Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Heee çeşit az çünkü akşamı yazmadım da ondan.Bu vesileyle akşamı da bildireyim ;
* Ezogelin çorba
* Tavuk
* Kırmızı fasulye piyazı
* Z.yağlı kabak
* Mantar
* Turşu
* 2 minnacık lokma ekmek
* 1 minik brownie (fena takıldım ben buna)
Akşam menüsü böyleydi işte.

Komşular gelmedi çünkü çağırmadım , canım istemedi.Keyfim gelince çağırmaya karar verdim hayatım.
Sen nasılsın , günün nasıldı?
Hıh şimdik oldu.Dedim bu kızımız da mı ben gibi oldu yoksam. :KK9:Çağırma kız az naza Çek . Sorarlarsa " keyfimi bekliyorum ,o gelmeden sizi ağırlayamam.Hem okey oynarsak dördüncüyü aramayalım"dersin :KK60:Tamam: aptal bir espriydi:KK37:

ficanscım..özeline mesaj gönderemiyorum..doluymuş silinmesi gerekiyormuş canım..birşey söyliyecektim:KK34::KK34:

Hişt kızlar ne o öyle özel mözel.Ne kaynatıyonuz.:KK9:Sizi gidi. Topluluk içinde kulaktan kulağa konuşulmaz; çok ayıp valla. Cıkcıkcık!!!

Bende çıkıyorum.Yarın akşama kadar yokum anacığım.Özleyin beni :KK37: ( ben sizi özlüyorum çünkine , aşkımız karşılıksız olmasın )

anammm ben çıkayım dedim herkes gelmişş..:KK52::KK52:

Sersum kankardeşim benim:KK53:Kız bizim kan grubumuz bilem aynı. İkimizin de 12 yaşında kızımız var. Tek çocuğa sahibiz, kanımız aynı, canımız aynı ( kafiye olsun:nazar:) , askeriyeyle bağımız var, kilolarımız neredeyse aynı,burcumuz aynı , aynı , aynı. Kız biz ikimiz ikizmiyiz yoksam :KK9:

benım dıyet gitti ::KK19: sinirden delircem,1 hafta oldu kıtabım gelmedı kulaktan dolma yapmak ıstesemde olmadııı
sonuç :Allah ne verdıyse yedımm:KK5:

canım iyi uykular bolll leptinlerrr
:KK16::KK16::KK16::KK16:
Hişt kızlar ne o öyle özel mözel.Ne kaynatıyonuz.:KK9:Sizi gidi. Topluluk içinde kulaktan kulağa konuşulmaz; çok ayıp valla. Cıkcıkcık!!!
:KK1::KK1::KK1::KK1:
Bende çıkıyorum.Yarın akşama kadar yokum anacığım.Özleyin beni :KK37: ( ben sizi özlüyorum çünkine , aşkımız karşılıksız olmasın )
aşkımıss karşılıklı merak etme senn:KK1::KK1::KK1::KK16::KK16:
Sersum kankardeşim benim:KK53:Kız bizim kan grubumuz bilem aynı. İkimizin de 12 yaşında kızımız var. Tek çocuğa sahibiz, kanımız aynı, canımız aynı ( kafiye olsun:nazar:) , askeriyeyle bağımız var, kilolarımız neredeyse aynı,burcumuz aynı , aynı , aynı. Kız biz ikimiz ikizmiyiz yoksam :KK9:

kanımıssda mı aynıı:KK53::KK53::KK53:..yoksa yoksa sen benim yıllar önce kaybettiğim ikizim misinn..:KK53::KK53::KK53: aynı türk filmi oldu beyaaa:KK60::KK60::KK60::KK60:

$image.jpg herkese günaydın :KK54: Gününüz o kadar Aydın olsun ki gözlük takmak zorunda kalın :KK9: heheeee

gunaydın kıslar

kahvaltımı henuz yapmadım komsum cagırmıstı afyonunun patlamasını beklıyorum:KK19:

acık peynir
bikaç zeytin
1 yımırta
acık badem
2 mandalin
çay
metformin
ferrosanol
budur:KK31:

elişi yapar mısınız kızlar,elimde bişey olsa yavaş yavaş işlesem negzel olur:KK6:

günaydın kızlar:KK3::KK3:
kahvaltım:KK56::KK56:
melemen
zeytin
peynir
mercimek köftesi
1 dilim kepek ekmeği
omega 3

kahvaltıdan önce 30 dk yürüdüm,birazdan da aerobik yaparım
:KK23::KK23::KK1::KK1:

X