Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bildirim: 1,69 %
Rumuz: mattika
Başlangıç tarihi: 09.09.2011
Başlangıç kg: 60.6
Geçen hafta: 59.2
Bu hafta: 58.2
Fark: -1
Toplam fark: 2.4
Beden: 38-40
Spor: yürüyüş
Boy: 165
Hedef: 55

geçen hafta aldığımı verdim yine. haftaya yeni kilo vercem inş.

ikizcim özeline msj attım, farkı +1 yazmışım orda, buraya yazarken düzelttim. 1 kilo verdim çok şükür.
yüzdemi de hesapladım zaten.

Son düzenleme:
Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,10 zeytın ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta (yumurtalar cok lop olmayacak).

Eklentiler

• $a122.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 74
kızlarrr..bu kabızlık için maden suyu da iyi geliyor aslında ama canan hocanın maden suyu ile ilgili yaklaşımı nedir bilen var mı?kitabını okuyorum ama daha denk gelmedim böyle bir şeye?ben severim de içmesini.ondan merak ettim..

güzel bir sürpriz olmuş gamzecimm maşallah süper giitmişş

300 gr 300 gr dır saphiracımm çok önemli bizim içinn tebrikler cnmm

canım teşekkürler.zaten bu hafat o kadar çok kaçamak yaptım ki,heleki bir gün günüm vardı Allah ne verdiyse yedim.ona rağmen 300 gr ekside olmak beni çok sevindirdi.Aynı çıksaydım da sevinecektim,(+) olurum diye düşünürken :124:

azmini tebrik ediyorum harika gidiyorsun bence

bu diyetle ilk defa bu kadar umutluyum.kendimi germeden yemege saldirmadan ac kalmadan veriyorum kilolari cok rahatim arkadaslar.basaracagim inat ettim yapacagim kocamlada iddaya girdik en fazla 125 olursun diyor bende 100 e inecem dedim inatlastim tabi birazda bana gaz vermek icin yapiyor.1 temuzzda 100 kilo olacam diye iddaya girdik iddayi kazanirsam bir hafta tatile yazlari hep gidiyoz zaten ama idda iste vede umreye goturecek beni insallah.umarim basaririm.

canım arkadaşlarım kilo veren ve almayan herkesi çok tebrik ederim.maşallah topiğimize alla her hafta sonuçlar mükemmelll :124:
alinyazimkaderimsin canım sen nasıl bu kadar çok veriyorsun valla maşallah suphanallah çok tebrik ederim canım.Menülerini de biliyorum hep çok mükemmel,hiç kaçamaksız devam ediyorsun süperrsinn

Ben de kutluyorum bu faal anneyı,300 gr 300 gr dır

günaydınnn kızlarr idealist tebrik ederim canımcım dikkat et düğüne gelin kalmayacak
canm tebrikler ne güzel kilo veriyorsun öyle bu hızla beni geçeçeksin :)
ya nasıl özendim sana evimin temizliğini bitirip hamama gidesim geldi sonra eve gelip örgümü örmek ayy haftaya yapmalıyımm bendee kese köpük ohhh :)) sabah sabah tuhafmıyım neyim
canm ne tuhafı tam tersine hayatı yaşamayı biliyorsun
Evet çok güzel bir paylaşım çok teşekkür ederiz.

sağol canm :)

1.öğün : 2 yumurtadan peynirli omlet+ 1 bardak süt + fındık fıstık ceviz badem

benim kilolar çok nazlı böylee yavaaş yavaaş salına salına gidiyorlar kızlar bu ne hız her hafta nasıl kilo veriyorsunuz anlamıyorm :)
neyse birazdan sporumu yapacağım :)
bu arada canan hocanın 2. kitabını aldım okucam :)

Tebrıkler HARİKAYIZZZ

40 günde 13 kilo..süper maşallah
tebrik ederim canım..darısı bizlere inşallah

benim kilo cok fazla olunca fazla gidiyor kilosu az olanlarda biraz daha yavas gidiyor.
allah herkese kolaylik versin kilo basa bela sismesi kolayda inmesi zor oluyor arkadaslar.
ama inanin arkadaslar hic kacamak yapmadan birazda protein agirlikli beslenince gidiyor kilolar.ben bugune kadar hic kacamak yapmadadim yaptigim tek kacamak bir kac dilim sucuk kacamaklarda cok etkiliyor kiloyu.diyeti yapip yapip yedigin bir dilim kek batiriyor en basa doner gibi oluyor insan en guzeli karnini saglikli seylerle doyurmak o zaman insanin cani bisey istemiyor.bide ben bol yesil cay iciyorum istahi kesiyor karni sisiriyor cok faydasi oluyor.
bide kayisili form cayi bagirsaklara cok fayda ediyor.

herkese allah kolaylik versin.

Arkadaşlar,listeye girmek isteyen arkadaşlarımız bana özel mesajla bildirsinler lütfen.Topiğimi maşallah çok kalabalık olduğundan ve paylaşım çok olduğundan takibi çok mümkün olamıyor.''Ben listeye girmek istiyorum.Beni liste adaylarına ekleyin.Ben de sıram geldiğinde listeyi yaparım'' diye mesaj atın bana,hemen liste adaylarına aekleyeyim sizi.2 hafta sonra da listede yerinizi alın

Az veren çok veren herkese

ve deee

Saphıracım ben de bayramda tatlı kaçamaklarıma rağmen vermiştim

biliyormusun senin sayende bu bolumu hazirlamissin bizde faydalaniyoruz allah raz olsun.kadinlar kulubu sayesinde cok disiplinli devam ediyorum bakalim hayirlisi.bide dedigin gibi hic kacamak yapmadim gerekte duymuyorum cunku saglikli olan yiyeceklerden doyasiya yiyorum karnimda tok gozumde tok oluyor.ah bide spor yapabilsem ayagimdan rahatsizim terapi goruyorum amabirinci aydan itibaren sporada baslicam o zaman daha sikilasirim herhalde.spor yapmasamda durmuyorum aksama kadar hareket halindeyim.

gulcum sanada tesekkur ederim beni destekleyen tum arkadaslarima tesekkur ediyorum.

Tebrıkler HARİKAYIZZZ

Tebrıkler HARİKAYIZZZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…