Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ıkızcım ellerıne saglık senı ve herkesı tbrık edıyorum ıyıkı varız
sağol canım...
Ikızcım ellerıne saglık 9. Olmusum kızlar bu hafta ucmuslar HARİKAYIZZZ
sağol canım,maşaallahın var senin...ama bu hafta herkes iyi...
arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum.motivasyon kaynağımsınız.bu listeye ben de renk katmak isterim saphıraya duyurulur:))))

sağol canım saphiraya bildir,eklenirsin sende...

Bildirim: 16.12.2011
Rumuz: bezgin_bekir
Başlangıç kg: 60
Geçen hafta: 54.1
Bu hafta: 53.8
Fark: -0.3 kg
Toplam fark: - 6.2 kg
Beden: 36
Spor: haftada 5 gün koşu+yürüyüş
Boy: 1.58
Hedef: 49

bence yanında salata da yiyebilirsin.ben 1 çeşit yemek 1 kase yoğurt ve bol salata yiyorum ve doyuyorum.salataya keten tohumu da atıyorum mutlaka afiyet olsun

Tamam o zaman yanına güzel bir de salata yaparım.
tamamdırr.

Kızlar hepinizi tebrik ediyorum harikasınız ne güzel bir liste olmuş öylee .

arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum.motivasyon kaynağımsınız.bu listeye ben de renk katmak isterim saphıraya duyurulur:))))

Arkadaşlar hepinize merhaba.Arkadaşlar diyorum çünkü ben 5-6 gündür yazdıklarınızı okuyorum ve sanki sizleri tanıyor gibiyim.Aktivasyon işlemlerindeki aksaklıktan dolayı ancak bugün katılabildim.Ama pazartesiden beri ben de sizlerden öğrendiğim gibi besleniyorum.Biliyorum daha sadece 5 gün oldu ama kendimi inanılmaz iyi hissediyorum.Daha önce sayısız diyet ve bir kaç diyetisyen ve endokrin uzmanı deneyimine rağmen başarılı olamadım.Hele o tecrübelerdeki ilk günleri hatırlıyorum da şimdi yaşadıklarımla alakası bile yok.Resmen cehennem azabı gibiydi.2 ver 5 al şeklinde yıllarım ziyan oldu.Haşimoto tiroidim var ve sürekli ilaç kullanıyorum.Sürekli uyumak isterdim 5 gündür inanılmaz ama çok enerjiyim.Oysa bana muhakkak günde 6 kez yemem söylenmişti.Aksi halde tiroidim için kötü olurmuş.Ne olacak bilmiyorum ama bu riski alacağım.Bir kaç hafta deneyip bu iyilik durumu devam edecek mi bakacağım.Kilo vermeyi de başarırsam tadından yenmez.Yıllardır diyet yapmaya alışmış biri olarak son zamanlarda yarı aç yaşadığım halde kolayca kilo alıyordum.Bu kadar çok yemek benim için yeni bir durum tek korkum cumaya tartıya çıktığımda kendimi kilo almış görmek.Ama sizin yazdıklarınız bana cesaret verdi.Ve gariptir şimdiden hafiflemiş hissediyorum.Desteğinize çok ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.

Kızlar bakıyorum da ben başlarda liste yapanlardanım,listemiz ne çok kalabalıklaşmış
ikizcim eline sağlık valla,herhalde ben bu kalabalık listeyi oluşturamam

Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,10 zeytın ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta (yumurtalar cok lop olmayacak).
Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar.......2. Öğün(ogle):Bır tabak nohutlu pancar koku yemegı,bır tabak dereotlu rokalı yogurt,bır ıncır,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,3fıncan Turk kahvesı

Spor: 3 saat ev ısı yaptım ,az yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a122..jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 55
kızlaaaar herkesi tebrik ederim. ayın küçülmesi bize yaramış mı ne

masalcım senin de hem rahatsızlığın vardı bu hafta hem de ben de arkadaşların dediği gibi baktım da pek bir şey yememişsin belki bunlardandır. sıkma canını, haftaya daha iyi olacaksın

merhaba aramıza hoşgeldiniz menülerinizi de paylaşırsanız buradaki tecrübeli arkadaşlar yorumlar böylece hataları da en aza indirmiş olursunuz ben öyle yapıyorum 16.günüm bugün dediğiniz gibi tokum ve kendimi inanılmaz hafif hissediyorum.kolay gelsin şimdiden:))

Hosgeldınız ,bıldırımler yapın katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,cuma gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, cuma gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın ? Hepımıze

kızla ben spor yaparken mesela bisiklet sürerken bacaklarım kaşınıyo mesela ara verip bi kaç gün sonra yaptığımda oluyo böyle ..sizce neden..

Kizlarrrrrrrrrrr tebriklerrrrrr Valla listeye girdigim ilk haftada 3. siraya girebilmek cok iyi geldi...Ikizcim seninde eline ve emegine saglik

Canim Saphira yazmisti. Ona Listeye girmek istiyorum diye özel mesaj atman gerekiyor.

Canim hos geldin aramiza benimde yaklasik 3 hafta oldu karataya baslayali. Bende hic aclik hissetmiyorum. Spor yapmaya calisiyorum.Cok su iciyorum.
Veee inanilmaz enerji doluyum. Inan bana bu beslenme sekli harikalar yaratiyor. Hadi bakalim sanada kolay gelsin...

bende diyet hakkında bildirimler yapmak istiyorum
Hosgeldınız ,bıldırımler yapın katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,cuma gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, cuma gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın ? Hepımıze

kızla ben spor yaparken mesela bisiklet sürerken bacaklarım kaşınıyo mesela ara verip bi kaç gün sonra yaptığımda oluyo böyle ..sizce neden..
Bendede spor yaparken o kasinmalar oluyor. Bence deri geriliyor kaslarin sismesinden dolayi. Oda kasinti yapiyor tatli tatli...

Masalcım boşver akışına bırak canım ben öyle yapıyorum. Belki spor yaptığın için kas kütlende artış oldu bu artı olarak yansıyor ama belki yağ kütleni azaltmışsındır. Her şey yoluna girer canımcım.

Gülcüm haklısın ben de ne zamandır tartılmıyordum zaten. Kilo gitse de gitmese de ben böyle devam edeceğim. Yalnız ben sabahları çok zor yiyordum zaten ceviz bademi onu kaldırdım. Canımın istemediklerini yemek istemedim. (Ekmek yemiyorum zaten) Ben aslında şunu öğrendim listeleri harfiyen uygulamak yerine vücudunun sesine de kulak vermek. Sabahları iki yumurta yiyemiyorum örneğin o nedenle bir yumurta yiyorum. Genel prensiplere uyarak miktar ve çeşitlendirmeyi yapabiliriz.

Sevgiler,

Kızlar bugünkü yediklerimi paylaşayım :

Sabah
1 yumurtalı klasik karatay kahvaltısı
6-7 ceviz
1 elma
1 mandalina
2 kuru kayısı
2 kuru erik
(meyveler çok mu oldu acep,kayısıyı wc için yedimdi gerçi)

Öğle
1 kepçe mercimek çorbası
1 tabak ayşe kadın fasulye
1 kase yoğurlu havuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…