Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün aşure yaptım bi ton da yidim,ben niye böyleyim ya,trambolin geliyor,zıplanacak gayri naapalım

Afiyet olsun

acep işe yarıyormu o trambolin..komşum da çok methetmişti bi aralar :44::44::44:

senin metabolizma şok olmuştur bebişim yavvv..

Ya sorma canım dumura uğradı resmen bugün nolduysa iştah tavan yaptı

iyi geceler hatunlar,yarın metabolizmayı şaşırtayım diyorum,diyete bir gün uyayım da şaşırsın gariban

Sen de öyle şaşırt bari

iyigeceler bol leptinler ..tartı yüzümüzü güldürsün..

İyi geceler canım

İnşallah canım

Bende kaçar , yatmazsan tartı şaşar :)))) iyi geceler

İyi geceler melek

yarın mezun olurum insallah
sonra kendimi yemeklerin içine atıcam kusana kadar yicim
hayale bak

Heee bu durumda Hekül'ün işi yarı yarıya azaldı.N'oldu cicim , kendini niye ateşlere atıyosun , gençsin , güzelsin , bi kaynana için değmez be yaww Allahım beterinden saklasın , yürüyen felaket gibisin valla ya , çok geçmiş olsun.Sen yanmamışsın , araban yanmamış.Buna da şükür , bu arada arkaya zıplayan arkadaşına benden tebriks&takdirs
Canikom , ben üşengeç insanım ya , belki harbiden kıyamet kopar da liste yapmaktan yırtarım diye o günü seçtim özellikle
mrb şeker
sınırlı salata
meyveli yogurdunun 1/4 ünü kim yedi

geçmiş olsun,senmisin arabada sigara içen eşinden gizli gizli ssz

Dağlar Kızı , zpora gidicem diye 1/4'ünü yemedim , dolapta beni bekliyo.Salataya gelince ; pazara gitmedik , sınıırlı malzeme kalmış o bakımdan hayvani miktarda yiyemedim anacım

Kızlar , üşenmedim , erinmedim saat 21.00 de zpora gittim.20 dakka koştum , 22 dakka yürüdüm.5 km , 42 dakka kardio.Allah kabul etsin...

tükkanı ben açıyorum kısslarrr...

kilo bildirimi

rumuz:sersum
baş.kilo:85
geçen hafta kg:78.8kg
bu hafta kilo:78.5 kg
fark:300 gr
yüzde:%0.380
beden:42-44
spor:yok

300 gr da olsa vermişim protein etkisi az oldu bu sefer.sanırım az su içtiğim için oldu..hepiniz güzel kilolar verirsiniz inşallah..

filizciğim ilk listende başarılar canımm

Son düzenleme:
Rumuz: melexin
Başlangıç tarihi : 19/Ekim/2012
Başlangıç kilo : 80,300 gr
Geçen hafta kilo : 75,000 gr
Bu hafta kilo : 74,400 gr
Fark : -600 gr
Fark yüzdesi : % 0,800
Spor: yok
Boy:1,59 cm
Beden : Bilmiyorum . Üstüme uyanı alıyorum .
Herkese başarılar dilerim ....

gunaydın kıslar kahvaltımı yaptım fakat oncesınde tartılmayı unutmusum o yuzden nazfılızcım bu hafta lıstede yokum bılgıne

kıymalı yumurta
kt yogurt,zeytın
peynır,fındık,ceviz
omega3,çay,çay,çay

Kızlar , üşenmedim , erinmedim saat 21.00 de zpora gittim.20 dakka koştum , 22 dakka yürüdüm.5 km , 42 dakka kardio.Allah kabul etsin...

Kızım kendine nasıl üşengeç dersin anlamıyorum.Ben koşubandını bilem açmaya üşeniyorum. Helal olsun koçum benim. Bu arada seni yaşam koçum olarak seçtim. Benim sporum genelde su baskınına gitmek , yangın söndürmek, odadan odaya uzun atlama yapmakla sınırlı.Bu sayede işsiz filan kalırsam itfaiye eri olabilirim bu tecrübelerle

Hayirli sabahlar karatay güzelleri.

1 tane muz, 10 tane siyah zeytin. cay, patlican, biber, kabak, domates az yagda kavrulmus.
1 Avuc findik. 2 tane hac hurmasi emmioglu hacdan getirmisti 1 ay önce.
Omega 3 bitti 6 gündür almiyorum üsendigim icin. Ins alirim yakinda.
Tarti yüzünüzü güldürsün ins.

Son düzenleme:
merhaba bayanlar
bu hafta listeye girecem mi sordum cevap gelmedi eğer sonrada geldiysede ben göremedim şimdi acelem var diye bakamıyorum. ben bildirim yapayım da eğer listedeysem eklersiniz kızlar.

rumuz:kadifegul
baş.kilo:72,2
geçen hafta kg:71,2kg
bu hafta kilo:70,2 kg
fark:1kg
yüzde:%1,40
boy:1,70
beden:42
spor:yok

Günaydın güzeller ,
Sersum , Melexin , BRAVOS.
Benim durum şöyle :

Geçen hafta : 43.4
Bu hafta : 43.2
Fark : -200
Boy : 1.5m

Hehehe bu hafta çantadan kurtuldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…