Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gül harikasin...seni okudukca motivem artiyor....

menulerımı yazmıstım sonrasında 40dk kosubandında 3.5 km yurudum dusumu aldım bıtkı cayımı ıctım cocukları yıkayıp uyttum bende uyumusum o arageldım gecmısı okudum masallah kaynatmıssınız yınebu arada yenı gelen arkadaslara hosgeldınız dıyorum yarın hepımız ıcın guzellıklerın baslangıcı olsun.cumadan berı bende tartılmıyorum ve cuma sabahı -2kg a sartlandırdım kendımı beyıne oyle sınyal gondereyımkı oyle olsundılerım hersey herkesın gonlunce olsun

saphıracım guzel arkadasım nasılsın nasıl gıdıyor ne yedın ne ıctın naaptın bakıyım bırcok arkadas tartıyı kaldırdı cumaya kadar sendede varmı boyle bır durum:))

slm bayanlar,2 gundur nete giremiyordum.hemen bildirimimi yapiyorum ve gecmisi okuyorum.
cok sayfa birikmis.masallah size.
dun 1 ogun:9.30
yumurtali ispanak kavurmasi
cok az peyaz peynir
yarim cay bardagi ceviz
2 kuru erik
siyah cay

2.ogun:16.00
ince bir dilim biftek
kirmizi biberli zeytinyagli domates sosu
yarim kase yogurt(kucuk)

2 fincan makina kahvesi
3 lt den fazla su
yesil cay ve form cayi

bugun 1.ogun:10.30
1 kayisi kivaminda yumurta
avuc ici kadar peyaz peynir
domates
salatalik
maydanoz
dere otu
yarim bardak ceviz
1 kuru incir
cok az ananas

2.ogun:18.00
1 kase mercimek corbasi
3 kucuk kofte
kirmizi lahana,havuc ve kuru sogan salatasi(limonlu,zeytinyagli)
kirmizi ve sari biberli,soganli,zeytinyagli sos

2 fincan kahve
4 lt su
simdide tarcinli sutumu iciyorum.kacamaksiz 2 gun yasasin:)))

hergün yediğim bir paket petibörü,üç günde bir bitirdğim nutella kavanozunu,ekleri,ekmeği ve şekeri çıkardığım halde 1 aydır yalnızca 2 kilo verdim ya bu nası iştir sabrım kalmadı artık (

Hosgeldin aramiza Almanyadanmisin?

evet canim almanyadanim.. hosbulduk.. yarin yeni bir sayfa basliyor benim icin de... umarim yeme seklimi degistirerek su 3-5 kilodan da kurtulurum ben de.. diyet yapiyorum demek istemiyorum yoksa sonra daha cok yiyorum, iste karatayin en sevdigim tarafi da bu.. ben de yeme seklimi degistirmeye karar verdim

canım sakın vazgecme herkesın bedenı metabolızması farklı calısıyo burda haftada 2 kılo verende var 200 grm verende var o yuzden kımseyı baz alma ve bedenıne 1 ay daha sans ver emınım cok saha guzel bır sonuc alıp bu beslenme seklını hıc bırakmıycaksın

benim arkadasim da dogum kilolarini verirken her ay 2kilo verdi.. ama onlari geri de almadi.. iste yavas kilo vermenin de avantaji bu.. ben de mesela gecen ay 4kilo verdim bu ay durdum.. yani ayda iki kilo vermis gibi oldum.. bence takma kafana.. tek hatamiz aceleci olmamiz bak da gör yavas yavas verdigin kilolar sana geri gelmeyecek...

