Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah:1 yumurta
4parmak kadar sucuklu,kaşarlı tost:KK17:(eşime yapmıştım,eşim acele çıktı ,memlekete gitti,bende kimse yemez diye yedim:KK57:)
öğlen:1kase tarhana çorbası
2kk tahin helvası:KK57:(regl oldum ,olacağım:KK1:)
akşam:1tavuk but tavada yağsız pişirdim....
1hurma:KK17:
bugün kaçamaklarla doluyum...:KK19:
loxandranın rüyasına gireceğim:KK1::KK1::KK1:

ikizcimm tostu görmemiş olayımmm:KK20::KK20:
regl dönemi diğerleri affedilebilinir çünkü ben de pişmaniye yedim benimki de eli kulağındaaa:KK9::KK9::KK9:

ikizcimm tostu görmemiş olayımmm:KK20::KK20:
regl dönemi diğerleri affedilebilinir çünkü ben de pişmaniye yedim benimki de eli kulağındaaa:KK9::KK9::KK9:

ay canım eşime yaptım.eşimin bir yakını vefat etmiş.acele çıktı,birazını bırakmış...:KK17:.bende dayanamadım yedim...:KK1::KK1::KK1:
sonra pişman oldum ama iş işten geçti...:KK19:

birazcık yemişsinn cnm yarın daha dikkat edersinn:21::21::21:

ay canım kaç haftadır doğru düzgün veremiyorum ya.....birde karatayda diyet yapıyor gibi değiliz ya...ben hiç diyet yapıyor gibi değilim......o nedenle arada kaçamaklarım oluyor...biraz versem gaza geleceğim...:KK1:

Son düzenleme:
komşum aşure getirdi ama ben yemedim...:21:..çocuklara çabuk bitirin görmeyeyim dedim...:KK1::KK1::KK1:

yedirecek çocukların varrr ne güzelll
geçen gün misafir geldiğinde artan pasta börekleri yedirecek ve verecek birini bulamayınca doğru çöpe gittilerr. :26::26:
içim acıdı ama napim kediler sebeplendiii

yedirecek çocukların varrr ne güzelll
geçen gün misafir geldiğinde artan pasta börekleri yedirecek ve verecek birini bulamayınca doğru çöpe gittilerr. :26::26:
içim acıdı ama napim kediler sebeplendiii

evet ama daha önce kalanları hep ben yiyormuşum,:KK53:şimdi ben yemeyince bazen çöpe gidiyor....:KK5:

selam kızlar gecmısı okuyup geleyım dedım ama ne mumkun cosmussunuz yıne.bugun bıraz yogun gectı esım evdeydı kızımla ılgılendı ben evı dıp kose temızledım butun halıları sılkeledım saat 3te arkadaslar toplanmıs oraya gectım pasta borek envayı cesıt ama ben tabıkı dokunmadım herkes cok zayıfladıgımı ve sıkılastıgımı soyleyınce ıyıce gaza geldım hıcbırsey yemedım menumu yazayım hemen

kahvaltım

1kıymalı yumurta
bpeynır
3zeytın
maydanoz dereotu
cevız yogurt

ıkıncı ogun yok

cunku orada havuc salatası yedım 4catal kadar
bu yuzden ceza verdım kendıme evde 1 cevız yıyıp
dukkanı kapadım:)))

loxıcım bu gece benım ıcın zor gececek destegını esırgemezsın demı:44::44::44:

merhaba kizlarrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: dediginiz gibi yapmaya calistim is yerinde ama cok hareketli oldugumdan dayanamaim ve arada bir seyler yedim :KK17::KK17::KK17: amaaaa aksam yemeginde canim cok cekmedi...

söyle ki:

ögle ara:
2 mandalina
yarim avuc badem

aksam yemegi:
bi tavuk gögüsü kizartma(yagda degil kendi suyula, teflon tavada)
iki kasik yogurt

ve satt 6oldu bu saatten sonra da bir sey yemem umarim... ne yorum yaparsiniz aksam menüme?? :KK17::KK17::KK17:

X