Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: eve gidip spor yapmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

omega 3 üm fazla geldi. oturamıycam daha fazla bu masa başındaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

al bendende o kadar yaa offf patladımmm bu enerji bana fazla ama eve git yemek yap duş al derken umarım spor yapmaya isteğim kalırbisikletim var sadece eliptik oda sıkıyor beni keşke yürüyebilseydim ama karanlıkta korkuyorum tek başıma off off bir sitede oturmam gerek benimmm :44:

yanlışlarımı düzeltin arkadaşlar.. :)

sabah kahvaltım..

2 yumurta
3 zeytin
beyaz peynir
kaşar peynir ( yasakmı bilmiyorum )
domates salatalık
3-4 adet ceviz içi

öğlen..

et sote
ayran

akşam menü planım

etli nohut yemeği
salata
yoğurt

ne yaptığını anlayamadım canım biraz açar mısın??

leslie ile yürüyüş yazınca internette çıkıyor.Ben indirmek için link bulamadım,bilgisayarı televizyona bağlayıp online olarak yaptım.Oldukça eğlenceli ve çok zor değil.Temel olarak bulunduğun yerde yürüyorsun.Çeşitli videolar var ben kolay olan bir tanesinden başladım.Ben de ilk haftamdayım çünkü henüz.Kolay gelsin.

Evettt. Bu öğlen gittim ve Karatay ikinci kitap ile birlikte omega 3 aldım. Daha kullanmadım. Ama bu akşam itibarı ile kullanmaya başlayacağım omega 3 ümü:) değişiklikleri paylaşırım.

Günaydınnn ohh afiyet olsunnnn eminim yakında düşer ama kilon bence harikaa 55 olmayı çok isterdim :)
canm teşekkürler :) inş umarım düşer umarım sende 55 olursun.. canm rakam olarak kulağa hoş geliyor ama boyum kısa bacaklarım hafif toplu görünüyor:) 5 kilo vermem şart
canım sen yogun spor yapıyorsun hızlı vermeyı bekleme artık,kas yaparsın ve yavas gıder bundan sonra
nasıl yani şimdi spor benm kilo vermemi zorlaştırıyormu :KK1: ee bırakayım o zaman :KK1: niyeee yaa bende istiyorum herkes gibi vermek çok yavaş gidiyor bnmki banane banane ben anlamam :KK19: :KK19:
Tamamiyle haklısın arkadaşım. Motive eksikliğim var desteğe ihtiyacım olduğu için insan bişeyler duymak istiyo... desteğinden dolayı çooook teşekkür ederim. kilo cetvelinden ben de yapmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum yaaaaa :KK43::KK43:

aa ne demek her zaman destek veririm.. sen hiç üzülme bak nasıl gidicek kilolar tıpış tıpış.. merak etme biz onları hep birlikte göndericez :KK1: yardım ederrdim fakat ben gelene kadar halletmişsin bile hayırlı olsun.. dilerim o ağaçları çabuk geçersin :)

yarım saat yurudum dusumu aldım yemek hazırladım yedım ve geldım

öğle menümü bildireyim :

yarım kase mercimek çorbası
6 adet küçük ızgara köfte
2 bardak ayran
afıyet olsun cok guzel bır menu

Desteğin için çok teşekkür ederim.Ben sabah çok erken kalktığım için mecburen 3 öğün yiyorum.İşim de oturarak o biraz kötü.Ama akşamları falan yapıcaz artık birşeyler.Cumayı heyecanla bekliyorum.Benim ilk cumam olacak.Umarım yaptıklarım işe yarar.:)

[QUkesınlıkle ıse yarar bu hafta yaramasa bır sonrakı hafta duble sonuc alırsın bu beslenme seklıyle kılo vermeyen dınc hıssetmeyen kımse yokkolay gelsın hepımızeOTE=pegasusun;22251668]1 tabak ısırganotu+ıspanak yemeği
1 tabak ev yapımı yoğurt ( köy sütü ile ):KK53: içine keten tohumu ve kekik koydum.
dereotu+tere+roka+ maydonoz üstüne bolca limon sıktım:KK8:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK[/QUOTE]

super menu afıyet olsun

Merhaba kızlar
Hala geçmişi okuduğumdan kimseye yorum yazamıyorum.
Menülerimi yazayım :