seni anliyorum..insanin moreli bozuluyor haklisinda..eger cok fazla vericegin kilo varsa mesela atiyorum 10 yada 15 kilo fazlan varsa ayda 2 kilo cok az...ve halisin morelinin bozulmasinda!ya birseyleri yanlis yada eksik yapiyorsundur...yada Metabolizman normalin altinda calisiyordur...aama yok 5-6 kilo fazlan varsa ayda 2 kilo vermen gayet normal..bu diyetteki avantaj verdigin %100 YAGDIR..su filan degil..yavas ama emin adimlarla kas kaybetmeden vermendir..sordugun sorunun cevabi aslinda yine sende..düsün güzelce boyunu kilonu vermen gereken miktari yediklerini filan.. insanlar buraya yedilerini yaziyorlar hem motive oluyorlar hemde yanlis birsey yedimmi aceba diye de diger arkadaslardan bilgi aliyorlar..benim vermek gereken daha 5-6 kilo var..cok zorlanicam cünki son yaglar vucudumdaki desem yeridir boyuma göre...belki ayda 1 kilo ancak vericem yavasliyacak...ama verdigim kilonun yag oldugunu bilicem kas yada su degil...öpüyorum cok..bozma sakin morelini hatayi bul yok et:))

o iki kitabı ben de okudum. gerçekten inanılmaz şeyler yazıyor ve doğrular... imkanınız varsa mutlaka okuyun bu kitabı hanımlar.

ah canım çok güzel cevap yazmışsın gerçekten. bugün kahvaltımı yaptım artık 2 dilim kepek ekmeği yedim. zaten ekmeği kahvaltılarda yiyordum sadece. yarın bi deneyeceğim bu ekmek olayını.
bol bol takip ediyorum başlığınızı. menülerinize filan bakıyorum ben de yapayım diye :) çünkü diyetteyken kafayı yiyorum ben ''bugün ne yicem?'' diye düşünmekten :) yiyecek bişey bulamıyorum doğru düzgün :)
takipteyim ballarım.

günaydın kısceler

1.öğüm
2 kuru kayısı
3-4 fındık
ayak ustu attım agzıma gec kaldım bugun

Günaydın şekerler

Dün telefondan okumaya çalıştım biraz ama bildirim yapamadım fazla..

Dünkü menüm:

Sabah kalkınca elm sirkeli su, normal su
Kahvaltı
1 parça peynir
Domates salatalık
1 zeytin
4-5 yuvarlak dilim sucuk(ev yapımı, katkısız)
1 lokma ekmek ve kaymak
4 ceviz

Arada: yeşilçay ve normal çay

Akşama:
Roka, kıvırcık ve domates ile salata, üzerine peynir rendelenmiş
1 parça kalamar:26:
Balık
1 lokma mısır ekmeği:26:

Spor: Bugün yok
Sıvı: 3,5 lt su

Bugün sabah kalktım pilatesimi yaptım, elma sirkeli suyumu ve normal suymu içtim:), çörekotumu yedim(Loxiiii:)))şimdi çayı demleyi kahvaltımı hazırlayacağım.

Hepimize aydınlık bir gün ve hafta olsun, öpüyoruuummmm

Herkese günadın

cuma akşamından beri bildirim yapamıyorum eşim sağolsun oyun delisidir hafta sonu yeni bir oyun yükledi ve başından 1 saniye bile kalkmadı haliyle ben de size yazamadım az önce geçmişi okumayı bitirdim

ben yokken pilates çılgınlığı sarmış burayı ben de sabahları erken kalkıp yapmayı çok istiyorum daha önce Türkiye'deyken gittiğim spor salonunda yapıyordum ve çok faydasını görmüştüm şimdi burda öyle bir imkan yok maalesef

2 gün boyunca neler yaptığımı özet geçeyim hemen

cuma akşamı konserden sonra yemeğe gittik açık büfeydi allahtan

2 parça tavuk biraz salata biraz da kırmızı fasülye yedim

tatlılara dokunmadım

cumatesi günü sabah klasik kahvaltımı yaptım

yumurta peynir domates ve ceviz

alışverişe gittim 1,5 saat boyunca yürüdük arkadaşlarla alışverişin üzerine 1 kupa yağsız süte kahve içtim

akşam da ekşili mercimekli kabak yemeği ve yanında yoğurt yedim

aslında buraya kadar iyiydi ama dayanamadım yemeğin hemen üzerine yarım nar yedim

