Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

[Bildirim:16.12.2011
Rumuz: sekerkiz67
Başlangıç tarihi: 25.10.2011
Başlangıç kg: 85.50
Geçen hafta: 78.30
Bu hafta: 78.80
Fark:+0.500
Beden: 44-42

Allah Allah niye böyle oldu acaba canım :26: çok spor yapıyorsun ondan mı oluyor acaba :26:

ben bi ara spora gitmiştim ve spor hocam bana ilk bi kaç hafta vücudun şişer kilo almış gibi olursun falan demişti..ama sonra düzene girer,sıkılaşmaya başlar ve yediklerine dikkat edersen kilo verirsin demişti..eğer sen de daha önceden bu kadar spor yapmadıysan vücut başlangıç olarak kendimi korumaya almış olabilir.bence hiç bozma moralini..çünkü bu kadar düzenli ve sağlıklı beslenme bir de spor mutlaka meyvesini alacaksın..karatay çıtırları olacağız hepimiz:KK1::KK54:

ben bi ara spora gitmiştim ve spor hocam bana ilk bi kaç hafta vücudun şişer kilo almış gibi olursun falan demişti..ama sonra düzene girer,sıkılaşmaya başlar ve yediklerine dikkat edersen kilo verirsin demişti..eğer sen de daha önceden bu kadar spor yapmadıysan vücut başlangıç olarak kendimi korumaya almış olabilir.bence hiç bozma moralini..çünkü bu kadar düzenli ve sağlıklı beslenme bir de spor mutlaka meyvesini alacaksın..karatay çıtırları olacağız hepimiz:KK1::KK54:

Yok uzun zamandan beri düzenli spor yapıyorum hemen hemen her gün bazen 1-2 gün dinlendiriyorum o kadar.

Yok uzun zamandan beri düzenli spor yapıyorum hemen hemen her gün bazen 1-2 gün dinlendiriyorum o kadar.

bazen regl dönemlerin de ya da tuzlu beslenildiğinde de vücut su tuttuğu için kilo alınıyo..ama bunlar yalancı kilolar..
eğer böyle bir durum yoksa bile sakın pes etme..vardır vücudunun bi bildiği..arada olur..sakın bırakma diyetini pardon sağlıklı beslenmeyi..tamam mı:KK9:

bazen regl dönemlerin de ya da tuzlu beslenildiğinde de vücut su tuttuğu için kilo alınıyo..ama bunlar yalancı kilolar..
eğer böyle bir durum yoksa bile sakın pes etme..vardır vücudunun bi bildiği..arada olur..sakın bırakma diyetini pardon sağlıklı beslenmeyi..tamam mı:KK9:

Regl dönemimdeyim ama bitmek üzere.
Kalmaz diye düşünmüştüm şişkinlik.
Kabızlık problemim vardı onu da çözdüm.
Bir serumdan olabilir mi diyorum ama onun da ödemi gitmiştir heralde bugüne kadar.
Kaç gün olu tam hatırlayamadım da 4 gün falan oldu sanırım.

Bildirim: 16.12.2011
Rumuz: Burcin79
Başlangıç tarihi: 25.11.2011
Başlangıç kg: 89.9
Geçen hafta: 87.4
Bu hafta: 85.7
Fark: - 1.7
Toplam fark: - 4.2 kg
Beden:44-46
Spor: Leslie 2 mil
Boy: 1.65
Hedef: 62 (aslinda 55)

Mutluyum Allahim hep böyle devam eder insallah...

Regl dönemimdeyim ama bitmek üzere.
Kalmaz diye düşünmüştüm şişkinlik.
Kabızlık problemim vardı onu da çözdüm.
Bir serumdan olabilir mi diyorum ama onun da ödemi gitmiştir heralde bugüne kadar.
Kaç gün olu tam hatırlayamadım da 4 gün falan oldu sanırım.

Kabizlik icin ne kullandin canim yaa en buyuk derdim :KK43:

kızlar ya bi sıkıntım var benim :/ üstüm çok hızlı zayıflıyıo ben daha fazla zayıflasın istemiyorum.. çünkü kemiklerim iri yapılı.. veçok zayıflayınca çok çirkin durucak.. ve eminim 2-3 kilo daha verince çıkacak onlar çıkmasını istemiyorum şu an bile belirgin .. bn bacaklarımı eritmeye çalışıyorum güzel inceldi.. yürüyüş yapıyorum fakat bacaklara oranla çok hızlı zayıflıyo üst bölge.. sadece bacaklarım incelsin istiyorum ne yapabilirim ??

kızlar ya bi sıkıntım var benim :/ üstüm çok hızlı zayıflıyıo ben daha fazla zayıflasın istemiyorum.. çünkü kemiklerim iri yapılı.. veçok zayıflayınca çok çirkin durucak.. ve eminim 2-3 kilo daha verince çıkacak onlar çıkmasını istemiyorum şu an bile belirgin .. bn bacaklarımı eritmeye çalışıyorum güzel inceldi.. yürüyüş yapıyorum fakat bacaklara oranla çok hızlı zayıflıyo üst bölge.. sadece bacaklarım incelsin istiyorum ne yapabilirim ??

merhabalar herkese nasıl tartılan arkadaşların yüzü güldümü?
dün akşam ki menümü yazamadım dün inanılmaz bir halsizlik vardı erkenden yattım. neyse bugün daha iyiyim

dün akşamki menüm:

2 parça ızgara bonfile
bol salata
1 kase yoğurt
biraz turşu

bu sabah kahvaltım
1 bardak süt
1 küçük muz
8 zeytin
1 avuç çökelek
1 kk peynir
1 çay bardağı fındık fıstık ceviz badem karışımı
3 günkurusu

öğlen menüm
1.5 tabak zeytinyağlı taze fasülye
1 kase salata
1 kase yoğurt

su 1 lt limonlu su

Bildirim: % +3.13
Rumuz: eski_bir_masal
Başlangıç tarihi: 05.09.2011
Başlangıç kg: 64.4
Geçen hafta: 57.5
Bu hafta: 58.2
Fark: +1.8
Toplam fark: 5.1
Beden: 38
Spor: 6 gün pilates bazı günler yürüyüş
Boy: 170
Hedef: 55

Kızlar moralim çok bozuldu niye böyle oldu, ne olur bu hafta beni iyi takip edin.
Haftaya da böyle olursa pes edeceğim.
bozma moralini tatlım
birincisi adetin yeni bitiyor ikincisi serumun ödemi adamı 10 gün şiş gezdirir 2 3 kilo farketmişti bende :KK19:
sporun ağır değil ama kas yapıyor olabilirsin buda vücutta su tutar bundan dolayıda olabilir sakın bozma beslenmeni

evet taaa kendisi işte burdayımmmmmm:KK24::KK24::KK52::KK52:
eveeeeet saphıraya özel mesaj at tatlım liste için göremiyor yoğunluktan

pilateste bacak hareketlerine bak tatlım :KK1:

Selam Şekerler,
Misafir var da giremiyorum fazla(Kayınpeder-kayınvalide)
Hemen bildirimimi yapayım, geçmişi daha sonra okumaya çalışacağım:-)

Rumuz: Gozleme
Başlangıç tarihi: 12.09.2011
Başlangıç kg: 68
Geçen hafta: 62,5
Bu hafta: 61,3
Fark: -1,2
Toplam fark: 6,7
Spor: Hemen hergün Pilates+3 gün yürüyüş
Boy: 1.66
Hedef: Şimdilik 60, sonrasına bakacağım:-))

Kızlar moralim çok bozuldu niye böyle oldu, ne olur bu hafta beni iyi takip edin.

+1.8 bu vucuttaki odem olabilir hastalanmissin bazen cabuk atamaz insan serum yemissin e kabizda yeni cozulmus daha hemen moralini bozma haftaya- daha fazla olacak inan :)

masalım kusura bakma ama ben birşey söyleyeceğim...:KK9::KK9:hoca nediyor az yersenizde kilo veremezsiniz..faydalı,sağlıklı herşeyden doyuncaya kadar yiyin.:KK34:..ben bu hafta çok dikkat ettim,sen neredeyse hiçbirşey yemiyordun...:KK17:

Kabizlik icin ne kullandin canim yaa en buyuk derdim :KK43:

aslında çok şey kullandım ilk başta baktım hiç bir şey olduğu yok.
2 hafta falan hiç gitmedim ben.
Sonra biraz zamana bıraktım.
Bu sırada da sabahları kalkınca ayakta 1-2 bardak ılık su içiyorum.
Aç karnına kayısı ile incir yiyorum sonra bol su devam.
Düzenli olmamakla beraber de nar ekşili macun yiyorum.
Keten tohumunu eksik etmiyorum.
Bir de pilates de etkiledi sanırım.
Bu şekilde şimdilik problem yok.

Bir kitapta okudum, kilolar ilk geldiği yerden en son gider.
yani basenlerinden kilo alıyorsan diğer bölgeler gittikten sonra gidecektir.
Tabi az az erir bu sırada.
Pilates yapabilirsin en azından sıkılaştırır ama onlar için sabır gerekli.

bozma moralini tatlım
birincisi adetin yeni bitiyor ikincisi serumun ödemi adamı 10 gün şiş gezdirir 2 3 kilo farketmişti bende :KK19:
sporun ağır değil ama kas yapıyor olabilirsin buda vücutta su tutar bundan dolayıda olabilir sakın bozma beslenmeni

Umarım gamzee .
Haftaya da böyle olacağım korkusu sardı şimdi.
Tamam beslenmeme dikkt edeceğim.
Bir de her sabah kuru incirle kayısı yiyorum acaba onlar çok gelmiş olabilir mi dedim ?

Rumuz: loxandra
Başlangıç tarihi: 10.07.2011
Başlangıç kg: 86.1
Geçen hafta: 73.3
Bu hafta: 71.6
Fark: - 1.7:KK52::KK52::KK52:
Toplam fark: - 15.5
Beden:42
Spor: 5 gun
Boy: 1.67
Hedef:57

oran: %2.3

Arkadaşlar kilo veren almayan herkesi tebrik ediyorum. Alan arkadaşlarımızın biraz geçmiş haftayı incelemeleri gerekiyor sanırım. Artık biliyoruz ki regl dönemi, çok spor yapmak, az beslenmek, kaçamak yapmak gibi nedenler tartıda artıları gösterebiliyor. Bunları inceleyip nerede sorun olduğunu bulmaya çalışıp buna göre davranmak sanırım en iyisi. Kendimden örnek verecek olursam sabahları (zorlanarak) yediğim ceviz bademi kaldırdıktan sonra tartıda aşağıya gidiş başladı.

Bir de bu uzun dönemli bir maraton haftalar ile moralimizi bozmayalım (masalcım sana söylüyorum canım :KK16:)

Sevgiler,:KK16::KK16::KK16:

X