Dün akşam :

Misafirlikteydik,değişik bir yemek yedim :18:

Lahana turşulu+taze barbunyalı rumeli yemeği (fena değildi)
Tarhana çorbası
Bir kaç çatal peynirli makarna:KK17: (Kendime anlam veremiyorum.:26:)
Turp-havuç salatası

Sonra çayla birlikte 1 ad.tutku bisküvi.:18:
1 çay kaşığı çilek reçeli:18: (Biri beni dövsün diyeceğim ama elimde değil sanki aşeriyorum.,inş.hamileyimdir.)

Bu sabah :
Tek yumurtalı klasik karatay kahvaltısı
az miktarda badem
çay

Öğlen:
Rosto köfte+1 kaşık kadar püre:KK22:
1-1,5 kepçe civarı mercimek çorbası (aşçıya isyan ettim artık başka çorba diye,yarın yayla yapacak inş.)
1 kase havuçlu yoğurt (bundan da sıkıldım mecburiyetten yiyorum)

Ara:
omega3*2 ad.
1 kutu süt

Akşam yemeğim kısmetse;
"Beşamelli kıymalı mantar + yoğurtlu biber kavurması" olacak...

carmencım gecmıs olsun. bende bel fıtıgı 8seneden berı var ve doktor 8 sene once amelıyat demıstı olmadım kılo vermek herseyde oldugu gıbı bu konudada en etkılı cozum bence

Malum video paylaşım sitesi y.t girilir ve "tıffany rothe" aratılır. çok eğlenceli. Ben bunu yapıyorum hiç canım sıkılmıyor. Bakın bence

kaç tane hangi marka alıyosun.ben şimdi aldım.mr..cap 2 tane içmeyi düşünüyorum ne dersiniz?
aynısından kullanıyorm sabah kahvaltıdan sonra 4 adet

al bendende o kadar yaa offf patladımmm bu enerji bana fazla ama eve git yemek yap duş al derken umarım spor yapmaya isteğim kalırbisikletim var sadece eliptik oda sıkıyor beni keşke yürüyebilseydim ama karanlıkta korkuyorum tek başıma off off bir sitede oturmam gerek benimmm :44:

allahm sesımı duydu. Erken paydos. Evede yürüyerek gidiyorum ben 30 dakıka. Sabahda:KK1:

evettt. Bu öğlen gittim ve karatay ikinci kitap ile birlikte omega 3 aldım. Daha kullanmadım. Ama bu akşam itibarı ile kullanmaya başlayacağım omega 3 ümü:) değişiklikleri paylaşırım.
:KK52:hayırlı olsunnnn

:KK51::KK51::KK51::KK51:
sizi okumak beni gaza getiriyor iyiki varsınız kızlarrrrr..
ee bugünkü menümü toptan yazim bari bende..

sabah
1 yumurta
1 kk kaşar-koyun peyniri
1 zeytin
biraz çiğ fındık
maydanoz
1 hurma
2 kuru kayısı

öğle yemeğinden 1 saat önce
2 kuru kayısı daha...

öğle
1 küçük amasya elma
1 portakal
büyükçe kase yoğurt
4 ceviz...

bugün meyvelerim fazla olduu:26:

benimde acayip spor yapasım var bugün nedenseee...
sizin gibi takviye vitaminde almıyorum ama:KK9:
akşam okula gitmek zorundayım malesef inşallah haftasonunaa

1.öğün: klasik karatay kahvaltısı
2.öğün : mercimek çorbası+patlıcanlı et+ayran
3.öğün: tavuklu salata + 1 avuç kuruyemiş

X