Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah (07:45) 1 yumurta , 2 kk İzmir tulumu, ceviz, 4 s zeytin, çay
Öğlen (13:30) badem , 330 ml süt ,1 kuru incir ,6 fındık
Akşam (18:00) 6 köfte , az turşu , 1 kase kazdağı ( hazır ) çorba , 2 kk Fıstıklı helva

Listede olan olmayan bu yola baş koymuş tüm arkadaşlarımı kutluyor , başarılarının devamını diliyorum.

belkı yazmaya fırsatım olmaz dıye sımdıden yazıyorum 3.ogunumu 19da yıycem

kt yogurt
lahana tursusu
kofte,fındık,ceviz

Ögle yediklerim. 1 tabak bulgur pilavi. su, 1 mandalina.
1 avuc badem. 1 elma.

Aksam. 1 tabak firinda tavuk, patates.1 kücük tas mercimekli sehriye corbasi.
2 tane biber tursusu. 1 fincan kahve.

kızlar sigarayla kilo verebilmişsin demişsiniz daha 4. gündeyim vee bu akşam üstü ilk günden daha sıkıntılı geçti veee 4gündür ilk kaçamağımı yaptım 6-7kaşık pilav yedim ...ben daha önce bıraktığımda 10 kilo almıştım bu sefer en az hasarla kurtarmayı istiyorum metabolizma hızlandırıcı çaylar içiyorum habire geçen sarımsaklı zencefilli karabiberli acıbiberli yeşilçay içtim ...salatalarımın hepsine acıbiber atıyorum ...bol bol spor yapıyorum ama kas yapıcak sporlar ..kas daha çok kalori yakıyomuş ya ama bugün bacaklarımın ağrısı çok fenaydı

Günaydın güzeller ,
Sersum , Melexin , BRAVOS.
Benim durum şöyle :

Geçen hafta : 43.4
Bu hafta : 43.2
Fark : -200
Boy : 1.5m

Hehehe bu hafta çantadan kurtuldum
ulem zaten çıtırık bi hatunsun..vermişin bi 200 gr 3.lüğümü kapmışsın..yapılır mı bu bana hee yapılır mı..Allah bilir 1 bardak su içmişindir bi tuvalet gitti 200 gr..
69 laneti sardı dört bir yanımı
yine aynı hep aynı sinir oldum hafta sonu protein yapacagım belki o biraz affallatitr beni
protein iyi gelir canım dene bence de
canım karbonhidrata başlarsan ++ ların daha da artar bence
Canım sen yavaş kilo veriyorsun bence bu hafta güzel vermişsin
evet canım..sağol..az az da olsa veriyorum ya önemli olan bu..hatırlarsan biara gr oynamıyordu
merhaba bayanlar
bu hafta listeye girecem mi sordum cevap gelmedi eğer sonrada geldiysede ben göremedim şimdi acelem var diye bakamıyorum. ben bildirim yapayım da eğer listedeysem eklersiniz kızlar.

canım kurallarımız gereği liste yapma sırasına girersen sen de 2 hafta menü bildirimin bitince listeye girebiliyorsun..kabul ediyorsan bana söyle eklerim seni listeye..sıra da mart gibi sana gelir..

ellerine sağlık bebişimm..yemiş kadar oldum canım sağol..
canımmm bakalım daha başına bişi gelmeden kaynatbilirsem meleksin gibi -şanssızlık yakalarmış- olurmuşum aşure kafama geçermiş

ellerine sağlık canımm...
listeyi doğru yapmışımdır umarım akşama görüşürüz kızlar
hani yapamazdın kıss..eferin sana gayette güzel olmuşş
bu hafta çok yoğunluktan dolayı bildirim yapamadım
kilom bu hafta 74.200
haftaya listedeyim umarım bir aksilik olmaz

kilo veren herkesi kutlarım
darısı başıma
sevgiyle kalın..
canım kurallar gereği liste yapma sırasına girmeyi kabul ediyorsan bana bildir ki seni de listeye alalım..
yukarıda da belirttiğim gibi diğer arkadaşlarımıza haksızlık olmaması baabında herkes liste yapma sırasına giriyor..hem senin sırana da baya bi süre olacak..ama tabii ki sen bilirsin.
Ben de jinekoloğuma doğum kontrol hapı kilo yapar mı diye sormuştum vaktiyle. O da şerbetle yutmazsan yapmaz demişti:))

