Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım hergün menünün yaz buraya,gören arkadaşlar yorum yapar...:KK34:veyahut kendini daha iyi hissedersin:KK34:,korkudan kaçamak yapamazsın...:KK1::KK1:
listeye katılmak istersende 2 hafta kilo bildirimi yaparsın ve listeye katılmak istediğini söylersin eklenirsin...:KK34:

Tamam ben sadece hafta içi girebiliyorum hafta sonları bilgisayar oğlumun oluyor.Menü bildirimi yaparım .herşey çok güzel olacak hissedebiliyorum..........

ekmek yemeden nasıl yaşıyosunuz :KK43: ben kepek ekmeği tüketiyorum. ama yemeden yaşayamıyorum ya:KK43: denedim bi kaç kez çok fena acıkıyorum doymuyorum hiç. nası alıştınız siz bu duruma?

tmm masalcım bende tartılmayacağım cumaya kadar..
1 hafta rahat etsin kafam yahu.100 gr indi,50 gr çıktı..
ARANIZDAYIM:)

Aynen öyle.
Bir az bir çok moralimizi motivemizi de etkiliyor.
Ayrıca yasemin soysalın kitabında okumuştum.
Ne kadar kilo veremeyeceğimizi biliriz.
O hafta 1 kg vereceğini düşünüyorsan tartıda 1 kg verdiğini görünce bilinç altına etki ediyor ve fazlasını veremiyorsun.

Beni de aranıza alın İki aydır sizinle beraber karatay diyetini uygulamaya çalışıyorum.en fazla 10 gün
falan yapabildim. Yap boz yap boz yılan hikayesine döndü . Belki üye olursam daha istikrarlı olurum . Beni de
aranıza alırsanız yarın başlıyorum ve hiç bozmuyorum inşallah.Benim çok fazla kilo problemim yok ama
Canan Karatay 'ın hiç ilaç kullanmadan bu yaşa gelmesi ve bu kadar enerjik olması benim ilgimi çekti.Şimdiden
teşekkür ederim.

Hoşgeldin aramıza.
ne güzel kilo vermek için değil de sağlıklı olmak için seçmişisn bu yolu.

ben de aktardan alıp başlayacaktım ama benim takip olayım da seninkinden farksız loxicim :KK1:

tuvalete çıkamayanlara tavsiye şimdi mevsimi ama bitmek üzere trabzon hurması yiyin günde bir tane epey faydasını görürsünüz...

kız bu ne hız ben 11 de başladım ev işine dip bucak derken saat 7 oldu valla yeni oturdum yerime benim elim mi çok ağır nedir?

Nilgün'ün hipnomeditasyon? o ne ya?

canım koşu bandında karşı yönlü bir hareket bir karşıkoyuş olduğundan normal yürüyüşten daha çok efor sarfedersin doğru, yanlız uzmanlar koşu bandında çooook hızlı yürüyüşleri özellikle de koşu yapmayı pek önermiyor çünkü dizlere olan baskısı normal yürüyüşten daha fazla oluyormuş, dikkat et de dizini sakatlama sakın loxi, ne yaparız sonra? :))

ticker ne yaa yine fransız kaldım...

Hipnımeditasyon şu şekilde oluyor.
2 bölümden oluşuyor.
ve kio vermeyle ilgili motive edici konuşmalar özellikle duygusal açlıkla ilgili.
İlk kısım bunu sesli yaparken 2. kısımda bu bilgileri bilinç altına gönderen müziğin altına gizlenmiş sesler.

kızlar çizelgeyi nasıl degistiriyoruz baktım baktım bulamadim

ben yeniden yapıyorum her seferinde.

iyiakşamlar herkese çok yoğun bir hafta sonuydu behsat ç başlamadan bildirim yapayım:)))

sabah

10 zeytin
1 hurma 1 incir 2 gün kurusu
1 çay bardağı ceviz badem fındık fıstık
1 avuç çökelek peynir
1 muz
1 bardak süt

öğlen
fırında az yağlı hamsi
bol salata soğan
1 parça kabak tatlısı(az şekerli tahin helvası yerine:)

akşam

3 adet lahana dolması
1 kase yoğurt

2 lt su spor yok koşturmaca

nasılım??

Gayet iyisin ama kabak tatlısı acıktırmadı mı ?

Kızlar Nil Gün'ün kitabını okuyorum.
Kaç kiloya programlısınızı bitirdim.
Pazartesi rejime başlıyoruma başladım.
Yeni bilgi.
Duygusal açlıklarımız var ya.
Eğer sinirli ve öfkeli iseniz kıtır kıtır yenilecek şeyler arıyorsunuz
Eğer özellikle anne sevgisi ise eksikliğini hissettiğiniz veya şefkat vs ise; puding gibi yumuşak şeyler arıyorsunuz.
Baba güveni ise veya genel bir güven problemi. Tuzlu, yağlı doyurucu gıdalar arıyorsunuz.
Psikolojik açlıkla canımızın istedikleri bu şekildeymiş.

