Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ellerine sağlık canımmm:KK16::KK16:allah kabul etsin....öyle güzel anlatmışsın ki canım çekti iyiniyetlim
:KK1::KK1:

:KK16::KK16: :KK16:canımmm bakalım daha başına bişi gelmeden kaynatbilirsem meleksin gibi -şanssızlık yakalarmış- olurmuşum aşure kafama geçermiş:KK9::KK9::KK9::KK9:

bu tam bize göre leylakım şekeri iyice az attık mı tamamdır bidenem keşke ikram edebilsem.. Yapması bu kadar kolay kızlar zor olduğunu düşünüp yapmayanlar vardır diye yazdımdı:KK34:

:KK16::KK16: :KK16:canımmm bakalım daha başına bişi gelmeden kaynatbilirsem meleksin gibi -şanssızlık yakalarmış- olurmuşum aşure kafama geçermiş:KK9::KK9::KK9::KK9:

bu tam bize göre leylakım şekeri iyice az attık mı tamamdır bidenem keşke ikram edebilsem.. Yapması bu kadar kolay kızlar zor olduğunu düşünüp yapmayanlar vardır diye yazdımdı:KK34:

aman allah korusun,o kadar emek vermişsin iyiniyetlim:KK34::KK34:
aynen canım,şeker dışında tüm malzemeler serbest ama onu da güzelleştiren şeker ama yaw
:KK53::KK53:

aman allah korusun,o kadar emek vermişsin iyiniyetlim:KK34::KK34:
aynen canım,şeker dışında tüm malzemeler serbest ama onu da güzelleştiren şeker ama yaw
:KK53::KK53:

aşure hazırladığınız gün çorbasını da yapabiliyosunuz portakal ağacında tarifi var işte tam o bize göre:KK34:
evet şekersiz çok da güzel olmuyor ama 56 olmuşum kendime daha az şekerli yapıcim:KK53::KK53: canavar susmalı artıkın doymuyo yoksa:KK52::KK52:

aşure hazırladığınız gün çorbasını da yapabiliyosunuz portakal ağacında tarifi var işte tam o bize göre:KK34:
evet şekersiz çok da güzel olmuyor ama 56 olmuşum kendime daha az şekerli yapıcim:KK53::KK53: canavar susmalı artıkın doymuyo yoksa:KK52::KK52:

hımm,çorbası güzel olur bak
:KK34::KK34:
:KK9::KK9::KK9::KK9:

iyiniyetlim ben ebru şallının selülit savar dvd si varmış onu indiriyorum yapmaya başlıycam bu hafta ağırlık çalıştım bacaklar için kas geliştirme egzersizleri yaptım etkırığı heryanım ....ebruyla devam edeyim bakalım belki bacaklarım incelir ..üst tarafım çok inceldi alt da inceliyo ama az

iyiniyetlim ben ebru şallının selülit savar dvd si varmış onu indiriyorum yapmaya başlıycam bu hafta ağırlık çalıştım bacaklar için kas geliştirme egzersizleri yaptım etkırığı heryanım ....ebruyla devam edeyim bakalım belki bacaklarım incelir ..üst tarafım çok inceldi alt da inceliyo ama az

canım iyi yapmışsın kilo verirken sarkmaların da olmaz böylece:KK34:

ee kızlar gelmiyo bildirim yapmaya napiiim akşama mı yapıyım listeyi yoksa eksik olarak açıklayım mı...bekliyim 13.30 a kadar bakalım

kızlar merhaba hepinize ben yaklaşık 3 haftadır dukan diyeti yapıyordum ve nerdeyse ölümden döndüm:KK50: birgün tavuktan sonra zehirlendim hastanelik oldum baya kötü bir kaç günden sonra nefret ettim light ürünlerden, yağsız peynirlerden, yok tatlandırıcıdan yok süt tozundan.. Artık görünce bile midem bulanıyo:KK50::KK50: sizden istediğim 5 6 kilom var vermem gereken siz neler yapıyorsunuz? biraz araştırdım ama sizinde deneyimleriniz bana yardımcı olacaktır heellppp mee:KK52::KK52:

papadiyacım liste için kızları bekliyim mi daha... dışarı çıkıcam ben ...

bi de kadifegül listeye girmek istiyo onu da ekliyim mi ..liste yapar herhalde

Merhaba kizlar,
Uzun aradan sonra son 6 kilomu vermek icin yine burdayim.Daha once 5 kilo vermistim karatayla.Fakat saglik sorunlari cikinca biraktim.Bugun yine basladim.
Unutugum bir noktayi bana hatirlatir misiniz?
Omega3 u mutlaka kullanmali miyiz?Ne amacla kullaniyorduk?

30 kasım 2012 tarihli listemiz

nazfiliz ..............%1.854 :119: :nazar: :KK9:
melexin.............%0.800 :119: :nazar: :KK9:
birdy................%0.460 :119: :nazar: :KK9:
sersum.............%0.380 :119: :nazar: :KK9:

kaneel.....................%0 :44:
akrep......................%0 :44:
nurudilara...............%0 :44:

elifezgi..................+%0.761 :KK20:
iyiniyetli................+ %1.258 :KK20:

:

X