Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım teşekkür ederim bilgiler için....

sudennaz 29 yasındaymış dün bende sormustum aynı soruyu

ben pek inanmadım ama neyse :)

loxa dediklerin çok doğruu kitaba bugün başlıyorum yazdığın kısımlarıda karıştırırken okudum haklısın aslında yapmak istedikten sonra yapılır elbet bahane bulmamak gerek herşey bize bağlı tavuk ve yoğurt konusuna el atıyorum artık sağolasın tekrar hatırlattığın için teşekkürler ha birde soruldumu kitapta var mı bilmiyorum ama maden suyuda yasaklımı oluyor oda gazlı içecek ama maden suyu faydalı diye biliyorum:44::44:

Ben 1 aydır tavuk yemiyorum. Onun yerine balık tercih etmeye çalışıyorum.
Bugün öğlen mesela bulgur pilavı yedim onun yerine sizce mantıklı mı?

Aşk olsun kızlar ya. Ne biliyim tahmin ettim ama ilk defa kısaltmasını okudum.
Burası çok şeyler öğretiyor insana.
Kırıldım ben size ama (
kırılma kırılma sudenaz yaa takılıyos işte ya annem süt içme falan dedi yazmışsın ya ben seni 16-17 yaşlarında düşünmüştüm hani ne bileyim yazılardan sorulardan öle sanmıştım ama kırıldıysan tek kelime demem ben kırılma ne olur öperimmm

1 kase yayla çorbası (maalesef pirinçliydi ama çoook çok lezzetliydi ve lokantacımıza ben rica ettim yapsın diye...)
1 tabak beşamelli fırın karnıbahar ( börek gibiydi aynen,unu az konduğundan evde de beşamelli yemekleri arttırabiliriz canımız börek isteyince! )
1 kase yeşillikli salata
5-6 tane ceviz +2 kuru erik(sabah yememiştim)
Omega 3*2

ayyyy evet yaaa. Fenalık geldi bana hergün tartıl tartıl... Olumsuz etkileniyorum bende vallahi.anneme vereyim tartıyı saklasın bari ocak sonuna kadar.

Ikimizede hayırlı olsun strawberrym
hayırlı olsun canmcım bencede bırak tartıyı.. nerdeyse tartıyı ayağıma yapıştırıcam öyle gezecem yani
hadi bakalım umarım işe yarar 40 günde baya çokmuş ben duramam :)

....

yarıcak eminim :))

Bugün 2. Öğünüm:
1 yabak mercimekli bulgur pilavı
1 tabak z.yağlı pırasa
1 orta boy mevsim salata

Yok canım bende takılıyorum size.
Annem 5-6 aydır söylüyo süt akşam içiyosun diye. Önce takmıyodum. Sonra acaba doğru mu dedim? O da formuna dikkat eder.
Bende bi size soruyum dedim.Ondan yani?
Bende kocaman öptüm

afiyet olsun yağ olmasın enerji olsun inşallah

Bugün 2. Öğünüm:
1 yabak mercimekli bulgur pilavı
1 tabak z.yağlı pırasa
1 orta boy mevsim salata
naz bulgur pilavı çok olmuş birde yoğurt ya da ayran ekleseydin daha da tok tutardı kanımca

Aşk olsun kızlar ya. Ne biliyim tahmin ettim ama ilk defa kısaltmasını okudum.
Burası çok şeyler öğretiyor insana.
Kırıldım ben size ama (

kırmılmak yok burda arkadaşız ya dünden beri herkes seferber oldu bi ticker için bi yapamadın dert oldu bakıyom sabah sudennz yaptımı diye baktım yapamamıs o kadar yanı kıymetiimzi bil ne kırılması canımcım.

canım paylaşımın için teşekkürler.. fakat bende sabah kalkar kalkmaz yapılan sporları doğru bulmuyorum.. çünkü biz kalktığımızda vücudumuz daha uyanmamış oluyor .. vücut daha uyanmadan spor yapmaya kalkışınca kaslar büyük zarar görüyor aslında.. belki hafif br yürüyüş zararı olmaz. ama hele hele aç karna sabah sporu kesinlikle mantıklı bulmuyorum.. bnm için en idael ve en doğru saat öğleden sonra 3-4 gibi..tavuğu önemsemediğimi söylemek zorundayım.. gerçekçi konuşmak gerekirse karatay hoca ne derse haklı fakat şhir merkezinde yaşıyorum bir çiflikte değil.. herşeyin doğalını bulmam imkansız.. doğal diye yutturulan şeyler de var.. ayrıyetten bazı şeyler bana hiç iyi gelmedi..hoca ekmeğe izin veriyor belirli miktarlarda .. fakat tamamen ekmeksiz bnm bünyemi altüst etti.. bn sabahları bir dilim çavdar ekmeği yiyiyorum.. uyduruk bir yerden almıyorum.. aldığım ekmeğe güveniyorum.. 4 gündür kahvaltımda çavdar ekmeği var ve ben 4 gündür tuvalete çıkıyorum düzenli olarak.. çok lifli ve kalsiyumlu ekmek olduğu için bana yarıyor açıkcası.. onun haricinde hiç bi sıkıntım yok.. tam gaz karataya devam :)

sabah menümü bildirmiştim..9a doğru yapmıştım kahvaltımı..öğle yemeğimi de 1 ed oğru yedim..
6 tane izmir köftenin köfteleri
1 kase yoğurt
2 domates

bolca da su içmeye çalışıyorum..

kahvaltımı da yazmadım bugun:
2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
10 zeytın
1 kırmızı bıber
1 ceri domates
1 kıvı
1 cay brd cevız+yerfıstıgı
3 omega 3
elma cayı
az once cıkıp 20 dk yurudum,sabah da pazara gıtmıstım,yeter bu kadar yuruyus

Öyle canım evet kardeş gibi olduk. Benimde aklım hep burada oluyo.Kızlar naptı? Dur şunu yemeyim sonra nasıl yazıcam diye.Zaman geçtikçe birbirimizi daha iyi tanırız.Öptümm Koccaman....

menüm
SABAH
2 Yumurtadan omlet
10 zeytin
4-5 ceviz
2-3 kaşık çökelek
ÖĞLE
8 Köfte
piyaz
ayran
10 kadar badem
1 hurma(kahvenin yanına illaki canım istiyor.)
SPOR
Ofisten çıkıp deniz kenarında 45 dakika orta tempolu yürüdüm.
Biraz yoruldum ama şimdi güzel bir çay yapıp içersem bir şeyim kalmaz.
Herkese kolaylıklar

sabah menümü bildirmiştim..9a doğru yapmıştım kahvaltımı..öğle yemeğimi de 1 ed oğru yedim..
6 tane izmir köftenin köfteleri
1 kase yoğurt
2 domates

bolca da su içmeye çalışıyorum..
afiyet olsunn

ay yeter elbet ohh menüde miss misss

süper süperrr hiç bir şeyin kalmadığı gibi süper hissedeceksin az sonra eminimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…