Son düzenleme:
herkese mrb. uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum.bende başlasam mı başlamasam mı kararsızdım ekmeksiz yapabilirmiyim bir türlü cesaret edip başlayamadım.daha öncede diyet yapıp 10 kg vermiştim.tabi hamilelikle beraber vediğim kiloları fazlasıyla geri aldım.ben polikistik over hastasıyım bu yüzden biraz zor kilo veriyorum.kilo vermem şart estetik kaygıdan ziyade sağlığım içinde vermeliyim.mesela fazla kilo olunca adet göremiyorum.ilerde şeker hastası olma ihtamalimde artıyor ve benzeri riskler var.allah izin veririse yarın sabahtan itibaren başlıcam.umarım devam ettirebilirim.desteklerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum...:KK16:

Beni de aranıza alın İki aydır sizinle beraber karatay diyetini uygulamaya çalışıyorum.en fazla 10 gün
falan yapabildim. Yap boz yap boz yılan hikayesine döndü . Belki üye olursam daha istikrarlı olurum . Beni de
aranıza alırsanız yarın başlıyorum ve hiç bozmuyorum inşallah.Benim çok fazla kilo problemim yok ama
Canan Karatay 'ın hiç ilaç kullanmadan bu yaşa gelmesi ve bu kadar enerjik olması benim ilgimi çekti.Şimdiden
teşekkür ederim.

aramıza hoşgeldin geçmişe sünger çek yarın süper bir başlangıç olsun

[/QUOTE]

bilmiyorum psikolojik mi ama acıkmadım.akşam sırf yemiş olmak için yedim.zaten tahin helvası da şekerli diye düşündüm daha doğal geldi annem de çok güzel yapmış sağolsun..

herkese mrb. uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum.bende başlasam mı başlamasam mı kararsızdım ekmeksiz yapabilirmiyim bir türlü cesaret edip başlayamadım.daha öncede diyet yapıp 10 kg vermiştim.tabi hamilelikle beraber vediğim kiloları fazlasıyla geri aldım.ben polikistik over hastasıyım bu yüzden biraz zor kilo veriyorum.kilo vermem şart estetik kaygıdan ziyade sağlığım içinde vermeliyim.mesela fazla kilo olunca adet göremiyorum.ilerde şeker hastası olma ihtamalimde artıyor ve benzeri riskler var.allah izin veririse yarın sabahtan itibaren başlıcam.umarım devam ettirebilirim.desteklerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum...:KK16:

merhaba aramıza hoş geldin.bu diyette 11.günüm gerçi bu yorumu yapmak için erken mi bilmiyorum ama ekmek olayının tamamen alışkanlık ve psikolojik olduğunu düşünüyorum.bence kitabı okuyup buradaki tecrübeli arkadaşların da desteğiyle kilo verebilirsiniz.doğum sonrası kilolarının vermeye çalışan çok kişi var ben de onlardan biriyim kolay gelsin

İnsan gerçekten motive oluyo. Bir an önce sabah olsun da başlıyayım .Bana hoş geldin diyen herkese teşekkürler.
yarın hakkımda her şeyi yazarım iyi geceler kızlar .En büyük kadın kulübü yeeeeeeeeeee.

İnsan gerçekten motive oluyo. Bir an önce sabah olsun da başlıyayım .Bana hoş geldin diyen herkese teşekkürler.
yarın hakkımda her şeyi yazarım iyi geceler kızlar .En büyük kadın kulübü yeeeeeeeeeee.

kilon kaçtı canım,kaç kilo olmak istiyorsun....:KK34:
evet haklısın en büyük kadınlar kulübü..En Büyük KK:KK76:

selam arnıza yeni katıldım kartay diyeti bana biraz sakıncalı geliyo ekmekle arm yok beni çabuk acıktırıryo bulgur pilavı makarna çok severim yemeklerimin yanında bi porsiyon yerim ama adet olamadığım içn kilo vermiyorum önerilerinizi bekliyorum

benli,m meraba sende benim gibi yenisin anlaşılan ama acele etmeyelim birok yöntem var arkadşlar bize yol gösterirler inşallah

selam arnıza yeni katıldım kartay diyeti bana biraz sakıncalı geliyo ekmekle arm yok beni çabuk acıktırıryo bulgur pilavı makarna çok severim yemeklerimin yanında bi porsiyon yerim ama adet olamadığım içn kilo vermiyorum önerilerinizi bekliyorum

benli,m meraba sende benim gibi yenisin anlaşılan ama acele etmeyelim birok yöntem var arkadşlar bize yol gösterirler inşallah

sende hoşgeldin canım:KK34:..öncelikle pilav ve makarnayı unutmaya başlasan iyi olur...:KK1::KK1:

ekmek yemeden nasıl yaşıyosunuz :KK43: ben kepek ekmeği tüketiyorum. ama yemeden yaşayamıyorum ya:KK43: denedim bi kaç kez çok fena acıkıyorum doymuyorum hiç. nası alıştınız siz bu duruma?