Kendime göre doktor bulmuşum vesselam:)
tecrübeyle sabittir ki 5 yıl doğumkontrol haplarıyla şerbet içmedim ama sonuç ortada ...64 kilo da 85 kiloya
ria mı takan doktor hormonlu riayı bile kilo sorunum var diye takmadı..o dahi kilo aldırabiliyormuş.:26:.tabii bünyeden bünyeye değişebiliyor ..ama bende ki etkisi offf..

evet evet ben sana anca öyle yetişicem heralde.. bekle bebişim ağır ağır geliyorumm

Filizim sen düşüncelerini olumlu yap.Kilo alıcamdı, vericemdi diye takma kafaya.Sağlıklı günler yaşıyorsun artık.4 kaşık pilavı yerken mutlu muydun ? Yediğin herşeyde kilo yapar diye düşünme .Abartmadığın sürece birşey olmaz.Sporun içinde tebrik ederim. Bu haftanın birincisi oldun. Onun içinde tebrik ederim. Herşey gönlünce olur inşallah. Ayrıca şu çok karışık çay ismi de çok hoşuma gitti Bu dönemde bol bol patlıcan yiyebilirsin.Sigarayı bırakanlara öneriyorlar genelde

sersum nurudilara 22şubatta liste yapmayı kabul etti görmüşsündür sen kendi listene ekle canım bu topiğin yeni saphirası sensin

selam kısslar...

cuma cuma tam iş çıkışı 4 te hakkari gibi bir yerde toplantı mı olur..
yeni genel sekreterimiz 5 e kadar toplantı yaptı 1.5 saatlik öğle aramız dururken

saat 6 gibi eve gelebildim tabii yemek yok..

menü bildirimi
sabah

ceviz
4 günkurusu

öğle

patates oturtma(3-4 patates yedim)
çorba
aşure

saat 4.5 ta 1 dilim paykek ve neskafe

akşam

2.5 lahmacun
1 bardak ayran
1 bardak şalgam suyu
3 çiğ köfte
aşure

cuma diye kaçamağım çok oldu ama yarın düzene girerim ben..bu arada eve gelince tartıldım gün içinde yediğim okaa şeye rağmen 78.6 kg..daha ne olsun
15000 adım atmışım..

patlıcanda da nikotin var eğer nikotinden kurtulmak istiyorsam hiiiiiç yememem lazım ama ben onu da çok seviyorum ...karışık çaya gelince o benim harmanım ...nette bir sürü çay var metabolizma hızlandırıcı çay ben de hepsi bi arada olsun dedimpilavı yedim yaaa çok özlemişim ama hem açııııım hem sigara istiyoooom ...üstelik yarın aşure yapıciiiiz pazartesi de annemle aşure yapıciiiiz bu hafta verdiklerim haftaya cuma geri gelicek

iyi akşamlarrrr.
bugün tartılmadım cesaretim yoktu(
sabah kahvaltım:
yarım yumurta
peynir
zeytin
2 dilim kızarmış patlıcan
tahin pekmez 2 lokma ekmekle
1 türk kahvesi
domates
salatalık
tere roka

2.öğünüm: pizzacıya gittik herkes pizza yedi ben 4 lokma pizza yedim
peynirli salata
1 mandalina
avuç içi kadar çekirdek
1 soda

Sersumum sesin çıkmıyor hiç ?????
ses ses deneme bir ki ses ses..
sersum nurudilara 22şubatta liste yapmayı kabul etti görmüşsündür sen kendi listene ekle canım bu topiğin yeni saphirası sensin

yok canım okaa değil benden daha tecrübeli ve eski okaa arkadaşım varken:78::78:..sadece üzerime sorumluluk alıp listelemeye gönüllü oldum okadar..
ekledim onu da canım diğerlerinden de cevap bekliyorumm

ficansım ara ara gelmeye çalışacağım canım ama önümüzdeki iki hafta çok dolu olcağım çok işim var çooook annemin bu ara bana ihtiyacı var onunla takılacağım hele 15 gün sonraki cuma ben de gün var ben çok panik bi insanım bildirim bile yapamam sanırım (belki de yaparım bilemem)...yani gelebildikçe gelicem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…