Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızım kendine nasıl üşengeç dersin anlamıyorum.Ben koşubandını bilem açmaya üşeniyorum. Helal olsun koçum benim. Bu arada seni yaşam koçum olarak seçtim. Benim sporum genelde su baskınına gitmek , yangın söndürmek, odadan odaya uzun atlama yapmakla sınırlı.Bu sayede işsiz filan kalırsam itfaiye eri olabilirim bu tecrübelerle:KK9:

Amanın benden de ne koç olur ya :KK52: Kızım sen daha çok doğa sporlarına yatkınsın ve fekat sen bahtsız adamsın , itfaiye eri olduğunda borudan kayıp aşağıya inerken o boru kesin sana bi adilik yapar , ya kırılır , ya devrilir , gene senin canın yanar anacım , boşver sen yine yogaya takıl , emniyetli iş hiç diilse :KK52:Bu arada sen nerde öğrendin bakiim bu yogayı , Tibet'te mi?Ben bi kere yoga sınıfına girmiştim aman o bir saat geçmek bilmedi.İçim şişti , fenalıklar geçirdim.Sen nassı dayanıyosun?

günaydın

Dünkü yediklerim.
Sabah:
1/3 maydonoz, 10 sap nane, 2 yumurta (tereyağ ile az pişmiş)
peynir, 10 zeytin, 1 su bardağı süt, 1 çay bardağı fıstık, 5 fındık
4 kayısı, 1 hurma

Öğle:
yok

Akşam 1 kase yoğurt, salata biraz turşu,1 çay bardağı fıstık, 5 fındık
4 kayısı 20 zeytin

Gün içinde 2 kupa tarçınlı yeşilçay, 4 litre su

spor yok

Rumuz: NuruDİlara

Başlangıç tarihi :19.11.2012
Başlangıç kg : 89,2
Geçen hafta : 85,7
Bu hafta : 85,7
Fark : 0
Toplam fark : 3,5
Beden : 48(alt) - 50 (Üst)
Spor : Henüz yok
Boy : 163 cm
Hedef : 62
Verılen kılo yuzdesı : Verilen kilo olmadı malesef :KK43:

Geçen hafta kaçamak olmasına rağmen kilo vermiştim. bu hafta hiç kaçamak yapmamama rağmen olmadı. Regl etki etti sanırım. (ama yinede mutluyum, tarı 87,6 bile gösterseydi umudum kırılabirdi. Onca şeyi yememe rağmen kilo almamışım ne mutlu.)Önümüzdeki hafta azimliyim sonuç alacağım inşallah. Yürüyüşede başlayacağım. Hepinize sevgiler.

Tartı hepimizin yüzünü güldürsün....

Amanın benden de ne koç olur ya :KK52: Kızım sen daha çok doğa sporlarına yatkınsın ve fekat sen bahtsız adamsın , itfaiye eri olduğunda borudan kayıp aşağıya inerken o boru kesin sana bi adilik yapar , ya kırılır , ya devrilir , gene senin canın yanar anacım , boşver sen yine yogaya takıl , emniyetli iş hiç diilse :KK52:Bu arada sen nerde öğrendin bakiim bu yogayı , Tibet'te mi?Ben bi kere yoga sınıfına girmiştim aman o bir saat geçmek bilmedi.İçim şişti , fenalıklar geçirdim.Sen nassı dayanıyosun?
:KK1:birdy, meleksin çok aleminiz valla, siz hiç gitmeen burdan:KK34:

Danimarkaya Yilin ilk kari düstü arkadaslar.
Hava cook soguk. Fitnese gitsemmi gitmesemmi kiz cücügüm ben büzüldüm kaldim.
Kisin cok üsüyorum ben.