selam canim...aynen ekmeksiz olmaz diyenlerdendim bende...ama artik anladim..o kepek ekmegini yedigin icin zaten acikiyorsun..sorun orda.. 1 dilim dahi olsa yeesen daha cok acikirsin bir sonraki ögüne...yani bu bir döngü böyle devam eder gider..ekmegi yedikce daha cok ve cabuk acikirsin...

ilk gün diyeti bozdum sebebide birsey olmaz diyerek yedigim 1 dilim ekmekti...sen en iyisi ekmegi cikart...yani sabah klasik 2 yumurta,ceviz,beyaz peynir ,domates salatalik sögüs,-8-10 tane zeytini ye..ve 4 ile 5 saat bekle..ikinci ögünündede ton balikli yada balikli bir menü yap kendine salata ile...cünki balik tok tutuyor mideyi..yada izgara köfte firinda köfte salata ile..et türleride tok tutar mideyi..zaten sen ilk 1 ci günü yap arkasi gelir..ekmek filan istemezsin bir dahaki sefere..kolay gelsin simdiden..vucudunu ekmek aliskanligindan kurtar:)))cünki vucut alisiyor ve devam istiyor hep..sen bu aliskanligi bir kere kirarsan devami gelmiyor zaten..

ama kacamak yapiyim diyip biraz dahi olsa yedinmiydi yeniden basliyor ekmek aliskanligi ve vucut devam istiyor:))

Ohh afiyet olsun.
Ben yiyemedim bir türlü.
Dün çok mu yedim bugün olmaz yarın olmaz cuma yaklaştıu derken :KK1:
Saol canım lahmacuna niyet ettik panga yedik :)))
oda güzeldi ama kılçıksızz bol salatayla :KK1:

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, bugünü çok rezil geçirdim öylece kalsın. Pazartesi gününden itibaren güzel menülerimi ve sporumu paylaşırım umarım burada. Sadece okuyarak olmuyor galiba söylediğiniz gibi. :) Herkese iyi akşamlar, bugünü güzelce tamamlamak dileğiyle.
hoşgeldinnn yarın yeni bir gün :KK9:

ben yeniden yapıyorum her seferinde.

her seferinde yeni yapmaya gerek yok canım alttaki linklerden biri tickerını düzenlemeye yarıyor enter code denen yere girdiğin şifreyle düzenleyebiliyorsun 10 sn sürmüyor o yüzden ben tizkerı değiştirip duruyorum :KK53:

Iyi aksamlar kizlar...
Bu gün neredeyse bütün günüm disarida gecti...
Aksamda eve gec gelince yemegimi ancak saat 20:30 da yiyebildim...:KK17::26::26:
Öglen
bir sosis kaynamis.(gittigim yerde en sagliklisi buydu:KK34:)
Aksam menüm
Bol yesil salata üzerine tavuk gögüs eti ve peyaz peynir yogurtlu-hardalli sos ile. (sosu kendim yaptim)
ve firinda mantar:KK16: ...(sadece yikanmis ve az tuzlanmis :KK30: yani eskiye nazaran az tuzlanmis)
Bütün gün 1 litre su anca / 2 fincan filtre kahvesi
spor: gene yapamadim :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

birsey sorucam arkadaslar...aksam 8 den sonra yenmesin birsey deniyor hep...ama bu normal insanlar icin gecerli sanirim...yani gece 24 te uyuyanlar icin gecerli sanirim bu saat ...cünki ben ve esim uyuma saatlerimiz sürekli degisiktir...aslinda sanirim saat vermek yerine uyumadan 4 saat önce kesinlikle birsey yenme meli dense daha dogru olmazmi??:) :)

Iyi aksamlar kizlar...
Bu gün neredeyse bütün günüm disarida gecti...
Aksamda eve gec gelince yemegimi ancak saat 20:30 da yiyebildim...:KK17::26::26:
Öglen
bir sosis kaynamis.(gittigim yerde en sagliklisi buydu:KK34:)
Aksam menüm
Bol yesil salata üzerine tavuk gögüs eti ve peyaz peynir yogurtlu-hardalli sos ile. (sosu kendim yaptim)
ve firinda mantar:KK16: ...(sadece yikanmis ve az tuzlanmis :KK30: yani eskiye nazaran az tuzlanmis)
Bütün gün 1 litre su anca / 2 fincan filtre kahvesi
spor: gene yapamadim :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Aglanacak halime gülmüsüm yanlislikla...

X