Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bildirimler cuma günü canım benim listede ilk bildirimim olacak sanırım senin de kolay gelsin...

benim de benim de listede ilk kez ismim görünecek bu hafta listeyi kim yapacaksa ona söyleyelim bizi eklemeyi unutmasın valla geçen hafta giremedim çok üzüldüm bu hafta listedeyiz inşallah...

yoğurtlu sarımsaklı yer elmasını nasıl yapıyorsun.ben yemeğini yapıyorum zeytinyağlı.
tarifini verirsen sevinirim.

şimdik şöyle oluyor 2 adet pancar alıyoruz pazardan bordo renklidir onlar evet turba benzer ama daha koyu onu rendeliyoruz onun iki katı kadar yer elmasını da alıyoruz hepsini rendeleyin sarmısaklı yoğurda bulayın (miktarına siz karar verin arzuya göre) tuz ekin biraz zeytinyağı olabilir mesela, sonrası işte afiyet olsun kızlar
not: rengi pembe oluyor pancardan dolayı çok güzel oluyor görüntü iştah açıyor, ayrıca kırmızı pancar çok faydalı kızlar bulursanız mutlaka tüketin mevsimi şimdi :))
öpüyorum sizi :))

canım bıraz önce izledim sütü 1 taşım kaynatcakmısız ya bende cok kaynatıyordum. napcamı sasırdım ya cocuklar kutu sut ıcıyorlar köy sutunu ıcmıyor ya kafam allk pullak kutu sutte bozulmus proteın olusuyormus oda zararlıymıs faydasız tanrım kızıma zarar mı içirdim offff cıldırmamak elde degıl ya öğrencılerım baslenmeye kutu sut meyve suyu getırıyor ne yapılmalı ya

slmlarrrrrrrrrrrrrrr nassınız kızlaaarrrrr..
bugünkü mneümmm toptan sizlerle...

sabah
1yumurta
2 kk peynir
3 zeytin
bir tutam maydanoz
biraz fıstık
1 kuru kayısı

öğle
1 tabak etli nohut
1 kase ketentohumlu yoğurt

anladım canm tamm o zman sorun yok.. uzun süredir diyet yapıyor ve kilo veremiyomusun ? sağlık kontorülünden hiç geçtinmi ? gizli gıda alerjiside kilo vermeyi engeller..

bilgilerni yolla ticker yapıverem canım hedefin -simdiki kilon-baslangıç-boy

lütfen lütfen bana da yaparmısın ?nasıl yapıldığını anlamadım nasıl kendı sayfama ekleyecgım?ılerlemeyı nasıl yapacagım?
başlangıc kılom 101.2
şimdi 98.5
boy :166 cm

teşekkürler

anladım canm tamm o zman sorun yok.. uzun süredir diyet yapıyor ve kilo veremiyomusun ? sağlık kontorülünden hiç geçtinmi ? gizli gıda alerjiside kilo vermeyi engeller..

Yüksek derecede insülin direnci var. Bunu farkedene kadar tabi ki epey metabolizmayı bozduk. O yüzden bu diyete başladım ve bana uygun olduğunu düşündüm. Umarım olumlu sonuç verir.

kızlar ben hiç acıkmıyorum.. bu normal mi sizce.. daha önce bi yerde okumuştum sanki karatay diyetinde doğru beslenildiğinde acıkmamak gerekiyormuş.. eğer acıkıyorsan yanlış besleniyorsun demekmiş diye okumuştum.. doğrumu bilmiyorum eğer doğruysa doğru iz üzerindeyim galiba.. bu arada hem regl oldum hemde soğuk algınlığı ve boğaz ağrım var..acayip c vitaminli ekşi şeyler yemek istiyorum siz neler yapıyorsunuz bu gibi durumlarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…