sabah yeseydim daha iyi olurdu ama gözüm döndü evde bir sürü tadilat oluyor (burdaki evler o kadar kötü ki çuvalla kira veriyoruz ama her yer dökülüyor çok çok kötü ) ustalar falan derken sinirlerim oynadı kendimi nara verdim

gerçi dün akşama göre cumartesi nispeten zararsız geçti diyebilirim

pazar sabahı yine yumurtalı peynirli bir kahvaltı yaptım

annem bu hafta cuma günü gelecek Allah'tan bir mani olmazsa o yüzden evi deli gibi temizledim banyolar tuvaletler derken akşam oldu

aklımda bir gün önceden kalan kabak yemeğini yemek vardı ama eşimi şeytan dürttü bana pizza yap dedi

o yorgunluğun üzerine üşenmedim bir de pizza yaptım

zaten yorulmuşum bir de tadilatlar bitmemiş, istediğim hiçbir şey olmamış, gözüm kabak falan görmedi yedim 2 dilim pizzayı

yedim yemesine ama daha 1 saat geçmeden inanılmaz bir hipoglisemi atağı yaşadım uzun zamandır olmamıştı ve çok çok kötüydü eşim de ben de çok korktuk eşim zaten "sen niye yedin bu hamurlu şeylerden, ne güzel besleniyordun bir daha görmek istemiyorum böyle olduğunu" deli gibi söylendi

bana da çok iyi bir ders oldu bi daha kaçamak yap(a)mam herhalde

bu sabah 4 yumurtadan omlet (yarısını eşimle paylaştım)

1 bardak süt

1 dilim beyaz peynirimsi

3 adet ceviz yedim

bu arada ayın küçülmesi olayı doğru bence son 2 gündür kendimi daha hafif hissediyorum tartıda da 500 gr eksik çıktım :44:

size de böyle mi oldu bilmiyorum ama şimdilik sadece 4 kilo vermiş olmama rağmen çok çok fazla inceldim normalde 58 kiloyken giydiğim kot pantolona şu anda 63 kiloyken sığabiliyorum

basenlerim kalçam baya farketti

ben çok memnunum bu durumdan ama eşim hiç istemiyor "biraz daha kilo verirsen seni sevmekten vazgeçeceğim" diyor

ne yapacağımı bilemiyorum...ona eğer hamile kalırsam çok kilo alacağımı, ayrıca hamile kalabilmek için kilo vermem gerektiğini anlatıyorum ama ikna edemiyorum

her defasında "küçülmüşsün sen çok kötü olmuş yeter" diyor benim de moralim bozuluyor

oysa ben incecik olmak istiyorum

nasıl ikna ederim bir fikriniz var mı? bana yardımcı olabilir misiniz?

tartıldım ama kilomu söylemiyeceğim.Adet görüyorum çünkü.
kahvaltı:2 yumurta
:6 zeytin
:beyaz peynir
:4 ceviz
:salatalık
sabah uyanır uyanmaz 3 tane gün kurusu ,biraz keten tohumu ,dün burda okudum
1 çay kaşığı çörek otu 2 bardak su

günaydin arkadaslar,yeni bir gün yeni bir hafta basliyor...hayirlara vesile olmasi ve bol bol kilo vermemize vesile olmasi dilegiyle INSALLAH...

bu hafta kesin liste yapmam lazim benim..yemek listesi..benim bu beslenme seklini esim ve cocuklarim yemedigi icin onlara ayri pisirmek zorundayim.. gecen haftayi bir sekilde cok yemek filan yapmadan atllattimda bu haftada olmaz! kendime ayri onlara ayri artik:)) kolay gelsin herkese! birde diyet yemek fikirlerimizi paylasak iyi olur...artik ne yiyicemi sasirdim:)) dön dolas kabak lahana yemegi balik salata sanki beynim durdu yemek gelmiyor aklima iyimi:))

hoş geldin benlim menün oldukça iyi görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…