşçakalın diyeyimm.
Kaçamaksız geçer umarım zamanınız ve herkesi incelmiş bulurum ..

r.
Hadi bakalım booool keyifli tatiller seni ve güzel haberleri bekliyor olacağız ama şu aileyle tanışma işinden sonra bir yerden gir yaz çatlarım valla :KK1:
canım ben de özledim valla :KK70:

Herkese iyi haftalar karataydaşlar.bugünden itibaren yeniden karatayıma sıkıca sarılıyorum.

kahvaltım: ( 12.30 geç kalktık kızımla,biraz da oyalandık)
300 ml su
2 yumurta+1 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
10 ad zeytin
2 kk (60 gr) beyaz peynir
1 çay bardağı (25 gr) ceviz
3 ad. kuru kayısı
1 fincan kayısılı form çay
afiyet olsun süper menüü :KK66:
sabah : 2 yumurta ve lorlu omlet

öğle .: 1 tabak kuru fasulye
1 kase cacık

herkese afiyet olsun...

sana da afiyet olsun canım... regl dönemin hem daha çabuk verirsin :KK1:

kızımı uyuttum kosu bandına gunlerdır cıkmadım bırı benı durtsun masalım bısey de bana kalkayım hemen:KK43:((

öğle menümü de yazayım kızlar..

1 tabak dolusu nohut
1 kase cacık
2 tane söğüş domates

şimdiye kadarda ancak 1litre su içebildim:KK43:

Masalcım seni çok özleyeceğiz ama senin de özlediğin geliyor.:KK12:kendine çok iyi bak iyi eğlenceler...

ben hala spor yapmamakta diretiyorum başlıyorum 2 gün yapıyorum sonra yine foss :KK14:

hayatı ve kiloları sıfırlamak :13:

regl dönemlerini seveceğimi hiç tahmin etmezdim. umarım verirsin 300 ü de:KK52:

çok ayıpppp spor bırakılırmı:KK20::KK20::KK20::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
ben şu 20 gündür bırakmadıysam daha da bırakmam herhalde. normal şartlarda 4. gün bende spor iptal oluyordu.:KK17:

sanada çok ayıp:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

pegasusum spor salonu anlaşmam 3 aydı,bitti..yenilemedim çünkü çalışırken araya onu da sokmak zorluyodu beni...eşim dostum hep şikayetçiydi..velhasıl evde yapmaya başlamalıyım,pc yok bende lesli filan yapamam ama en azından sporda öğrendiğim aerobik hareketleri yapsam akmasa da damlar misali...

Saphiracım hoşgeldin,İstanbul nasıl geçti ?

inşallah veririm hiiiç kaçamak yapmadım bu ara yılbaşına kadar yapmayıda düşünmüyorum :KK1: şöyle 56 yı ucundan görsem ne kadar güzel olur :KK9:
spor yapmak lazım ama buralar çooook soğuk dün gece bi ara -5 ti hiç dışarı çıkmak istemiyorum alışverişi bile eşime söylüyorum gelirken o yapıp geliyor :KK1:

afiyet olsun canım ara verme bu kadar özlettin kendini..

Hadi bakalım booool keyifli tatiller seni ve güzel haberleri bekliyor olacağız ama şu aileyle tanışma işinden sonra bir yerden gir yaz çatlarım valla :KK1:

afiyet olsun süper menüü :KK66:

sana da afiyet olsun canım... regl dönemin hem daha çabuk verirsin :KK1:

işaalllah cnm işaaalllaaah :)

kızımı uyuttum kosu bandına gunlerdır cıkmadım bırı benı durtsun masalım bısey de bana kalkayım hemen:KK43:((
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Papadiya koşu bandına çıkacak daha çabuk kilo verecek
papadiya koşu bandına çıkacak daha çabuk kilo verecek
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

papadiyacım seni koca bir karatay ailesi olarak dürtüyoruz..hadiii hemen koşu bandınaaaa:KK64::KK64::KK64:

Papadiya koşu bandına çıkacak daha çabuk kilo verecek

kızlar supersınızzzzzzzzzzzzzzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
kactım bennn 40dk sonra burdayımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
:KK54:

pegasusum spor salonu anlaşmam 3 aydı,bitti..yenilemedim çünkü çalışırken araya onu da sokmak zorluyodu beni...eşim dostum hep şikayetçiydi..velhasıl evde yapmaya başlamalıyım,pc yok bende lesli filan yapamam ama en azından sporda öğrendiğim aerobik hareketleri yapsam akmasa da damlar misali...

hımmmm anlaşıldı, bağışlanabilir.:KK1: çözüm üretsek. Evde dvd yada cd player varsa lesli yi uygun formatta yazdırsan cd ye olabilirmi ki aceeebaaaaa:KK54::KK57:

hadi çabuk kalk burda durup bizleri okuman boşuna kalk yoksa kız uyanıcak:KK57::KK57::KK57:

öğlen menüm :

1 kase bol pulbiberli mercimek çorbası
1 tabak bol bulpiberli kurufasulye
1 kase kıvırcık-havuç salata

desene masal..sana yeniden aşık olacak..:KK69::KK69:

Olsun artık yaa kaç aydan beri spordur diyettir uğraşıp duruyorum.
Şöyle güzel bir karşılık alayım da gelince motivasyon olsunn .

İnşallah Gamzecim güzel haberlerle gelirimm, girerim girerim haber veririm mutlaka size ...

hımmmm anlaşıldı, bağışlanabilir.:KK1: çözüm üretsek. Evde dvd yada cd player varsa lesli yi uygun formatta yazdırsan cd ye olabilirmi ki aceeebaaaaa:KK54::KK57:
Eve yeni bir Tv alınca (malum hırkız çalmıştı ya) bu önerine bakacağım canım çok teşekkürler...

öğlen
1 yumurta
biraz ceviz
5 zeytin
2kk peynir

yoort vardı yemeye vaktım bile olmadı 5dk bunları yedim

okuma yazma kursu için teyzeler gelmeye basladı

su an oturdum tam 1 saat 40 dk dır 10 teyzeye ders anlatmaktan ayaklarıma karasular indi ve sırtım ter içinde kaldı :KK37::KK37::KK37:bu kadar zor olacacğını bilmiyordummm:KK43::KK43: bi yandan deli ben seviniyo spor oldu deyiii:KK53::KK53::KK53:

X