Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün aşure yaptım bi ton da yidim,ben niye böyleyim ya,trambolin geliyor,zıplanacak gayri naapalım:KK53:

Afiyet olsun

acep işe yarıyormu o trambolin..komşum da çok methetmişti bi aralar :44::44::44:

senin metabolizma şok olmuştur bebişim yavvv..:KK60::KK60::KK60::KK60:

Ya sorma canım dumura uğradı resmen bugün nolduysa iştah tavan yaptı:KK9:

iyi geceler hatunlar,yarın metabolizmayı şaşırtayım diyorum,diyete bir gün uyayım da şaşırsın gariban:KK52:

Sen de öyle şaşırt bari:KK34:

iyigeceler bol leptinler ..tartı yüzümüzü güldürsün..:KK16::KK16::KK16:
:KK55::KK55::KK55::KK55:

İyi geceler canım:KK16:

İnşallah canım

Bende kaçar , yatmazsan tartı şaşar :)))) iyi geceler :KK54:

İyi geceler melek:KK16:

yarın mezun olurum insallah :KK37:
sonra kendimi yemeklerin içine atıcam kusana kadar yicim :KK52::KK52::KK52:
hayale bak:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Sabah gözümü açtım. Her sabah olduğu gibi kettle 'ı açmaya gittim. E hadi bunun için geldim yumurtaları da ocağa koyayım kayısı kıvamına gelsin dedim. Ocağı yakmamla saçlarımın alev alması bir oldu .El çabukluğu ,marifet derken YÜzü kurtardık ama sağ taraftaki saçlar yarıya kadar gitti. Yanan saçlar oldu birer kazık.Bir yandan da leş gibi tütsülenmiş tavuk kokusu sardı kafayı.Neyse tara tara saçlardaki yanıkları söktük .
Aradan 3 saat geçti. Arkadaşımla bir yere gideceğiz. O otobüsle bizim oturduğumuz yere geliyor, ben onu arabayla alıp yolumuza devam ediyoruz.Ben biraz erken gelmişim. Düşüncelere dalmışım, efkâr bastı ( hiç adetim olmadığı halde )bir cigara yaktım. Neyse arkadaş geldi.Sigara da bitmedi . Bastım gaza gidiyorum. Eşim arabada sigara içtiğimi anlamasın diye şimdiye kadar hiç kullanmadığım kül tablasını yine kullanmıyorum. Külü dışarı silkitiyorum. Eeee sigara bitti. Ne edecem. Mecbur dışarı atacağım. Aralık olan camdan sigarayı salladım ( biliyorum çok ayıp, ilkkez yapıyorum ve yapanlara da gıcık oluyordum )Sen misin çevreyi mahveden.Biz arkadaşla muhabbetteyiz. Bir yanık kokusu sardı arabayı. E-5 'deyiz. Duracak bir yer yok. Amanin bir bakarsın benim Cüssesi büyük arkadaş bir çırpıda arka koltuğa geçti ( hala anlamış değilim nasıl becerdiğini) Benim sigarayı bomba imha ekibi gibi etkisiz hale getirdi .bugünlük 2 yanma vakasıya şu saate kadar yaşamayı becerdim.Bundan sonra kurşun geçirmez,yangına dayanıklı tulumlardan edinmem gerekli .
Heee bu durumda Hekül'ün işi yarı yarıya azaldı.:KK34:N'oldu cicim , kendini niye ateşlere atıyosun , gençsin , güzelsin , bi kaynana için değmez be yaww :KK50::KK50: Allahım beterinden saklasın , yürüyen felaket gibisin valla ya , çok geçmiş olsun.Sen yanmamışsın , araban yanmamış.Buna da şükür , bu arada arkaya zıplayan arkadaşına benden tebriks&takdirs :KK34:
Birdy senin liste günün özel mi seçildi bebiş :))) Maya takviminin son günü . Valla senin liste yapacağın günü dört gözle bekliyorum.:)))O gün ben 1. Olacağım. Kız olmazsam da sen torpil geçersin Di mi bana ????:KK54:
Canikom , ben üşengeç insanım ya , belki harbiden kıyamet kopar da liste yapmaktan yırtarım diye o günü seçtim özellikle :KK52::KK52::KK52:
mrb şeker
sınırlı salata:KK9::KK9:
meyveli yogurdunun 1/4 ünü kim yedi:KK1:

geçmiş olsun,senmisin arabada sigara içen eşinden gizli gizli ssz

Dağlar Kızı , zpora gidicem diye 1/4'ünü yemedim , dolapta beni bekliyo.Salataya gelince ; pazara gitmedik , sınıırlı malzeme kalmış o bakımdan hayvani miktarda yiyemedim anacım :KK50:

Kızlar , üşenmedim , erinmedim saat 21.00 de zpora gittim.20 dakka koştum , 22 dakka yürüdüm.5 km , 42 dakka kardio.Allah kabul etsin...

tükkanı ben açıyorum kısslarrr...

kilo bildirimi

rumuz:sersum
baş.kilo:85
geçen hafta kg:78.8kg
bu hafta kilo:78.5 kg
fark:300 gr
yüzde:%0.380
beden:42-44
spor:yok

300 gr da olsa vermişim protein etkisi az oldu bu sefer.sanırım az su içtiğim için oldu..hepiniz güzel kilolar verirsiniz inşallah..

filizciğim ilk listende başarılar canımm:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Rumuz: melexin
Başlangıç tarihi : 19/Ekim/2012
Başlangıç kilo : 80,300 gr
Geçen hafta kilo : 75,000 gr
Bu hafta kilo : 74,400 gr
Fark : -600 gr
Fark yüzdesi : % 0,800
Spor: yok
Boy:1,59 cm
Beden : Bilmiyorum . Üstüme uyanı alıyorum .
Herkese başarılar dilerim ....

gunaydın kıslar kahvaltımı yaptım fakat oncesınde tartılmayı unutmusum o yuzden nazfılızcım bu hafta lıstede yokum bılgıne

kıymalı yumurta
kt yogurt,zeytın
peynır,fındık,ceviz
omega3,çay,çay,çay

Kızlar , üşenmedim , erinmedim saat 21.00 de zpora gittim.20 dakka koştum , 22 dakka yürüdüm.5 km , 42 dakka kardio.Allah kabul etsin...

Kızım kendine nasıl üşengeç dersin anlamıyorum.Ben koşubandını bilem açmaya üşeniyorum. Helal olsun koçum benim. Bu arada seni yaşam koçum olarak seçtim. Benim sporum genelde su baskınına gitmek , yangın söndürmek, odadan odaya uzun atlama yapmakla sınırlı.Bu sayede işsiz filan kalırsam itfaiye eri olabilirim bu tecrübelerle:KK9:

ztrac.jpg

35mfoug.jpg

Hayirli sabahlar karatay güzelleri.

1 tane muz, 10 tane siyah zeytin. cay, patlican, biber, kabak, domates az yagda kavrulmus.
1 Avuc findik. 2 tane hac hurmasi emmioglu hacdan getirmisti 1 ay önce.:KK3::KK3:
Omega 3 bitti 6 gündür almiyorum üsendigim icin. Ins alirim yakinda.
Tarti yüzünüzü güldürsün ins.

Son düzenleme:
merhaba bayanlar
bu hafta listeye girecem mi sordum cevap gelmedi eğer sonrada geldiysede ben göremedim şimdi acelem var diye bakamıyorum. ben bildirim yapayım da eğer listedeysem eklersiniz kızlar.

rumuz:kadifegul
baş.kilo:72,2
geçen hafta kg:71,2kg
bu hafta kilo:70,2 kg
fark:1kg
yüzde:%1,40
boy:1,70
beden:42
spor:yok

Günaydın güzeller ,
Sersum , Melexin , BRAVOS.
Benim durum şöyle :