Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet buna katılıyorum..:KK31:10 gündür bulgur yemiyorum,hemen tartıda düştüm..:KK76:2-3 kilo fazla çıkıyordum bulgur yiyince...:KK5:
en fenası bulgur zaten:KK50::KK50::KK50::KK50:

yarın lısteyı kım yapıyo kızlar:44::44::44:
ikizcim yapıyor sanırım.1. saphira...liste yaptı
2. eski_bir_masal...liste yaptı
3.ceylin1907...liste yaptı
4.mattika...liste yaptı
5.loxandra...liste yaptı
6.gul63...liste yaptı
7.idealist33...liste yaptı
8.profit...liste yaptı
9.papadiya...9.12.11
10. ikiz81....16.12.11
11.şekerkız67...23.12.11
12.gamzeed...30.12.11 (yılın son listesi )
13.gözleme...06.01.2012(yeni yılın ilk listesi )
14.alinyazimkaderimsin...13.01.2012
15.bezgin_bekir...20.01.12
16.siyahmiyah...27.01.12
17.burçin79...03.02.12

sana cevap yazdım gormedın mı?

yorgun degılım,arkadas bayagı kızdı heralde ,borek ve kek yapmıstı,onlardan yemeyınce,:KK30:en son ikramlık almıyorum dıye dayak yıycem valla:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:darılırım falan dedi,benı hasta gıbı dusunun sağlıgım ıcın yemıyorum dedım:KK76:

yarın gıdecegımızı arkadas hamıle, bosuna yorulmasın dıye önceden soyledık bız karı koca dıyet yapıyoruz,hiçbirsey hazırlamasın dıye.inş. yapmaz,kendıne de bana da ezıyet:KK1:

oldu canım dıye yazdıgın msj mı onu gordum baska yazdıysan onu gormedım.ya sorma loxı ya su ıkramlıklardan gına gelıyo bazen sırf bu yuzden ben yengeme kahveye gelıyorum artı dıyetteyım sakın yanına bısey olmasın dedım ok dedı de gıttım.ya bu dıyetten once bende yapmayı yedırmeyı severdım hatta ısrar etmıslıgımde vardır ama artık gozum acıldı sglıgımın kıymetını bılıyorum bogazımdan asagı gecen her lokmanın kar zarar oranınıda hesap edebılıyorum.hazırlık yapmasını ıstemedıgın zıyaretlere gıtmeden yarım saat once haber vermek lazımkı evı temızlemekten mutfaga gecemesın ev sahıbı:KK1::KK1:

abov ben yapıyorum iyiki sordun kız.:KK30:unutmuştum:KK17:.nasıl yapacağım ben bilmiyorum.:26:.bir el atın arkadaşlar...:18:

herkesın kılo verme oranın hesaplıyorsun canım.

gecen haftakı kılo ve bu haftakı kılo arasındakı fark/ gecen haftakı kılo

çıkan sonucu 100 ıle carpıyorsun canım.

abov ben yapıyorum iyiki sordun kız.:KK30:unutmuştum:KK17:.nasıl yapacağım ben bilmiyorum.:26:.bir el atın arkadaşlar...:18:

İkizcim verdiğimiz kiloyu önceki haftaki kiloya bölüp 100 ile çarpıyorsun.
Yüzde hesaplıyorsun yani.
2 basamaktan sonrasını da yuvarlıyorsun.

mesala ..

Geçen haftaki kilo : 60
Bu ahftaki kilo 59 olsun
aradaki fark : 1

(1 / 60 ) * 100 = 1.666 ...
Bunu da 1.67 olarak yuvarlıyorsun.

İkizcim verdiğimiz kiloyu önceki haftaki kiloya bölüp 100 ile çarpıyorsun.
Yüzde hesaplıyorsun yani.
2 basamaktan sonrasını da yuvarlıyorsun.

mesala ..

Geçen haftaki kilo : 60
Bu ahftaki kilo 59 olsun
aradaki fark : 1

(1 / 60 ) * 100 = 1.666 ...
Bunu da 1.67 olarak yuvarlıyorsun.

loxandrada anlattı,senlede pekiştirmiş oldum..:KK34:.korktuğum kadar zor değilmiş.....:KK76:
sağolun kızlar....:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

oldu canım dıye yazdıgın msj mı onu gordum baska yazdıysan onu gormedım.ya sorma loxı ya su ıkramlıklardan gına gelıyo bazen sırf bu yuzden ben yengeme kahveye gelıyorum artı dıyetteyım sakın yanına bısey olmasın dedım ok dedı de gıttım.ya bu dıyetten once bende yapmayı yedırmeyı severdım hatta ısrar etmıslıgımde vardır ama artık gozum acıldı sglıgımın kıymetını bılıyorum bogazımdan asagı gecen her lokmanın kar zarar oranınıda hesap edebılıyorum.hazırlık yapmasını ıstemedıgın zıyaretlere gıtmeden yarım saat once haber vermek lazımkı evı temızlemekten mutfaga gecemesın ev sahıbı:KK1::KK1:
:KK1::KK1::KK1::KK1:evet oyle yapmak lazım.

ama o zaman da kabul etmezler musaıt degılım dıye:KK1::KK1::KK1:

şahsen ben de sevmem habersız gelen misafiri:KK57::KK57::KK57::KK57:

strawberym cok güzel bir yazi tesekürler paylasim icin...gercektende bilinmesi gereken önemli bir konu bu..

bence de. Cok guzel bır paylasım olmus :KK71:

evet güzel bir paylaşım bu döneme dayandığınız zaman gerçekten kilolar çok hızlı bir şekilde gidiyor diyete ilk başlanan zaman gibi :KK1:

Arkadaslar paylasimlariniz icin tesekkürler :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hepinize teşekkür ediyorum ne demek paylaşalım ki bilelim motive olalım :KK16:

loxandrada anlattı,senlede pekiştirmiş oldum..:KK34:.korktuğum kadar zor değilmiş.....:KK76:
sağolun kızlar....:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
ıkızcım benkı yaptım sen de yaparsın zor degıl

iyiyim papadiyacım sen nasılsın ?
Çözdüm çok şükür ya böyle bir rahatlık yokmuş valla :KK16:
ıyıym hayatım sabahı ıple cekıyorum ıyıkı boyle bır duzen var ve bız motıve oluyoruz cuma heyecanı yanı:)))
:KK1::KK1::KK1::KK1:evet oyle yapmak lazım.

ama o zaman da kabul etmezler musaıt degılım dıye:KK1::KK1::KK1:

şahsen ben de sevmem habersız gelen misafiri:KK57::KK57::KK57::KK57:
evet kabul etmezler herkes benmı evı yarım saatte kırklasın:KK1::KK1:

özel mesajlarınızı yarın bekliyorum kızlar.....:KK52::KK52::KK52:

tamam canım sabah ola hayrola:21::21::21:

X