Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bildirim: 16.12.2011
Rumuz: idealist33
Başlangıç tarihi: 16.09.2011
Başlangıç kg: 72.8
Geçen hafta: 64.5
Bu hafta: 63.7
Fark: -0.8 kg
Toplam fark: - 9.1 kg
Beden:42-40
Spor: pilatese başladımmm ayollll:KK8::KK8::KK8:
Boy: 1.66
Hedef: 57

tbrkler canım ne guzel bır sonuc

seviancım ben suanda uyguluyorum baslayalı 3 gun falan oldu hemen etkı gormeye basladım en azından şişkinliğim gitti. yanı özü şu ekmeği we sekerı kesıceksın.çok erken kalkıyorsan 3 öğün yemek yıceksın. ama ben 10 gbı falan kahwaltı yapıyorum aksamda 6 gıbı yıyorum çok rahatım.acıkıyorum tabı ama domates salatalık en iyi kurtarıcım... kilo werdikçe yazıcam zaten:nazar:

Merhabalar ben forumunuza yeni katildim...Meyve konusunda tereddutlerim var..vucud icin az da olsa yenmeli degil mi meyve? Karatay diyetinde neden yok? Tesekkurler

selam kızlar çizelgemi ne zamandır değiştirmedim ama 49.kilo olmusum.diyet yanında koşu yapmıştım ama doktorum çok haraketli olduğum için böbreğime zarar olduğunu söyledi.bende protein kaçağı denilen bi hastalık var. Bu yüzden koşuyu bırak dahada zayıflamana gerek yok dedi.Bu yüzden kilo almaya başladıkça diyeti uygulucam.Gerçi kahvaltım karataya uyuyor hemen hemen hergün akşamda 8den sonra yememeye gayret ediyorum.Kuru yemişler öğle yemeğimi kurtarıyor.Fazla acıkmama gerek kalmıyor hepinize kolay gelsin

İlk zamanlar çok normal eksikliğini hissetmen.
Ama zamanla geçecek merak etme.
Alışkanlıklarımız sonuçta .
Onun yerine truf yapabilirsin tatlı isteği için.
Tarifini vereyim hemen.

truf
7-8 adet hurmayı küçük küçük doğrayın,
içine kırılmış ceviz
toz tarçınn
isterseniz gün kurusu kayısı ekleyin
sütle hafifçe ıslatın ve elinizle yoğurun..
sonra küçük toplar yapı buz dolabına üstü kapalı bekletinn..

Kuru kayısıyı ıslatıp kakaoya bulayınca bitter çikolata gibi oluyor.
Tarçınlı süt içebilirsin.
Sabahları kuru meyve yiyebilirsin.
Alternatifler bunlar.
tarife bayıldım paylaşım için teşekkürler

1 saatlik sporumu yaptım ,duşumu yaptım bi güzelde kremlendim oooh şimdi uzanıp örgüme devam edeceğim :KK1:
ya nasıl özendim sana evimin temizliğini bitirip hamama gidesim geldi sonra eve gelip örgümü örmek ayy haftaya yapmalıyımm bendee kese köpük ohhh :)) sabah sabah tuhafmıyım neyim

tesekkurler ,bende bulayım kendıme burdan seksu bırseyler:KK52:
gayet seksüü olmuşun loxa bu cuma herkesler seksii maşallah

Bildirim:16/12/2011
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 83kg Bu hafta:82kg
Fark: - 1kg
Toplam fark:38kg
Beden:44
Spor: Gunde ortalama 30dak saat ev ısı ve ortalama 20 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %1.1 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

Eklentiler

• $1.res%C4%B1m%7E%20p%C4%B1jamaL%C4%B1%20hal%C4%B1m%20,27%20k%C4%B1lo%20verd%C4%B1m,120%20k%C4%B1l.jpg
    $1.res%C4%B1m%7E%20p%C4%B1jamaL%C4%B1%20hal%C4%B1m%20,27%20k%C4%B1lo%20verd%C4%B1m,120%20k%C4%B1l.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 70
  • $111.jpg
    $111.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 55
  • $136.jpg
    $136.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 61
  • $a122.jpg
    $a122.jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 115
Herkese günaydın güzel bir cuma olsun

ne güzel herkesler bildirim yapıyor ben bu hafta bildirim yapamayacak kadar yeniyim pzt den itibaren daha düzenli takip edip bildirim yaparım diye düşünüyorum listeye alınırım alınmam o kaptana kalmış artık henüz erken zaten

demir olayını Canan hocanın öğrencilerinden Ahmet aydın hocaya sormuştum sağolsun cevaplamış
ferritin yani demirimi yazmıştım demir depon gayet iyi sadece hamile olursanhamilelik boyunca aç karnına günde bir adet şu.. ilacı alabilirsinn yazmış bu arada demir ile d vitaminini karıştırmayalım d vitamini sadece güneşten alınıyor ve 2 ayda bir ampül ömür boyu kullanın diyor balık yağı ve d vitamini ömür boyu diğerleri eksikliğebağlı beslenme ve ilaçla takviye oluyor kişinin durumuna bağlıymış yani
c vitamini alabilirsin yazmış
özetle benim kullandıklarım ve yaptıklarım şöyle

Taş devri diyetini,karatay diyetini yaşam şekli yapmaya çalışmak
günde 2 adet omega 3 balık yağı almak
2 ayda bir d vitamini ampülü almak
günde 2 adet c vitamini almak
bol su içmek
spor yapmak(çok yakında başlayacağım kendimi hazırlıyorum )

Bildirim tarihi:16-12-2011

Rumuz: ceylin1907

Başlangıç tarihi: 14.09.2011

Başlangıç kg: 72

Geçen hafta: 63,80

Bu hafta: 63,40 ( wc ile küsüz biraz gerçi):KK17:
Fark: -0,400 kg. ( Regl haftama da girmiş bulunmaktayım):KK14:

Toplam fark: 8,6 kg.

Beden: Uzun süredir bedene göre birşey almadım ama sanırım şu sıralar 40-42..(önceden 44-46 arasıydı.)

Spor: Bu hafta 2 gün,günde toplam 35-40 dk. fitness+aerobik

Boy: 1,58

Hedef:57 kg.

Yüzde : 0,63 (Gene sonlardayım):KK1:

Kızlar son 1 aydır pek ilerleme kaydetemedim ama yine de memnunum halimden:KK52:

Olacağız olacağız yazın çıtırları olacağız:KK24::KK24::KK24:

menülerin bir gün öncesini yazmak daha iyi gibi hepsi tek seferde yazılmış olur bazen akşamları değişiyor yada eklemeler oluyor ben bundan sonra bir gün önceyi yazıcam bu arada cmt pazar paylaşım yapılıyormu yada pzt mi yazıyorsunuz menünüüz yoksa bu konuda zorunluluk yokmu durum nedir ?

dün yediklerim
sabah:2 yerli muz,1 avuç ceviz,zeytin,peynir
öğle: et sote,salata,yoğurt
akşam:4 adet köfte,1 bardak tarçınlı süt,1 avuç badem
gece:yarım dilim kek,2 avuç çerez (olmamsı gerekliydi misafirim geldi gelirkende kek vs.. getirmiş dayanamadım tadına baktım neyse pzt çok daha sıkı başlıcam inşallah sporla destekli)
sıvı alımı: bol su içiyorum daimaa

kızlar bana bir el atın tamam 1ve üzeri kiloların yüzdesini buldum..:KK31:ama mesela 800gr-400gr ona bir sonuç çıkaramadım...:KK5:
çıkan sonucu 0.xxxxx mı yapacağım..

Son düzenleme:
X