Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet dediğin gibi kendi kendime yaratıcı çözümler bulmalıyım.
:)
burayı da sürekli takip etmek niyetindeyim zaten :)
yardımlarınız ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim...

:)

rica ederiz arkadaşım
ceylininde dediği gibi menüleri burda paylaş inan çok motive ediyor başarılar dilerim

Showda ebru şallı var idealistcim boyun ağrısının nedeni karın kaslarının güçlü olmamasıymış

Son düzenleme:

Bitsin canım artık aşure molası Bak yeni elbiseni de almışsın, güle güle kullan. Ver hem de istediğin 2 kiloyu daha ohhhh))

sen bizim gibi kahvaltı et bakalım acıkıyor musun

Misafirlikte iyi kurtarmışsın canım bravo
Ban de et yediğimde daha fazla kilo gittiğini düşünüyorum aynen senin gibi hatta bugün de yemeyi düşünüyorum yarın tartı günü ya

Bravo sana Loxicim, sporun da iyiydi bu hafta
Akşama et cinsi yersen yarın tartıya da faydası olur kanımca, ben şahsen öyle yapıcam
Kavurma yada kıyma kavurması olabillir mesela, yada kıymalı ıspanak kavurması(ben yemeğini tercih etmiyorum içine bulgur atmak gerektiği için)...

haklisin canim dedigin tamamen dogru bir bilgi tesekürler paylastigin icin...bende zaten kalsiyumla birlikte aliyorum sabahlari aliyorum...D vitamini hamileyken kadinlara verilen bir vitamindir yada bebekler ilk dogduklarinda verilir biliriz..

kalsiyumumla birlikte alinmasi en dogrusu dedigin gibi bende öyle yapiyorum..sabah aldim 1 bardak suyla 30 dakika sonra kahvaltimi ettim,kahvaltidan sonrada omega 3 tabletlerini aldim iste...tam ne zaman alinmasi gerek bilmiyorum...ama omega 3 gibi düsünüyoorum onuda sonucta vitamin tableti yani antibiotik gibi bir zaman söz konusu degil sanirim..

ama yarin doktora gittigimde sorucam ne zaman alsam uygundur diye vaktinide sorucam...o belki daha düzgün net bir bilgi verir vakitler konusunda..hem ben tablet olarak aldim bakalim doktorun daha iyi bir fikri varmi bu konuda

Son düzenleme:
4.5 km yürüdüm, bi yandan dizi izledim, olaylar heyecanlı olmaya başladı yarınki sporu sabırsızlıkla bekliyorum

kahvaltım:
tereyağlı peynirli 2 yum
5 zeytin
1 çb ceviz+ fındık

spor yapmak için iyi bir yöntemm hakikatenn..
sporu sabırsızlıkla beklemek...
hangi diziyi izliyorsun peki merak eetim bak şimdii:44:

Misafirlikte iyi kurtarmışsın canım bravo
Ban de et yediğimde daha fazla kilo gittiğini düşünüyorum aynen senin gibi hatta bugün de yemeyi düşünüyorum yarın tartı günü ya

ya benim beslenmem et ağırlıklı genelde mantıklı söylediğiniz evden uzak kalınca haliyle dışarda pek et yeme fırsatım olmuyor ve o zamanlar kilo düşüşü olmuyor

sabahları o kadar yersem acıkmam diye düşünüyorum :)

2 yumurta
1 kk peynir
10 zeytin
3-4 ceviz
bol yeşillik :) maydonuz+dereotu vs.
salatalık

uygun mudur? :) süt de içsem abartmış olur muyum? :)

yooo gayet süper bir kahvaltı doğal sütün varsa iç zaten doyana kadar yiyoruz

ya benim beslenmem et ağırlıklı genelde mantıklı söylediğiniz evden uzak kalınca haliyle dışarda pek et yeme fırsatım olmuyor ve o zamanlar kilo düşüşü olmuyor

kırmızı et benim bildiğim zor sindirilirr tartıya fazla çıkar nsan ama,sütte öyle meselaa:26:

maydanoz,bol sebze gaz yapmayanlardan,ve ayran ya da yoğurt yemelisin bence eminim tartıda yüzün gülecek
inşallahh

aman aman
canım bilmemki evde neler var? bakliyat yeme mesela,salata yap kendine peynirli yada tavuk parçalı
evet canım baklıyat yememelıyım.kabak,karnıbahar,kerevız var evde

günaydın canım ben yaptım kaçamakları çok üzülüyom çoook

.
canım tartıyı kaldırmak etkılı oldu valla,bu hafta ne cıkcam dıye korkudan yapmadım kaçamak falan

canım doner sağlıklı.zaten yurtdısında yasıyormussun orda et ucuz,içine katkı maddesi falan da koymazlar.ben donerı cok severım,guzelini bulsam 2 pors. yerım ekmeksız tabii:)))
4.5 km yürüdüm, bi yandan dizi izledim, olaylar heyecanlı olmaya başladı yarınki sporu sabırsızlıkla bekliyorum

kahvaltım:
tereyağlı peynirli 2 yum
5 zeytin
1 çb ceviz+ fındık
tebriklerrr

hangi dızıyı ızlıyorsun*:))

kıtapta hepsı var aslında
aralarda acıkırsan 1 avuc cevız fındık fıstık badem yıyebılırsın.baslangıcta tabıı.zamanla o aralardakı acıkmalar gececek ve 3 ogun yemeye baslayacaksın.

zaten canan hoca da dıyor ya herhangı bır ogunden 2-3 saat sonra acıkıyorsanız o gunde yedıklerınız sıze zarar verıyordur dıye.doyana kadar yemelısın
hmm anladım cnm mecburiyetten seninki...
et-tavuk vs.yeyince daha tok duruyoruz ben de ilk zamanlar çok tükettim köfteyi özellikle inan o zamanlar ilk oldğundan mı yoksa bundan mı daha güzel kg.veriyordum

Showda ebru şallı var idealistcim boyun ağrısının nedeni karın kaslarının güçlü olmamasıymış

sağol canımmm,evet kıyma kavurma yıycem ,karar verdım:))

kırmızı et benim bildiğim zor sindirilirr tartıya fazla çıkar nsan ama,sütte öyle meselaa:26:
bilemem herşey gibi ters etki yapıyor sanırım bana
yaa ben kaldıramadım ama en azından 1 günde 5 kere tartılmıyorum sadece sabah
doğal sütten kastın sanırım marketlerde satılan kutu sütler değil? :)
ama benim o sütlerden başka süt bulabilme imkanım yok maalesef :)
en azından günlük süt almaya çalış tatlım
Famircim ben diyecektim şimdi et yenirse bugün ertesi güne tartıda daha fazla çıkılabilir diye,sizlerden okumuştum zamanında
bilemedim şimdi bende tersi
arkadaşlar ben normal yumurta kullanıyorum mecburen olmaz mı

market yumurtası alıyorsan bazılarının üzerinde doğal besi organik falan yazıyor ne kadar doğru bilmiyorum ama onlardan kullan hiç olmazsa

bu arada loxıcım yaptığım kaçamaklar artı 200 olarak döndü sağolsunlar hiç unutmuyorlar beni
yarın inşallah tickerıma dönerim :18:

güzel tavsiyeler varr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…