Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yok canım izlemiyom da eşim toplantıdan yeni geldi..surat asıyor:KK37::KK37:..biraz ona takılayım gelebilirsem gelirim..:KK34::KK34:

Allah beterinden korusun canım..:KK16::KK16:

Al benden de o kadar. Tam birşey yazıyorum kız Mısır patlat anne diyor , yine tam yazıyorum kutup ayusu çay demle diyor . Beni yazarken görmesinler , hemen emirler yağmaya başlıyor . Offff

yok canım izlemiyom da eşim toplantıdan yeni geldi..surat asıyor:KK37::KK37:..biraz ona takılayım gelebilirsem gelirim..:KK34::KK34:

Allah beterinden korusun canım..:KK16::KK16:

mrb şeker
sınırlı salata:KK9::KK9:
meyveli yogurdunun 1/4 ünü kim yedi:KK1:

geçmiş olsun,senmisin arabada sigara içen eşinden gizli gizli ssz

Sorma dağlar kızı . Sanırsam bu bir uyarıydı :)))Pardon 2 uyarıydı :))))

Sabah gözümü açtım. Her sabah olduğu gibi kettle 'ı açmaya gittim. E hadi bunun için geldim yumurtaları da ocağa koyayım kayısı kıvamına gelsin dedim. Ocağı yakmamla saçlarımın alev alması bir oldu .El çabukluğu ,marifet derken YÜzü kurtardık ama sağ taraftaki saçlar yarıya kadar gitti. Yanan saçlar oldu birer kazık.Bir yandan da leş gibi tütsülenmiş tavuk kokusu sardı kafayı.Neyse tara tara saçlardaki yanıkları söktük .
Aradan 3 saat geçti. Arkadaşımla bir yere gideceğiz. O otobüsle bizim oturduğumuz yere geliyor, ben onu arabayla alıp yolumuza devam ediyoruz.Ben biraz erken gelmişim. Düşüncelere dalmışım, efkâr bastı ( hiç adetim olmadığı halde )bir cigara yaktım. Neyse arkadaş geldi.Sigara da bitmedi . Bastım gaza gidiyorum. Eşim arabada sigara içtiğimi anlamasın diye şimdiye kadar hiç kullanmadığım kül tablasını yine kullanmıyorum. Külü dışarı silkitiyorum. Eeee sigara bitti. Ne edecem. Mecbur dışarı atacağım. Aralık olan camdan sigarayı salladım ( biliyorum çok ayıp, ilkkez yapıyorum ve yapanlara da gıcık oluyordum )Sen misin çevreyi mahveden.Biz arkadaşla muhabbetteyiz. Bir yanık kokusu sardı arabayı. E-5 'deyiz. Duracak bir yer yok. Amanin bir bakarsın benim Cüssesi büyük arkadaş bir çırpıda arka koltuğa geçti ( hala anlamış değilim nasıl becerdiğini) Benim sigarayı bomba imha ekibi gibi etkisiz hale getirdi .bugünlük 2 yanma vakasıya şu saate kadar yaşamayı becerdim.Bundan sonra kurşun geçirmez,yangına dayanıklı tulumlardan edinmem gerekli .

geçmiş olsun canım:105::105::105:

Selam kızlar

Nasılsınız

Bu sabah 5 km yürüyüşümü yaptım:KK8:

Bugün metabolizmayı şaşırtayım dedim, 4 saat arayla dolu dolu 4 öğün yaptım :26:

Neler yediğimi yazmayacağım ama bakalım yarın tartı ne gösterecek:18:

bugün aşure yaptım bi ton da yidim,ben niye böyleyim ya,trambolin geliyor,zıplanacak gayri naapalım:KK53:
acep işe yarıyormu o trambolin..komşum da çok methetmişti bi aralar :44::44::44:
Selam kızlar

Nasılsınız

Bu sabah 5 km yürüyüşümü yaptım:KK8:

Bugün metabolizmayı şaşırtayım dedim, 4 saat arayla dolu dolu 4 öğün yaptım :26:

Neler yediğimi yazmayacağım ama bakalım yarın tartı ne gösterecek:18:

senin metabolizma şok olmuştur bebişim yavvv..:KK60::KK60::KK60::KK60:

iyi geceler hatunlar,yarın metabolizmayı şaşırtayım diyorum,diyete bir gün uyayım da şaşırsın gariban:KK52:

X