Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bildirim: 16.12.2011
Rumuz: MUCIZEM19
Başlangıç tarihi: 05.11.2011
Başlangıç kg: 68
Geçen hafta: 63.5
Bu hafta: 62
Fark: -1.5 kg
Toplam fark: - 8 kg
Beden:42-40
Spor: maalesef yok
Boy: 1.58
Hedef: 52

süpersin canım sen temmuzda tatilede umreyede gidersin inşallah
tebrikler

canm tebrikler ne güzel kilo veriyorsun öyle bu hızla beni geçeçeksin :)

canm ne tuhafı tam tersine hayatı yaşamayı biliyorsun

sağol canm :)
sağol canım tartımla iyi geçiniyoruz bu aralar
sen ortalarda pek gözükmüyorsun sanki
zayenepfaza ileteyim bunu duyuramadı sesini bu arada tebrikler saphıracım herşey dahil menüyle kilo verdin aman nazar değmesin

senden de razı olsun canım benim ne demek

Tebrıkler HARİKAYIZZZ

teşekkürler Gül sizler olmasaydınız bu kadar azimle gitmezdi bu iş sinir oluyorum etrafımdaki hemcinslerime 2 ay önce yazın görmeyip ilk gördüklerinde ayy kilo mu aldın sen diyenler şimdi ağızlarını açmıyorlar zayıfladın demek zoruna gidiyorsa sende bi değişiklik var de be kadın aaaa

:

zayenepfaza ileteyim bunu duyuramadı sesini bu arada tebrikler saphıracım herşey dahil menüyle kilo verdin aman nazar değmesin

canım nickini yazdığın arkadaşımızı hatırlayamadım.Kendisi özel mesaj atarsa onu da not alayım

teşekkür ederim canımmm

canım nickini yazdığın arkadaşımızı hatırlayamadım.Kendisi özel mesaj atarsa onu da not alayım

teşekkür ederim canımmm

tamam canım foruma girdiğinde ben söylerim ona listeye giremedim diye bugün tartılmayacağım yazmıştı sabah kıyamam

Tebrıkler HARİKAYIZZZ

Tebrıkler HARİKAYIZZZ

Bildirim: 16.12.2011
Rumuz: fatos56
Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg: 112
Geçen hafta: hatırlamıyorum
Bu hafta: 101.400
Fark:
Toplam fark:
Beden:en son 50 52 ıdı ama sımdı bılmıyorum
Spor: yok
Boy: 1.10
Hedef: ınebıldıgım en alt sevıyee suan ıcın kısa hedefler

amin canım Allah hepimize kolaylıklar versin..inşallah yazın umreye de gidersin..bizim için de bol bol dua edersin..
ya sormaa..şu kaçamaklar olmasa belki biraz daha kolay kilo vericez haklısın ama işte o kadar sağlıksız beslenmeye alışmışızki..insanın canı çekiyo.ama dediğin gibi bişey yiyip kaçamak yaptın mı herşey başa dönüyo..bana çevremdeki herkes ay nasıl diyet yapıyosun..ben hayatta diyet yapamam falan diyolar..ben de onlara en güzel cevabı şöyle diyerek veriyorum.."ben diyet yapmıyorum.ben doğru bir şekilde sağlıklı beslenmeyi öğreniyorum ve onu uyguluyorum diyorum" bakıp kalıyorlar yüzüme..ama gerçekten öyle.o kadar yanlış beslenmişiz ki bu zaman kadar..şimdi kaçamak bile yapsam kendimi o kadar suçlu hissediyorumki..yemesem daha iyi yani o kadar..
ben de senin gibi yeş,l çay içmeye başlayacağım..arada içiyorum ama çok sık değil..artık sıklaştıracağım..tekrar azmini tebrik ederim..maşallah

Bildirim: % +3.13
Rumuz: eski_bir_masal
Başlangıç tarihi: 05.09.2011
Başlangıç kg: 64.4
Geçen hafta: 57.5
Bu hafta: 58.2
Fark: +1.8
Toplam fark: 5.1
Beden: 38
Spor: 6 gün pilates bazı günler yürüyüş
Boy: 170
Hedef: 55

Kızlar moralim çok bozuldu niye böyle oldu, ne olur bu hafta beni iyi takip edin.
Haftaya da böyle olursa pes edeceğim.

Tebrıkler HARİKAYIZZZ

teşekkürler..bu hafta spora kesin başlıyorum..o zaman daha çokkkk vereceğim inşallahhh

Allah Allah niye böyle oldu acaba canım :26: çok spor yapıyorsun ondan mı oluyor acaba :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…