Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

papadiyacım ben de de bel fıtığı var ve daha buz yaz gittiğim her doktor ameliyat diyordu. O zaman çok kötüydüm zaten bacağımı da tutmuştu. Gerçekten kilo verince müthiş bir rahatlama oldu. Seni çok iyi anlıyorum. İnşallah ideal kilolarımıza kavuşup o beter hastalığın etkilerinden de korunacağız.

Bence öğünlerin az. Yazan oldu mu bilmiyorum ama şöyle söyleyeyim yumurta 2 ye çıkabilir (bana bir yetiyor ama açlık duygum hiç yok) zeytin sayısını arttırabilirsin (içindeki yağ tok tutar) Ayrıca yumurtayı haşlama değil tereyağında omlet yaparsan daha da tok tutar. Peynir bir avuç kadar olabilir.Cevizi 1 çay bardağına çıkarabilirsin. Portakalı menüden çıkar bence. Kilo verme hedefin varken bilhassa portakal gibi çok şekerli bir meyveyi yemesen daha iyi olur. Öğle menün çok yetersiz. Çorba salata cacık tamam ama mercimek köftelerini çıkarıp oraya seni tok tutacak bir protein almalısın (et, balık, tavuk, yumurta gibi). Ben eğer şirkette o gün sebze yemeği çıktıysa yanına bir kutu ton balığı yiyorum mesela.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

1 tabak ısırganotu+ıspanak yemeği
1 tabak ev yapımı yoğurt ( köy sütü ile ) içine keten tohumu ve kekik koydum.
dereotu+tere+roka+ maydonoz üstüne bolca limon sıktım

pegasusss bu tam karatay olmuş fevkaladeninde fevkinde yanii süper sağlıklııı bayıldımmmm

carmen hemn hemen aynı önerileri yazmışız nerdeyse

Eve iş getirdim bugün, sabah menümü yazıp çalışmaya dönmeliyim Geçmişi okumaya yetişmiyorum...

1.öğün:
Çörekotu+su

Peynir-2kk'dan az fazla
6 Zeytin
1 Yumurta-zorla yiyorum artık:26:-
Roka+kuzukulak
1 lokma ekmek kaymakla
3 badem, 3 fındık

Arada: yeşilçay

işler beni bekler, hepinizi öperim

e inşallah düşmüştür insülin direncin canım.nasıl bakılıyo kanda insülin direncine hangi hormona bakılıyo yni..bakalım ben de omega 3 alayım faydasını görebilecek miyim

Bugün 9. Gün karatay da. Öğlende 1 kase mercimek çorbası, 1 tabak kereviz yemeği yedim. Yeşil çayımı da içtim.

bugün yediklerim

1 yumurta

biraz peynir

4-5 tane fındık

1 incir

2 kuru kayısı

yarım elma

yarımdan biraz az muz

2 bardak papatya çayı şekersiz 1 bardak siyah çay az şekerli

20 dk yavaş seviye bisiklet

Son düzenleme:

Teşekkür ediyorum ilginize.Kolay gelsin hepimize

çizelgeyi yolladım geçmise baksana

sevgili pembekalp,
Tuvalet sorunun varsamuz yemek bu sorunu artırabilir.
Muz yerine başka bir meyve koyarak denesen belkisenin için daha iyi olabilir.
Muz ben de de kabızlık yapıyor.Bir de muzu daha düşük glisemik indeksle yemek isterseniz
tam olgunlaşmamış muz yemek daha iyi bir fikir olabilir.
Platesin basit karın hareketlerinden yapmaya çalış.Barsakları çokgüzel harekete geçiriyor.
(Şahsi tecrübem)
Herkese kolaylıklar...

Bugün 9. Gün karatay da. Öğlende 1 kase mercimek çorbası, 1 tabak kereviz yemeği yedim. Yeşil çayımı da içtim.
ohh mis valla bende sana özendim koştum kayısılı form çayı yaptım içiyorum sıcak sıcakk

eve gidince bir aksilik olmazsa lesli ile yürüycemm:26:

cd si satılıyormu yada nerden yapıyorsun ?

afiyet olsun gayet güzelmiş

teşekkür ederim canım..tavsiyelerini mutlaka dikkate alacağım..özellikle hareketsizlik beni bitiriyor zaten..ben bu sebeple bu sorunu yaşadığımı düşünüyorum.yani hareket ettiğim zaman sorun olmuyor çünkü..spora başlasam mutlaka platesi de deneyeceğim..tekrar saol canım..

link vermiştim ordan takip etmeye çalış bende tesadüf yaptım biraz karışık en sonda çıkan adresi kopyala yapıp profilinde gerekli yere yapıştırıyorsun

link vermiştim oraya bakın lütfen

ya ben yapıyorum çizelgeyi kontrol pnelinde imza bölümü neresi olyo nereye yapıştırcam

eve gidip spor yapmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

omega 3 üm fazla geldi. oturamıycam daha fazla bu masa başındaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…