69 laneti sardı dört bir yanımı
yine aynı hep aynı sinir oldum hafta sonu protein yapacagım belki o biraz affallatitr beni
:KK55:

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5

önceki kilom:65,7
bu sabah:66,2
Fark:+++0,5 kg
Yüzde:+ %0,761 :KK50:
.........
bu haftaki kaçamaklarım : fazladan yediğim yarım lahmacun, 1 pizza, 1 tabak makarna, 1 dilim ekmek, yarım tabak kısır...
dünkü tatlının tadına bile azıcık baktım
çoğu gün meyve bile yemedim sadece bir gün 2 greyfurt yedim
niye öyle oldu ki:44:
ben de yavaş yavaş karbonhidrat almaya başlıyım diyordum:26:

Son düzenleme:
[Kaneel;27547375]69 laneti sardı dört bir yanımı
yine aynı hep aynı sinir oldum hafta sonu protein yapacagım belki o biraz affallatitr beni

Canim saglik olsun üzülme. ins ilerde verirsin kilolari. Iyi kilo vermissin önceki kg na göre.

bilirim 69u çok nalet bi kilodur bi yandan 70in altına indim diye sevinirsin bi yandan 70 sana göz kırpar.69da bir kaç hafta da takılır kalırsın çünkü 70in altına düşebilmek için çok çabalamışsındır 69da vücut kendini bulabilmek için çabalıyordur. ama yapacak bişey yok sabretmekten başka

Rumuz: NuruDİlara

Başlangıç tarihi :19.11.2012
Başlangıç kg : 89,2
Geçen hafta : 85,7
Bu hafta : 85,7
Fark : 0
Toplam fark : 3,5
Beden : 48(alt) - 50 (Üst)
Spor : Henüz yok
Boy : 163 cm
Hedef : 62
Verılen kılo yuzdesı : Verilen kilo olmadı malesef :KK43:

Geçen hafta kaçamak olmasına rağmen kilo vermiştim. bu hafta hiç kaçamak yapmamama rağmen olmadı. Regl etki etti sanırım. (ama yinede mutluyum, tarı 87,6 bile gösterseydi umudum kırılabirdi. Onca şeyi yememe rağmen kilo almamışım ne mutlu.)Önümüzdeki hafta azimliyim sonuç alacağım inşallah. Yürüyüşede başlayacağım. Hepinize sevgiler.

Tartı hepimizin yüzünü güldürsün....

canım senin iki haftan doldu sanırım ama adın liste yapacakların arasında yok ..liste yapmayı kabul ediyomusun

tükkanı ben açıyorum kısslarrr...

kilo bildirimi

rumuz:sersum
baş.kilo:85
geçen hafta kg:78.8kg
bu hafta kilo:78.5 kg
fark:300 gr
yüzde:%0.380
beden:42-44
spor:yok

300 gr da olsa vermişim protein etkisi az oldu bu sefer.sanırım az su içtiğim için oldu..hepiniz güzel kilolar verirsiniz inşallah..

filizciğim ilk listende başarılar canımm:KK16::KK16::KK16:
Canım sen yavaş kilo veriyorsun bence bu hafta güzel vermişsin:KK9:
Rumuz: melexin
Başlangıç tarihi : 19/Ekim/2012
Başlangıç kilo : 80,300 gr
Geçen hafta kilo : 75,000 gr
Bu hafta kilo : 74,400 gr
Fark : -600 gr
Fark yüzdesi : % 0,800
Spor: yok
Boy:1,59 cm
Beden : Bilmiyorum . Üstüme uyanı alıyorum .
Herkese başarılar dilerim ....
tebrikler canım
Kızım kendine nasıl üşengeç dersin anlamıyorum.Ben koşubandını bilem açmaya üşeniyorum. Helal olsun koçum benim. Bu arada seni yaşam koçum olarak seçtim. Benim sporum genelde su baskınına gitmek , yangın söndürmek, odadan odaya uzun atlama yapmakla sınırlı.Bu sayede işsiz filan kalırsam itfaiye eri olabilirim bu tecrübelerle:KK9:
:KK60::KK60::KK60:
sabret canım gidecek

Filizcim kolay gelsin:KK16::KK16::KK16:

bildirim: geçen hafta 55.6
bu hafta 56.3:KK53::KK53::KK53::KK53: anlayın artık nasıl yemişim:KK22::KK22:

hıh bu günde aşure yaptım:KK1::KK1::KK1: şekeri çok az atayım kendiminkine bari:KK34:

evet çok istiyorum...

1-sersum-9 kasım 2012
2-iyiniyetli-16 kasım 2012
3-papadiya-23 kasım 2012
4-nazfiliz -30 kasım 2012
5-amiboid-07 aralık 2012
6-reyhan_55 -14 aralık 2012
8-birdy -21 aralık 2012
9-elifezgi -28 aralık 2012
10-eddoras-4 ocak 2013
11-melexin-11 ocak 2013
12-iğneoyası-18 ocak 2013